jak formátovat a kopírovat na 256GB micro SD kartu

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pepek_k 6. 6. 2017 22:30

prosím vás, jak formátujete větší micro SD kartu? Zkoušel jsem ve WIN (exFAT), v mobilu, ale stále karta nějak blbne.
Chtěl bych ji použít v přenosném přehrávači (Cayin N3), ale nejsem schopný překopírovat větší počet souburů. Zkoušel jsem to najednou, po částech, ale pořád dojde ke kopírování několika souborů a potom kopírování jakoby vytuhne.
Zkoušel jsem to přímo v přehrávači přes USB, ve čtečce, přímo v NB a všude podobný výsledek.
Je chyba ve formátování, dělám něco blbě při kopírování nebo ... ?
Jaký postup máte zaužívaný vy, a funguje vám karta až do plné kapacity?
Jde o kartu KINGSTON 256GB microSDXC Class 10 UHS-I 45MB/s Read Card , kupovanou na Patro

Nebo je karta zralá na reklamaci? :-(
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 7. 6. 2017 05:08

To vypadá na moznost vadne karty.Zkus se podívat na rychlost zápisu u cisté karty a kdy zacne rychlost klesat,pak by to vypadalo na fake kartu.On nemusí být pravdivý údaj,co más na karte.Takze do pln rychlosti probíhá zápis svizne,jakmile prekrocí svůj skutecný prostor,pak se zacne karta chovat tak,jak popisujes.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 7. 6. 2017 07:07

pepek_k píše:...Zkoušel jsem to najednou, po částech, ale pořád dojde ke kopírování několika souborů a potom kopírování jakoby vytuhne...

Je v stave "vytuhnutia" micro SD karta horúca? Páli na dotyk?
Ak áno, tak reklamovať.

Ja som mal takúto 32GB micro SD kartu, na ktorú šlo v pohode nahrať iba 8GB dat, potom sa všetko spomalilo až zastavilo. Išlo na ňu nahrať iba 10 GB dat - viac ani ťuk. Vyskúšal som všetky možné formáty - nepomohlo. Micro SD karta bola pri kopírovaní horúca (nedala sa držať medzi prstami). Reklamácia to vyriešila
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 8. 6. 2017 09:40

stahni si Benchmark http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/benchmarky_a_testy/ismyhdok/ a testni ve všech 4 testech, jinak s Kingston, Adata mám nejhorší zkušenosti, co se týče flashdisků, SD karet, disků, už to vůbec nekupují..
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D_Tomass44 11. 6. 2017 13:54

Používáš nějakou čtečku? Nebo kopíruješ přímo přes mobil/přehrávač?

A s Adata mám taky špatný zkušenosti. Ted už kupují jen Samsung nebo SanDisk. Hlavně 10 letá záruka o něčem svědčí.
D_Tomass44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 11. 6. 2017 15:48

Má zkusenost je,ze pres notas je to podstatne rychlejsí.Zase ale musím kartu vyndavat...takze pokud jen neco málo pridávám,jedu pres mobil/prehrávac.V prípade plnení nové karty volím notas.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků