NiNTAUS X10 (DAP)

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kakapo2 6. 7. 2017 13:01

Po me chteli PRINTSCEEN,tak jsem jim to poslal a jestli vam jde o to delat podvod kvuli cca 400 kc,tak podvadejte,me je to jedno...Prehravac hraje skvele asi jao u nas prehravce za 10 000 a me je jedno jestli stoji 1600 nebo 2000...Za kvalitu si rad priplatim...
kakapo2
Junior

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 6. 7. 2017 15:32

kakapo2 píše:Po me chteli PRINTSCEEN,tak jsem jim to poslal a jestli vam jde o to delat podvod kvuli cca 400 kc,tak podvadejte,me je to jedno...Prehravac hraje skvele asi jao u nas prehravce za 10 000 a me je jedno jestli stoji 1600 nebo 2000...Za kvalitu si rad priplatim...


Klames az sa ti z nosa dymi.... Admin by ti mal dat ban za zamerne klamstvo.
1. Keby hral ako Fiio X5 2nd GEN (myslim ze menej ako 10k Kc, som na mobile, nechce sa mi hladat), nepredal by si ho ani keby si nemal co do ust, kedze ta nevysiel viac ako 50-60 Eur, a ma displej, a predal by si ho akurat za menej, max. 40Eur, a za 40Eur predavat prehravac so zvukom prehravaca za 350Eur, cize zbavovat sa ho ? Este ked sa v pohode ovlada (displej)??? HOVOR KONOVI.... Obkednavas si podla svojich slov X prehravacov, a tohto, podpa tvojich slov GENIALNEHO za svoju cenu sa zbavujes, si ochotny tu o jeho superlativoch kecat X prispevkov, aby si ho o to lahsie predal....za max 40Eur (pouzity, nakupna cena okolo 55)... Keby bol fakt taky dobry ako pises, nechal by si si ho MINIMALNE do "nepriazniveho terenu" - v piatok do mesta, na vylet cesrou busom, vlakom.... Ale nie, ty sa ho zbavujes, pretoze v skutocnosti je ZIADNA SLAVA...alebo NIC MOC.
2. Hra maximalne na urovni Fiio X1 1gen. A to smor este horsie... Staci precitat recenzie nan, napr. tu co je hned v druhom prispevku tohto vlakna...
Takze moj nazor na teba - TAAAAAHNI.
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakapo2 7. 7. 2017 12:42

Neklamem...A jestli si to myslis,tak je to tvuj nazor...Za prve:nepotrebuju ho prodat,kdyz mi zustane,tak mi zustane,kdybych ho potreboval prodat,tak treba snizuju cenu atd...Za druhe:neslysel jsi ho hrat,tak ho nehodnot,ja jsem ho naposlouchal,tak jako jsem naposlouchal i jine prehravace,takze muzu posoudit...Za treti:jeho cena byla 60 USD,plus 99 kc poplatek za vyrizeni na celnici plus dan,takze 2000kc plus minus,takze nic nevydelavam,ani nejsem zadny prekupnik nebo tak nejak...Za ctvrte:prehravace testuju proto abych vedel ktery si mam koupit az mi muj prehravac odejde a jelikoz ho mam uz 3 roky,asi to nebude trvat dlouho...Za pate:neprodaval bych ho ani pres vsechny body pred tim,kdyby mi neodesel tablet,ktery vyuziji a potrebuji
mnohem vic jak prehravac,zvlast kdyz jeden jeste stale funkcni mam a jelikoz jsem otec dvou deti a zivim rodinu nemuzu si ihned dovolit vse...Za pate:jiz na prodej neni,prisel si jej poslechnout jeden zajemce a po vyplate si pro nej prijede,jelikoz to ma kousek,takze kdyz jej slysel,tak se hned rozhodl,ne jako nekdo kdo jen kritizuje a ani nemel moznost ho slyset...
kakapo2
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 7. 7. 2017 16:55

Prodejce má právo si ríct za své zbozí odpovídající peníz.Jen on riskuje,ze neprodá.Navíc tak expresivní výraz,jako TAAAAAHNI-tak to je pro mne uz za hranicí slusného projevu.Holt to máme kazdý nastavený jinak...
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kakapo2 8. 7. 2017 12:19

Dekuji za zastani..souhlasim...No tak mi ten 100 procentni zajemce co si jej mel vyzvednout po vyplate a prosil,nech mu ho do te doby podrzim napsal,ze uz si jej objednal v Cina za necelych 1500kc,ale asi s Ciny objednaval poprve,kdyz nevi,toto neni konecna cena a ze musi platit poplatek za vyrizeni,clo,dan a cekat mesic,nez to vse prijde a vyridi... :tleskani
kakapo2
Junior

Odeslat příspěvekod bobzbrna 8. 7. 2017 18:52

1.Opravdu nevím, proč by měl prodávající zdůvodňovat, proč zboží prodává. Prostě na stole je zboží v
nějakém stavu,cena, určitě je možnost se na dalších věcech jako např.vyzkoušení, změna ceny apod.
domluvit, ale proč mám zdůvodňovat svůj prodej ?! Prostě prodávám a ty buď ber, nebo nech být.
2.Není pravda, že kupující MUSÍ ZAPLATIT VŽDYCKY clo a daň. Když ti to celník nechytne, tak nic neplatíš. Já
jsem např. z Aliexpressu u zásilek 25-80 USD ani jednou neplatil nic navíc.( Daň se platí nad 22 E , a clo až nad
150 E).
3.Když už ti to chytnou,(u mě z Massdropu) platíš 192,-Kč poplatek + 21% daň z ceny zboží + clo, pokud je
hodnota větší než 150 E.
4.Pokud si objednám X10 u Ali za akt.cenu 58 USD, platím s velkou pravděpodobností 58x23,80 = 1380,-Kč.
S velmi malou pravděpodobností platím 1380,- + 292,- (21% daň) + 192,-(poplatek) = 1864,-Kč .
5.Prodávat použitou věc, kterou si může kdokoliv koupit novou v rozmezí 1380 - 1864,- Kč, za 2000,-Kč
samozřejmě můžeš, ale pak to takhle dopadá, no.
6. Taky jsem to takto dělal - objednával bazmeky na zkoušku jak budou hrát s tím, že je hned prodám. Je to
určitě lepší než se ptát lidí na fórech jak to hraje - máš vlastní zkušenost, ale je třeba počítat se ztrátou
při prodeji...
SONY CDP-970, YAMAHA M-4, CANTON Quinto 540, KIMBER KC-1, MONSTER Powerline 2+
nebo jako zdroj NTB + FOOBAR 2000 + IFI NANO iDSD BL USB DAC , SMSL sApII, HIFIMAN RE0 nebo AKG K270 Playback
bobzbrna
Junior

Odeslat příspěvekod kakapo2 9. 7. 2017 09:41

bobzbrna:
Pekne jsi to napsal a ve vetsine i souhlasim...
Jen kdyz jsem ho kupoval ja byl dolar ponekud vetsi..A ta moznost necekat mesic na prehravac a necekat jakekoliv problemy s dorucenim,jez se nekdy stavaji a ta moznost si prehravac treba osahat a poslechnout se taky muze hodit...
kakapo2
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 7. 2017 19:58

Položil jsem do prodejního vlákna dotaz, prosím o reakci.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Krabák 16. 10. 2017 19:35

Včera jsem objednal NiNTAUS X10 tak jsem zvědav 8-) Rozhodoval jsem se mezi Xduoo x2, mám to jako náhradu za Clip Zip, kde mi nefunguje tlačítko a ostatní jsou taky na tom mizerně. Hlavně, že jsem vyměnil baterku v Clip Zipu, stará baterka byla už, troškou nafouklá :-)
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod Krabák 27. 10. 2017 19:12

Tak jsem se těšil, že budu mít na víkend X10 a musím zaplatit celníkům výpalné :-(
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod hifionania 30. 10. 2017 06:09

Takto to chodi....
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Krabák 6. 11. 2017 19:11

Sláva, konečně jsem se dočkal.
nintaus x10.jpg
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod jardan60 7. 11. 2017 18:43

Zdravím Krabáku, tak co, jaké jsou první dojmy? Já už ho mám nějaký pátek a jsem docela spokojený. Člověk si ale musí nejdřív zvyknout na ovládání a jakési dané vlastnosti výrobcem. Ze začátku mi trochu vadilo, že není možnost vlastního nastavení ekvalizeru, ale pak jsem došel k tomu, že ho ani nepotřebuji a poslouchám převážně v lineáru, čili EQ vypnutý. Sluchátka co máš na fotce mám stejné, nehrají špatně, ale pořídil jsem k němu KZ ZS5 a po jejich zahoření to spolu zní dost dobře. Jsem zvědavý, jaké jsou dojmy dalšího majitele, tedy tvoje i samozřejmě jiných... ;-)
jardan60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krabák 8. 11. 2017 06:25

Ahoj Jardane, v první řadě mě překvapila konstrukce přehrávače. Na to, jak je velký je docela lehký. Zpracování přehrávače je kvalitní, sluchátka mě překvapily tím, jak hlasitě hrají (oproti tenore) a hrají dost dobře (jedním slovem, jsou zábavné). Zatím jsem poslouchal celkem tak hodinku :-) Jako náhrada za clip zip (rockbox). Co se týče zvuku, nemám nic, co bych přehrávači vytýkal.
Co mi vadí je, že se nedá při poslechu hudby vrátit do hlavního menu, stisknutím jednoho tlačítka. Vlastní nastavení EQ mi nevadí, nepoužívám ho. Z negativ je to snad vše, nic mě nenapadá nebo mi nezačalo vadit.
Klady jako celek:
- líbí se mi, že se nemusí vše ovládat kolečkem
- při max. hlasitosti včetně nastavení EQ na rock, zvuk bez zkreslení
- konstrukce přehrávače, gumový obal (výborná věc)
- překvapila v balení mikro sd karta Sandisk
To je zatím z prvních dojmů vše :-))
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod jardan60 18. 11. 2017 16:48

Hodnocení přesné, souhlasím. S tím ovládáním je to u různých přístrojů různé. Prošel mi rukama Ruizu X02 (pro kolegu) a má ovládání úplně jiné, ovládání kříže se tam zpočátku trochu pletlo, třeba funkce "next" je nahoru a tak. Tady je potřeba se s tím poprat, mnoho funkcí a málo tlačítek, každý výrobce to řeší jinak. Anebo připlatit, dotykovka, ale tady bychom se dostali do jiné cenové skupiny.
Ale jak si na "zvláštnosti" ovládání u Nintause člověk zvykne, jde to.
Z těch kladů bych rozhodně vyzvedl:
- kovové bytelné tělo
- dva výstupy, jde s nimi zajímavě pracovat
- luxusně vysoká hlasitost, u malých přehrávačů a mobilů nemyslitelná
- v té souvislosti - bez zkreslení na max. vol. (jak psal Krabák)
- podpora karet 128 GB
- skutečně již ověřená extrémní doba přehrávání na nabití
Asi tak... :-D
jardan60
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků