Tour Shanling M2s

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 25. 6. 2017 18:51

Aha, to mě nenapadlo.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wolejnik 25. 6. 2017 20:46

jako poslední z testerů budu asi nejstručnější, protože více méně se mi potvrdilo, co již mí předchůdci napsali. Budu se snažit vyhýbat se duplicitním informacím, případně je záměrně zdůrazňuji.
Určitě moc moc díky za zápůjčku Bínovi, tímto si mohu aspoň vyzkoušet svou první mini-recenzi.
Testoval jsem na Noble Wizard, s 3závoj.nástavci (mj. vřele doporučuji, trochu tuším, že tento typ může napodobovat custom iem, ale to je jiná píseň) s klasickým serial kabelem.
Hudbu poslouchám vskutku všelijakou - klasiku, rock, metal, deathmetal, jazz, alternative, electro ... a všechno jsem to zkusil. Dříve jsem měl Fiio X3 II a Plenue D, teď jedu na mobilu a na Hiby

Kontrukce
- solidní, vadí mi vstup jack ze spodní a ještě k tomu pravé straně, při ovládání jednou rukou to překáží, ale to je na vskusu každého soudruha
- kryt je bezva, špatně se ale sesazuje. hodně kompenzuje vyčnívající kolečku, ale sakra blbě se mačká start-tlačítko (jediné nevyčnívá a je skryté pod krytem)
- špatně se mi vytahuje jack
- displej good, ale teď na tom agresivním slunci i při nejvyšším nastavení jasu občas přemýšlíte, kde to jste

Baterie / výdrž
- přehrávač funguje i při nabíjení, ale při přehrávání ho nabijete tak za cca 5h, možná více
- pokud Vám přehrávač řekne, že baterie dochází, máte cca 15min najít zdroj než se s Vámi přehrávač rozloučí a dám Vám valem

Prostředí
- na mne trochu náročnější a to si nepřipadám, jako it-lama z 14století. spustit skladbu není samozřejmě problém, ale nastavení okolo (opakování, shuffle, ..)

Zvuk, nebudu se opakovat, nicméně
- kytarově založené hudby mi někdy přišlo, že když má nějaká pasáž fakt vygradovat ... najednou nic. Něco jako když jste opilí, snažíte se o sex a o orgasmus, a pak když to konečně vypadá - tak prostě nic.
- co jsem si ale fakt užíval byly třeba soundtracky H.Zimmer, nebo Prodigy, dobrá separace nástrojů
- prostorovost si ale moc neužijete, byl jsem maličkato zklamán, byť jsem nic závratného nečekal
- nekvalitu skladeb moc nezachraňuje. Chci říct - hodně poznáte, že máte kvalitní flac, nebo béčkové mp3 256, to je jasný. ale když máte i třeba lepší mp3 320, tak nečekejte, že pomůže s vyladěním a potrpí si spíše na flac a nekvalitu spíš neodpouští a prostě produkuje

Závěr
Po prvních posleších jsem si říkal: "dobrý, do židle jsem se neopřel, zítra můžu poslat Bínovi zpět". Ale postupně jsem zjistil, že je dobrý a ze zmíněných zdrojů hudby (Fiio X3 II, PD, HiBy Andriod) bych si ho asi vybral jako první. Že bych do něj však investoval? ani ne, tak masivní rozdíl od Hiby to není. bylo to fajn ale doma ho mít nemusím, možná za menší peníz, než se prodává dnes.

zítra jede k Bínovi zpět. Ještě jednou velké díky a těším se na jakékoliv příště ..
wolejnik
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků