MP3 přehrávač s funkcí Bluetooth HandsFree??

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kahless 30. 5. 2017 14:40

Zdravím,
všechny odborníky. Prosím Vás nemáte někdo tucha, nebo jste nepotkali náhodou nějaký rozumný MP3 přehrávač, který by byl schopen zároveň fungovat jako BT HF.
Kdyby uměl i funkci DAC tak by to byl dokonalý kousek.
Trochu pochybuji, ale možná se nějaké slušné zařízení najde.
Kahless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 30. 5. 2017 22:08

Tak o zádném takovém prehrávaci osobne nevím.Já bych to resil obycejným mobilem a BT sluchátky.Tady zase není funkce DAC,nebo o takovém founu nevím.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 5. 2017 05:23

Kahless píše:Zdravím,
všechny odborníky. Prosím Vás nemáte někdo tucha, nebo jste nepotkali náhodou nějaký rozumný MP3 přehrávač, který by byl schopen zároveň fungovat jako BT HF.
Potkali. Vola sa to mobilny telefon.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 31. 5. 2017 05:50

Já bych se chtěl zeptat, k čemu je taková funkce dobrá?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kahless 31. 5. 2017 08:40

Mobil mám, ale chtěl bych jít trochu do vyšších zvukových hladin. Udělat si radost a zainvestovat pár Palackých do slušnějších sluchátek s lepším přehrávačem.
Jde mi jen o to aby když poslouchám, tak se mi dalo dovolat.

BT sluchátka mám, ale u nich je velké mínus baterie, protože kolikrát se mi už stalo, že jsme je nasadil na uši a "baterie je vybitá".
A asi bych chtěl sluchátka na celodenní nošení, jak na ven tak do práce, což znamená minimálně 10h denně. Bohužel hromada BT sluchátek nemá možnost poslechu při nabíjení.
Navíc, kdybych chtěl jít do nějakého lepšího zvuku, tak bych asi chtěl BT s aptX, a to pro mne znamená navíc výměna telefonu. Pozitivní by bylo, že bych nepotřeboval řešit notebook, protože, ten by měl podporovat aptX.
Kahless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 31. 5. 2017 09:33

Já pořád nerozumím tomu spojení, že když Ti někdo bude volat, aby si byl schopen přijmout hovor přes přehrávač. Nebo mi něco uniká? Pokud ne, tak asi Tvé úvahy nejdou správným směrem. Nevím co máš za telefon, ale jak na Android, tak i na iOs lze nainstalovat jiné a výrazně lépe hrající přehrávače ( KaiserTone, Hiby, etc ). Tudíž stačí se zaměřit na lepší sluchátka. Dále připomínám, že jde zakoupit BT modul a tím uděláš prakticky ze všech sluchátek s výměnným kabelem BT sluchátka.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kahless 31. 5. 2017 09:50

Mi jde jen o to, že jedu přes přehrávač, a poslouchám hudbu. A mobil zvoní vesele vedle, protože ho neslyším, přes hudbu ve sluchátkách. Myslel jsem nějaké řešení, aby mi neutekl hovor, protože musím být na telefonu.
Kahless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 31. 5. 2017 09:54

Smartwatch?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kahless 31. 5. 2017 09:57

mrazíkovo píše:Smartwatch?
Tak abych řekl pravdu, to mne vůbec nenapadlo. Asi se zkusím kouknout tímto směrem, možná by to nemuselo být ani extra drahé řešení. Jen si budu muset zvyknout nosit po letech něco na ruce :-))
Kahless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 31. 5. 2017 10:09

Na Ali jsou mrtě řešení do 100USD i hluboko pod. Pokud Ti jde pouze o notifikaci, tak si myslím, že najdeš nějaké i hluboko pod 50USD.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 31. 5. 2017 16:40

Kahless píše:Mobil mám, ale chtěl bych jít trochu do vyšších zvukových hladin. Udělat si radost a zainvestovat pár Palackých do slušnějších sluchátek s lepším přehrávačem.

Do vyššich zvukovych hladin sa dostaneš aj kupou prenosneho DAC/Ampu k mobilu. A budeš počuť keď ti niekto vola.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 31. 5. 2017 21:16

Ako píše mrazikovo, ani netreba smartwatch, dlho som ich vyberal a potom som sa rozhodol, ze ešte nie sú vhodné kvôli slabej vydrzi. Skus radšej Xiaomi mi band 2, teraz je na neho na gearbeste zlava, vyjde na 18 eur a výdrž 15-20 dní. Okrem upozorneni ma kopec iných vlastností, ktoré sa hodia. A na prehrávanie radšej zvol niečo lepšie... bluetooth ma tuším Shanling M1 (a asi aj dokáže fungovať ako DAC) , bez bluetooth je ich viac na výber.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 6. 6. 2017 21:57

Zkus se podívat na tohle(níže v odkazu).Je to mp3 Player a přenáší to i flac z mobilu.
Zde: https://mp3-prehravace.heureka.cz/sony- ... =6#reviews
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rickwo 7. 6. 2017 21:10

Ahoj,
sice nevím jestli te dobre chapu ale pokud si chces taky jako já vylepsit zvukovej vystup nez je ten v mobilu externim zarizenim (telefon bude pouze jako stream hudby) tak mne bylo doporuceno Shanling M1 dá se z nej posilat budto muzika do BT sluchátek a nebo bude s mobilem fungovat jako BT prijimac tudiz si udelas z jakejchkoli sluchatek bezdratova pak muzes volat i pri poslechu hudby a jeste v lepsi kvalite tedy asi záležé na telefonu co mas nevim jak moc kvalitní vystup ma ale muj ma treba znacne nedostatky az bude cas musím se vydat do Audiga a porovnat vysledek jestli si polepsim oproti mobilu nebo ne respektive o jak moc
Ineary : JVC Victor , Sony Mh1c, Vsonic VSD3S , RHA MA-750, Trinity Master, Magaosi K3 Pro , IE80 (fake)
DAC : Fiio X5 , Soundbláster X-Fi Fatality Moded (changed OPAMP + Capacitors)
Mobil : Oneplus Two
Rickwo
Junior

Odeslat příspěvekod Kahless 8. 6. 2017 13:35

Ryan Giggs píše:
Kahless píše:Mobil mám...

Do vyššich zvukovych hladin sa dostaneš aj kupou prenosneho DAC/Ampu k mobilu. A budeš počuť keď ti niekto vola.

DAC mám Topping NX2, ale je nějakej HW problém s telefonem Lenovo P1M, DAC sice jede, ale jsou tam mikro záseky typu "poskočení jehly" na gramci. Stejně některé flashky jedou a jiné se připojují a odpojují. Uvažuji reklamaci, jen pochybuji, že projde. Stejně karta je max 32G, což v případě flacu je trochu limit. Novej telefon nechci kupovat, mám velké nároky na funkcionalitu a cenu ;)

Budu to řešit v kombinaci MiBand2 a pro začátek asi bazarový kousek FiiO X1 1st.

Tak teď jen vyřešit sluchátka a to bude další menší problémek, protože chci pecky, asi sportovní, aby nepadali z ucha, ale chci dobrý zvuk a zároveň bych byl rád aby se dali udržet v uchu třeba 8h v kuse v práci. Zatím sou favoriti ATH-Sport3 nebo ATH-CKX9, případně si nechám poradit. Tento problém, ale zkusím vyřešit v jiné sekci ;)
Kahless
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků