iBasso DX200

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 15. 3. 2017 21:14

Dnes mají u iBassa pravděpodobně apríl..nebo hulí kvalitní matroš..:lol:

http://www.ibasso.com/cp_xq_dy.php?id=4898#page1

iBasso.PNG
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 15. 3. 2017 23:33

cena je schválně, aby to lidi nekupovali, když je nemají na skladu.
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod zmarek20 16. 3. 2017 00:51

to sa mi nezda,ze by tolko stal.
u francuzov zozenies,ale nieje na sklade.
http://www.audiophonics.fr/en/dap-digit ... 11710.html
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 16. 3. 2017 13:46

oficiálne má stáť 869 dolárov....nejak im ušla tá 9 vpredu
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 16. 3. 2017 18:02

Kdepak asi brali inspiraci.. :potichu

1.PNG



..jinak doufám, že jim utekla i ta devítka u váhy..kilovej přehrávač je na mě moc lehkej..potřebuji něco těžšího.. :lol:
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 16. 3. 2017 18:11

to je váha celého balení :roll:
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Cherubian 4. 4. 2017 16:54

Už cca týden mi říká pane :-) Můžu srovnat s FiiO X7 a AK300 pokud to někoho zajímá. Ale nejsem žádný šílený audiofil...
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 4. 2017 16:55

Já bych se zajímal. Srovnání mi nic neřekne, ale spíš Tvé dojmy by mne potěšily. Dík
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 4. 4. 2017 18:23

Cherubian píše:Už cca týden mi říká pane :-) Můžu srovnat s FiiO X7 a AK300 pokud to někoho zajímá. Ale nejsem žádný šílený audiofil...


Mas vsetky tieto tri prehravace ?...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 4. 4. 2017 18:50

DX200 a AK300 + AK amp mám, X7 + AM2, AM3, K5 jsem měl skoro rok, než jsem se jí zaplaťbánbůh zbavil.
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 4. 4. 2017 18:55

Hmm, DX200 bych si rád někdy poslechl :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 4. 4. 2017 19:25

V rychlosti:

X7: Zvuk S AM1 nic moc, tenhle modul podle mě neměl jít ani ven. S AM2 mnohem lepší a o dost teplejší/příjemnější. S AM3 nejlepší prostor a dynamika, ale hodně chladnej, anlitickej. To už ale záleží na preferencích každého, mě to většinou nevadilo. S AM3 také poměrně velký výkon.
Hardware: Měl jsem dva kusy a oba se ukázaly jako vadné. Veliká bída a absence kolečka na hlasitost je fakt špatné rozhodnutí.
Firmware: Naprostá katastrofa! V době, co jsem se jí zbavoval (FW 2.0) fakt příšerný a co tak sleduji na Head-fi, tak to do dneška nefunguje. Krám.

AK300: Zvuk: Zaoblený, sametový, uhlazený, velmi příjemný při dlouhém poslouchání. Líbí se mi takové ty "tekuté" středy. Příjemnější než X7 s AM1 a AM3 (mnohem studenější). Bez AK amp ale docela slabý výkon, takže velká sluchátka sám nerozjede.
Hardware: Naprostej luxus a preciznost. Někomu vadí ostré hrany, ale to se dá lehce odstranit koženým pouzdrem, které je mimochodem v balení. Kolečko na volume strašně pohodlné. AK obecně je předražený, to ano, ale co se minimálně hardwaru týče, tak tady ukazuje všem záda, ať si každý brblá jak chce.
Firmware: Tohle není full Android jako třeba FiiO nebo IBasso, takže žádné aplikace atd. Prostě jenom přehrávač hudby. Díky tomu je ale všechno perfektně odladěný, žádný bugy, blesková odezva, prostě nic. Stejně jako hardware, precizní.

DX200: Zvuk: iBasso doporučuje dát mu 200+ hodin rozehry, já mám cca 80. Charakter neutrální, ale zároveň tak nějak muzikální. Obrovská dynamika a prostor, vzdušné výšky. V kombinaci s trochu teplejšíma sluchátka hraje naprosto skvěle.
Hardware: Ne takovej luxus jako AK300, ale oproti X7 úplně jiná liga (a stojí mimochodem stejně jako X7 v době vydání). Líbí se mi hodně. Volume kolečko a ostatní tlačítka se trochu hůře ovládají v pouzdře a kapse, ale dá se na to zvyknout. Hodně velký výkon, HD650 se symetrickým kabelem schroupe jako nic.
Firmware: Má chyby, ale v porovnání s X7 cca půl roku od vydání je to den a noc. Ale věřím, že je iBasso brzy odstraní. Třeba TIDAL a Digitally Imported fungují na 100%
DAP: FiiO M17, Cayin N6ii (R01, A01, T01)
CIEM: Lime Ears Aether, Custom Art Harmony 8.2 + Fibae 3
IEM: iBasso IT07, TSMR Land, PENON Globe
Over-Ear: Sennheiser HD 660S + HD650, Shure SRH1540,
Kabely: Han Sound Audio, Effect Audio, Forza Audioworks
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 29. 4. 2017 10:04

Tak od středy ho mám doma, zatím celkem dobrý!

UI funguje rychle v módu androidu, jejich vlastní software přehrávač víc než fajn. O to víc mě překvapuje, že po přepnutí na druhý systém, tedy čistě jen hudební přehrávač, je zasekané a reaguje pomalu. Zapnutí trvá cca 30 vteřin, ale přes den nevypínám, baterie dobře drží, snad jen 1% za hodinu. Výdrž tak 8 hodin přehrávání?

Rozměrově macek, super provedení, moc pěkný displej. Jen to dodávané kožené pouzdro je ostudné, sešité výrazně šikmo.

Zatím zahořuju, což je poněkud problematičtější, protože se přehrávač občas sám od sebe vypne a tak třeba půl noci nehraje :roll:

Zvukově ale i tak už dost super. Neutrální až chladnější podání, špičkový detail, čistota, kontrola, velmi široký prostor. Jasně o třídu výš než iRiver AK300, v některých oblastech i lepší než Sony ZX2.

Šum i na super citlivých Jomo a HUM pouze slabounký na pozadí, s normálními in-eary tak naprosto tichý. Super!
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cherubian 29. 4. 2017 18:41

Na Mango OS lagu se pracuje, měl by být odstraněn. Mě se sám od sebe přehrávač ještě nikdy nevypl. Neřekl bych že oproti AK300 hraje výrazně líp, spíš jinak. Úplně jinak. Mimochodem už někdo okomentoval novej apm modul Amp2, prý výrazně teplejší a muzikální. Ale nemá ballanced výstup...

-- 29. 4. 2017 19:51 --

A to pouzdro je asi to poslední co bych řešil, na zadní straně mám spodní prošívání trochu nakřivo, toť vše. Dokonce bych i řekl, že je to tak schválně, ale to jen spekuluju. Mimochodem zapnutí do Android OS pod 30 vteřin mi přijde v pohodě, navíc v Mango OS je to cca 7 vteřin a já i přes ten lag většinou používám právě Mango. Jenom když chci hrát TIDAL tak jdu do Androidu
Cherubian
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 1. 5. 2017 09:24

Ak300 má určitě výrazně jiné podání, ale po všech technických stránkách zvuku mu DX200 hodně ujíždí.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků