Lotoo

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 4. 2017 16:23

Jasně, že hraje jinak. Píšu to. Navzdory tomu to jako úlet nevidím. Není to pro každýho, ale určitě si své kupce najde. To, že jsem napsal, že je zvukově horší, než M1 neznamená, že to je kepl. Má prostě jinej charakter zvuku, někomu se bude líbit, někomu ne. M1 hraje pěkně, ale taky má svoje mouchy. Pořád nerozumím tomu, proč je nutná ta dehonestace. To je fakt tak složitý otevřít oči a mysl a neadorovat pořád jenom šlágry typu Trinity? Svět audia přeci nekončí tím co máte v kapse.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 4. 2017 16:36

Hele neber to vůbec nijak osobně, ale trocha počtů:
Shanling M1
- má displej!
- lze použít jako DAC
- hraje líp než lotoo (nebo aspoň stejně)
- má slot na kartu
- je levnější než lotoo
- má ekvalizér apod.
- má bluetooth
- je skoro stejně velkej jako lotoo (nemám po ruce pětikorunu abych to změřil ;))
- na sport ideální velikost i váha, já měl v balení i pásek na ruku

Tak proč bych měl koupit lotoo jako případnej zájemce o malej DAP na sport?

Pavle tebe vnímám jako testéra profesionála takže tvoje motivace něco kupovat a rozšiřovat si obzory jakož i nám tady na fóru je úplně jiná než běžnýho zákazníka kterej chce max užitek za svoje peníze.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 4. 2017 16:50

Ale kluci, tak si to nekupujte. Já vnímám Tvou argumentaci a i se s ní částečně ztotožňuju. Jen mi přijde zbytečný na to takhle plivat, když by to třeba někoho mohlo zaujmout. Mne Pico zaujalo, koupil jsem ho za vlastní peníze, vyzkouším ho, napíšu o něm podle nejlepšího svědomí pravdu a pak ať si to každej přebere. Informací o M1 je tu mrtě. Co se na celý Avmnii píše o Lotoo, jakémkoliv modelu. Takřka nic. V těch našich dvou zaprděnejch zemičkách je k vidění či slyšení zlomek toho co je na trhu. Ne všechno je dobrý, ale plivat na to, aniž bych to neslyšel, držel v ruce? To je přeci nesmysl. Vždyť sem nechodíme sami. Čte to tu mraky jiných lidí i bez registrace.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 4. 4. 2017 16:57

Hele já to ani v nejmenším nemyslel jako plivnutí, ale tvoje dojmy tady už jsou a jsme tady za to rádi (upřímně). Ale můj pohled jako běžnýho spotřebitele má myslim si taky svojí cenu, a to srovnání tady podle mě má svoje místo protože většina zájemců věřím uvažuje stejně. Takže je fajn že je tady zmínka že něco takovýho existuje, případně tvoje recenze, rád jsem si to přečetl, ale jak jsem napsal, minimálně cenově je to podle mě úlet protože z racionálního hlediska nemá moc význam si to koupit raději než M1.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 4. 2017 17:01

Z racionálního hlediska jsou přehrávače krávovina obecně :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 4. 4. 2017 18:17

mrazíkovo píše:Z racionálního hlediska jsou přehrávače krávovina obecně :-)


Mozno tak Lotoo PAW Pico (za tie peniaze, vzhladom k jeho nepochopitelne hroznej vybave a bez displeja).
Howgh. :D
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 4. 2017 18:24

S těžkým srdcem se mi to píše, ale ten kepl jsem už nerozchodil. Odpoledne se seknul a místo muziky začal pískat. Doma jsem ho restartoval a už nerozehrál. Nějak se tam hádá ta GPSka a ať dělám cokoliv, tak to prostě nefunguje. Psal jsem do Penonu a doufám, že se to nějak vyřeší. Nemyslím si, že by byla chyba v absenci displeje. Příště si už nic čerstvýho na trhu nekoupím.
Tudíž, když to sčotnu. Na sportovní vyžití nebo jako záložní přehrávač se mi pořád ta idea zdá dobrá. Zvuk byl slušnej, ale ne vyjímečnej. Na venek dobrý, na doma slabší. Zůstanu tedy na koloběžce u svého iPhonu a nebudu špekulovat. Všem případným zájemcům doporučuju počkat tak půl roku, až se vychytaj mouchy. Lotoo obecně patří k těm lepším a přiznám se, že mne má zkušenost hodně mrzí. Je to moje první vysloveně špatná zkušenost s nekvalitním výrobkem ( Trinity nepočítám, tam o nic nešlo ) a doufám, že i poslední. A ano, investice do Shanlingu M1 je rozumnější :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 4. 4. 2017 18:27

Existence Pica je lehce odůvodněna i okruhem fandů značky Lotoo. Spousta lidí na Head-fi má tady tuhle značku vedenou jako referenční, hlavně nádherný PAW Gold má mnoho fandů ve vlastnictví. Tak proč by ne zrovna malé a drahé zařízení vláčely ven, tahle krabička to splní a zároveň jsou věrni jedné značce, které fandí. Jak prosté.

mrazíkovo. Vraťme se k Picu. Jakým způsobem se přesouváš mezi alby? Skladby chápu, ale jak alba.Díky.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 4. 2017 18:29

krátké zmačknutí forward je o track, dlouhé o složku
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 4. 4. 2017 18:47

To ze si to já asi nekoupím,to neznamená,ze to pro mne není hodnotná informace.Je to audio/video forum,tak díky lidem jako je mrazíkovo,máme i my,konzervativnejsí posluchaci obecné povedomí o tom,co se vlastne dá koupit.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 4. 2017 03:59

mrazíkovo píše:Z racionálního hlediska jsou přehrávače krávovina obecně :-)

... zaujímavá logika ... ono z hľadiska "konzervatívneho poslucháča" máš asi pravdu, ale potom štuple do uší musia byť tiež krávovina ... a keď sú navyše drahšie ako cca 300eur, tak to je už mega-krávovina

Hmmm ... takže v podstate tu riešiš iba samé krávoviny ... a preto ťa samozrejme všetci máme radi :love:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 5. 4. 2017 08:11

Bacile, to ty jsi král všech krávovin na fóru a hlavně v galerii :D
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kalimero73 5. 4. 2017 08:30

Ahojda kluci, mě se fakt líbí to počtení tady na fóru a někdy je to i hodně pro zasmání ( zrovna jako dneska ) :-). Jsem jenom laik (lama) proti vám a mám svou Fiio x1 a k tomu ex1, ale jsem vážně moc rád, za ty informace, co všechno novýho a zajímavýho se člověk dozví. I když některejm věcem nerozumím, posouvá mě to dál v rovině, co všechno je na audio-trhu k mání a hlavně jak to hraje - moc rád to čtu a těší mě moc, že hodně z vás má ten dar, kterej já asi úplně nemám - totiž popsat slovy, co se vám na tom zvukově líbí a kde vidíte přínos pro všechny ostatní "lamy" jako jsem já :-). Díky kluci za to, jen tak dál. Ahoj Marcel
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 4. 2017 08:42

šeďour píše:Bacile, to ty jsi král všech krávovin na fóru a hlavně v galerii :D
... no veď ja som na to aj patrične hrdý ... a navyše vďaka takým milým komparzistom, medzi ktorých patríš aj Ty, to nie je až taký veľký problém 8-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 5. 4. 2017 20:42

Nečtu to tady všechno, vypadá to velice pěkně, ale jak si na tom ku*va najdu určité album v těch 30gb mptrojek? :-D. Špatný, špatný.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků