Fiio x1, x3 alebo nieco ine ?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bordo_ 4. 7. 2017 20:00

Ahojte,

zvazujem vymenu prehravaca. Momentalne mam sansa fuze+, ale to ovladanie je zo dna na den horsie. Da sa povedat katastrofa. Prave toto ma odradza od dotykoveho ovladania. Preto by som nerad kupil x1 2. gen. Oplati sa este kupit x1 1. gen? Alebo radsej prihodit preniaze a kupit x3 ? Je v tejto cenovej kategorii nieco ine ? Bojim sa kupit shanling koli velkosti. Mam trosku vacsie ruky a bojim sa toho ovladania. Co tak Sony NWZ-E585 ?

Mate nejake rady alebo odporucania ?

Dakujem
bordo_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod petrE1 5. 7. 2017 07:16

Ahoj,

mám FiiO X3 2.gen oproti X1 se mi zdá lepší hlavně ve dvou věcech
1. lepší zvuk
2. lepší konektivita - dá se použít jako USB DAC třeba k notebooku. Já velmi využívám digitální Coax výstup - přehrávač používám jako hudební knihovnu i doma. Jednoduše ho digitálně připojím k domácímu DAC, nebo k přenosnému Chord Mojo kdekoli. Pak už to stojí za poslech :-)
petrE1
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 5. 7. 2017 10:45

Urcite X3,Petr to dobre vyjmenoval,není co dodat.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D_Tomass44 6. 7. 2017 11:34

Taky mám X3 a spokojenost :-) ovladatelnost je suprová lze jednoduše a rychle procházet alba, jen bych zvažil koupi Xduoo X10, cena 2800 z Číny. Já jsem kupoval FiiO za 5k (s prodlouženou zárukou) a možná by mě x10 stačila, protože mám rád neutrální podání, což by měla být parketa X10
D_Tomass44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 6. 7. 2017 12:01

Vůbec bych nad tím nepremýslel.Más Fiio,jses spokojenej?Tak je to super a pamatuj,ze vzdycky muze být neco lepsího.Nejhorsí je,neumet se rozhodnout a za svým rozhodnutím také chvíli stát.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků