I. hi-res přehrávač pro wikxzena

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod razerfan 11. 1. 2017 08:11

to ze mojo chyta ruseni se da vyresit tim, ze mojo das na druhou stranu stolu nez telefon (nektre problemy maji jednoducha reseni)

ps jinak na modzu si lide chvali hlavne dap cast, a amp cast s ni sice pekne symbiotuje ale jsou i lepsi volby. Jako celek ale moudzou funguje dobre:-)
Naposledy upravil razerfan dne 11. 1. 2017 08:13, celkově upraveno 1
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 1. 2017 08:13

:tleskani
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 11. 1. 2017 09:57

Aktuálně k přehrávači pro mé poslouchání ... víceméně vyčkávám, sleduju bazary. Zvýšil jsem si i strop, takže se spíše poohlížím po dražších modelech různých značek. Ale A&K zatím vede, čistě proto, že se mi zkrátka většina modelů líbí i vzhledově. Hledám si i termín návštěvy Audiga, popř. hledám i jiné obchody, kde mají k vyzkoušení celou řadu přehrávačů.
Je to věc diskuse a každý to máme jinak dle situace a okolností. Ale u mne v naprosté většině případů (obecně) platí, že když už si něco vyberu a koupím, tak to mám pak na dlouho (v řádu více než dvou tří let).

Pozn. p. č.: Takhle ... Mojo nestálo málo a přesto ten nedostatek to má. Už jsem zaslech i polské rádio mimo své prostory. Z tohoto hlediska bych tomu tak netleskal. Stát před rozhodnutím co si ponechat a co nechat putovat do světa, tak HA-2SE od Oppo zůstane (i s ohledem na jeho další možnosti, které nabízí ve své výbavě). Mojo drží jen fakt, že si s PM-3 vyloženě (dle mého vkusu) sedl a nadále preferuji tuto kombinaci.
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 1. 2017 10:20

Potlesk patřil geniální myšlence, že je-li vzdálenost dostatečná, Mojo nepřebírá interference od telefonu.
Já osobně mezi skalní fandy Moja nepatřím.
AK určitě má svou jiskru, ale stejně doporučím i poslech jiných přehrávačů. Aune M2 ve vyšších řadách, nové iBasso DX200 a možná i ta nová X5 od FiiA bude hodně dobrá a v neposlední řadě i X7 by mohla být zajímavá. Čistě jen tak pro ucelenou představu, do jaké míry je kvalita zvuku přímo úměrná vynaloženým penězům.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 11. 1. 2017 14:58

Lehce odbočím (i s lehkým povzdechem) - podobnou otázku si vždy kladu před nákupem nějakého Apple produktu. Vím, že "tam venku" jsou lepši produkty jiných značek v různých parametrech, vlastnostech a cenách, ale stejně Apple produkt nakonec koupím. Ať už z pitomého ("...je to přece epl!") nebo rozumného (OS, ekosystém, data) důvodu. A to se mi teď děje i v případě přehrávačů hudby. No, alespoň ty sluchátka jsem na nějaký čas vyřešil.
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 1. 2017 15:09

Jako už víc, než dvě dekády zarytý jablíčkář Tě chápu. Taky mám raději věci funkční :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 13. 1. 2017 12:55

wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 13. 1. 2017 16:57

Až to přestanou lidi kupovat. Dokud kupujou, proč by to nenabízeli?

A jinak zpět k tématu. Co třeba Cowon Plenue M2? Jeden prej podle popisu skoro novej je i tu na bazaru. Zatím mám Plenue D, ale časem bych si chtěl ještě nějakej lepší přehrávač od Cowonu pořídit. I když třeba nový Fiio X5 III vypadá specifikacemi super, mě prostě domů nesmí nic s Androidem :D
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 13. 1. 2017 17:03

V úterý,nebo ve stredu dorazí AK 300.Uvazoval jsem nejdríve o AK 70,ale je tam rozdíl.Jestli stojí za tu cenu?No 300ka je lepsí,a pak bych si to vycítal....tak to vidím já.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 1. 2017 17:05

No on už je rozdíl i mezi AK70 a xDuoo X10. AK70 šla s domu a nevyčítám si to :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wikxzen 30. 1. 2017 13:59

akburt píše:V úterý,nebo ve stredu dorazí AK 300.Uvazoval jsem nejdríve o AK 70,ale je tam rozdíl.Jestli stojí za tu cenu?No 300ka je lepsí,a pak bych si to vycítal....tak to vidím já.


Už máme nějaké resumé či první postřehy, prosím?
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 30. 1. 2017 16:27

to wikxzen:
Pro me je to tak trochu návrat,uz jsem mel 240,ale sla do sveta.A od té doby jsem tise litoval a vzpomínal,ze u AK jsou veci uvedené v manuálu skutecne funkcní.Mel jsem Ibasso,FiiO a stále vzpomínal.Kdysz se objevila 70ka,ríkal jsem si,ze to bude prehrávac pro me.No poslechl jsem si 300ku a bylo vse jasný.Relativne jeste zaplatitelný kvalitní a funkcní prístroj.Nechal jsem si udelat 2,5 trrs to XLR 4pin a kdyz do toho zapojím HD800ky,tak je ten zvuk velice dobrý.Bez prídavného ampu to hraje fajnove a muzika má drive.Je to také urcitý etalon kvality i kdyz je fakt,ze si to nechají zaplatit.Pokud jde ale o zvuk,tak spokojenost.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wikxzen 30. 1. 2017 17:58

Díky za report! :-)

P.S. O to více zamrzí, že mi to před vánoci nevyšlo s tou AK300.
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod wikxzen 14. 3. 2017 11:24

Tak prozatím jsem skončil u kombinace iPhone 7 Plus 256 GB s Oppo HA-2SE a PM-3 / PM-2. Takže vyloženě samostatný hi-res přehrávač sice stále nemám, ale určitě bych neřekl, že je to zlý. Tomuto stavu napomohla hlavně ztráta starého mobilního telefonu. Jako soft v iPhone mám placený přehrávač Onkyo HD Player. Funguje to jako celek moc dobře. Přehraje to vše co mám k dispozici. Nic nepadá, nezamrzá a samovolně neodpojuje. Takže tak ... beru to jako řešení, které mě uklidnilo. Až později se kdyžtak vrhnu do něčeho ryzího, fajnšmekrovského a kultovního. :-)
wikxzen
Junior

Odeslat příspěvekod marty63 15. 3. 2017 19:50

Já vlastním Cowon Plenue 1. V základu má 128 GB, podporuje mikro SDXC karty až do 256 GB. Poradí si snad se všemi HR formáty - DSD přehrává nativně (bez vnitřní konverze do PCM). Poslech z toho je paráda - akorát zatraceně je znát blbá nahrávka.
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků