MP 3 přehrávač na sport + sluchátka = nejlepší poměr C/V

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod laydak 9. 4. 2017 20:21

Ahoj všichni, po dlouhém bádání na internetu s nepřeberným množstvím výsledku bych se rád na Vás, jako odborníky, obrátil s dotazem.

Sháním MP3 přehrávač na sportování a k tomu adekvátní sluchátka, tak aby byl co nejlepší poměr cena/výkon

Požadavky od MP3:
- paměť alespoň 8GB flash, nevadí bez paměti-rozšiřitelná o mSD kartu
- kompaktní velikost, s clipem
- bez displeje nebo s malým, jen informačním displejem
- funkce náhodného přehrávání!!!
- co nejkvalitnější zvuk na výstupu

Požadavky od sluchátek:
- provedení špunty
- odtlumení okolí
- spíše levnější kvůli častému ničení, nevyplatí se mi kupovat Sen. nebo Koss za 1k, když je do půl roku odpravím do křemíkového nebe
- spíše zvýšené basy a hlasitý zvuk, při běhání nebo indoor sportu poslouchám většinou rap,hiphop jako motivaci

Cenovou relaci upřednostňuji co nejlepší poměr cena/výkon, nechci si kupovat něco drahého jen kvůli logu nakousnutého jablka, ale zase nechci ***** z aliexpresu. MP3 počítám do 3tisíc a sluchátka kolem 500,- Kč.

Mockrát děkuji za nápady a připomínky
laydak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 10. 4. 2017 05:46

SZ s nabídkou a doporučením.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karkar 11. 4. 2017 07:56

To by mne také zajímalo, o víkendu mi umřel můj letitý iRiver T10 a tak hledám náhradu...
Co byste doporučovali, jaká je dnešní alternativa např. sansa clip +, anebo existuje nějaký slušný přehrávač na AA(A) baterie?
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 4. 2017 08:54

Až jednou doladí Lotoo PAW Pico, tak to bude asi ideální volba. Do té doby je v ceně kolem 4k s minimalistickým rozměrem favoritem Shanling M1. Ačkoliv teď mám na cestě něco, co by mohlo být po zvukové stránce ještě lepší a za stejný kačky :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 11. 4. 2017 12:01

karkar píše:To by mne také zajímalo, o víkendu mi umřel můj letitý iRiver T10 a tak hledám náhradu...
Co byste doporučovali, jaká je dnešní alternativa např. sansa clip +, anebo existuje nějaký slušný přehrávač na AA(A) baterie?


Sansa Clip Plus... ? Slusny prehravac na AA(A) baterie.... Nezijes tak v roku 2009 ? A VSETKO NOVE ?... Myslim, ze chces nemozne.
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karkar 11. 4. 2017 14:05

Proč myslíš, v té době to (clip) byl poměrně zdařilý přehrávač...

Ten iRiver mi vydržel těch 7-8 let, který přehrávač s vestavěnou baterií vydrží tak dlouho bez pravidelného dobíjení?

Existují stále nějaké alternativy, ale myslel jsem, že by někdo mohl poradit kam se podívat než abych sám laborovat na aliexpresu.

Nebo by mohl někdo alespoň poradit předchozímu tazateli, třeba bych si vybral...
Časy jsou zlé, Kamile...
--
Potichu: Atom PC @ Debian->FLAC->Squeezebox Classic->Dispre II v 4->Senn HD 595
Nahlas: Atom PC @ Debian->mp3/FLAC->Squeezebox Classic->M-Audio BX5a
Na ven: Iriver T10FM->Koss Plug
karkar
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 4. 2017 14:14

Přehrávač na tužkový baterie asi budeš hledat už blbě. Obecně dnes platí pravidlo, že čím líp to hraje, tím míň vydrží baterka. Ten Shanling co jsem navrhoval je velikosti cca krabičky od sirek, baterka vydrží kolem 9 hodin a zvukově je to povedený přehrávač. Pokud bys potřeboval něco s lepší baterkou tak toto vypadá celkem slibně:
http://penonaudio.com/music-mp3-players/NiNTAUS-X10

Z těch dostupných tady je tu FiiO M3 a X1. Ta M3 není zvukově kdovíco, ale na běhání si myslím úplně v pohodě.
http://penonaudio.com/music-mp3-players/FiiO-M3
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ansam 12. 4. 2017 10:43

Ja som veľmi spokojný pri športovaní so "SanDisk Clip Sports 8GB":
viewtopic.php?f=726&t=1209916
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 14. 4. 2017 23:22

Ahoj,
myslím, že by ti vyhovoval tento player:

Kód: Vybrat vše
https://www.czc.cz/transcend-mp350-8gb/186194/produkt
.
Má vše, co požaduješ. Je voděodolný (ne vodotěsný) - tj. odolný proti dešti, potu a podobně. Připojuje se k PC kabelem. Klipsnu má přímo na těle na zadní straně.
Umí adresářovou strukturu i náhodné přhrávání i v rámci adresáře. Pozor, vzhledem k té voděodolnosti se tlačítka mačkají velmi těžce.
Displej je jednořádkvý, černobílý OLED. Usekává delší názvy. To by ti ale dle tvých požadavků nemuselo vadit.
Výtečnou službu s ním odvádějí špunty Soundmagic E50 či E80.

Kód: Vybrat vše
https://www.alza.cz/soundmagic-e50-kovove-cerna-d2856610.htm?catid=18843602


Kód: Vybrat vše
https://www.alza.cz/soundmagic-e80-cerno-cervena-d4254673.htm?catid=18843602


Snad ti to pomůže.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 15. 4. 2017 07:29

Chce co najkvalitnejsi vystup. To ten prehravac tazko splni.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 15. 4. 2017 12:47

Věř tomu, že výstup má velmi kvalitní. Limitované to je sluchátkama a formátem MP3. Ten player mám a mluvím z vlastní zkušenosti. Sansu jsem bohužel neslyšel.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 4. 2017 06:24

Nemusim verit, lebo viem ze nema. Mam ho v rodine. Sansa je o triedu dalej. A to nehovorim o cinskych prehravacoch v jej cene.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 16. 4. 2017 14:27

OK.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod laydak 18. 4. 2017 23:00

Ahoj, předem děkuji všem za poznatky, suma sumárům bych uvažoval o SanDisk Clip Sport + sluchátka Soundmagic E50. Umí se Sansa chovat jako "flashka" ? Nemám žádné adresáře, jen asi 1000+ písniček, které nakopíruji do přehrávače, zapnu náhodné přehrávání a je mi v danou chvilku jedno, co hraje. Umí toto z interní paměti i mSD karty? Btw. Transcend-mp350 teď mám a připadá mi, že jde trochu do kopru, hraje celkem slušně, jen mě "otravuje" dlouhý čas mezi přepínáním skladeb a náhodné přehrávání není moc náhodné, jsou písničky, které jsem snad nikdy neslyšel a pak jsou některé, které se přehrají snad každý sport....asi náhoda neexistuje.

EDIT: Názor na Sennheiser CX 300-II Precision ?? Díky
laydak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 19. 4. 2017 07:04

Sennheiserom sa vyhni. To sa neoplati.
Z nasich obchodov tie E50, pripadne Xiaomi Piston Iron Pro, Trinity Hyperion, RHA S500.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron