DAP k Harmony 8.2

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 13. 12. 2016 13:59

Závist to zcela určitě není :-D. Ale fakt je, že už mě toto téma naštěstí tak nezajímá. Přeju ti, aby ti dlouho ten vysněný přehrávač a ta rádoby super konečná sluchátka vydržela, ale nevěřím tomu, že vydrží rok ;-) . Jak už jsem říkal, raději poslouchám muziku než přehrávače a sluchátka. Ale kolikrát se tady celkem dobře bavím O:-) . Třeba u toho, jak ty už víš, že ti to vydrží velmi dlouho. Joke roku. Všimni si, že tohle téma neberu nějak vážně, narozdíl třeba od tebe. Beru to s nadhledem. A s vtipem. Který sice každý nepochopí a naštve se, ale who cares? :D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Duke650 13. 12. 2016 14:51

Kazišuk ;-)
Sorry ale nešlo odolat a nepodělit se o první dojem
FiiO K9 Pro_FiiO M11 Pro_Questyle QP1R
DCA AEON RT_Oppo PM-3_JH Angie_Tansio Mirai TSMR-3 Pro
TEAC NT-505>Lyngdorf RP-1>TEAC AP-505>KEF R700
Panasonic 65GZ1000>Yamaha YSP-2200
Duke650
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 13. 12. 2016 15:04

:D
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 13. 12. 2016 15:55

Nezaujíma ťa natoľko, že stále sem píšeš, zvláštne, síce u teba, skôr prirodzené :) Ďakujem a tebe tiež prajem, aby si nič lepšie v živote nepočul, okrem tých tvojich "rádoby" naj Etymoticov. Ja si tiež rád hudbu užijem, ale keď už, tak poriadne a nie ako keby by som počúval magnetofón ;) Prepáč, ja som zabudol, že ty si veštec a že keď ty skúšaš aj troje IEM do mesiaca, ktoré ti aj tak "nesadnú", lebo veď ty už svoje naj máš, tak ja som ten istý prípad. Ja viem, každé jedno fórum má takého trolla, ako si ty, ale who cares :)

Okrem iného tu si úplne mimo tému, nijako nerozvíjaš tému, len ju poriadne hnojíš - pekne napísané. Ja som aspoň založil tému, ktorá by (možno) mohla pomôcť niekomu, kto hľadá konečný DAP do určitej ceny a tu si môže prečítať rôzne tipy a názory, teda okrem tvojich, lebo na tvoje nikto zvedavý nie je ;)
DAC: Chord Hugo 2
Headphones: Rosson Rad-O
Cable: AudioQuest Carbon
Murder_Inc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 13. 12. 2016 18:14

Figut, ty jsi solidni pripad.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 14. 12. 2016 15:00

Pěkně :'( :D . Murder_Inc co máš s těma Etymoticama furt :-D . Já že zkouším troje sluchátka do měsíce. A jak konečný DAP? Co rok se jich vyplivne na trh několik. Nenechte se rušit, omlouvám se, že jsem zasahoval do této vědecké debaty. Když ono je to tak těžké nepozlobit někoho, kdo se bere příliš vážně :love: . Jo, prostě mám z toho srandu.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 14. 12. 2016 17:16

Ešte si tu? Si ako vírus, ale vidieť, že ťa nezaujíma táto téma, to je pravda, ale písať budeš stále. Škoda, že tu nie sú admini, ktorí by ti dali aspoň na týždeň BAN a bol by pokoj za to trollovanie.
Nevieš čo je to konečný DAP? Kúpiš si jeden poriadny, ktorý prežije všetky vypluté DAPy počas roka, aj dvoch a možno aj piatich rokov. Niektorí ľudia sú tu spokojný s DAPom, ktorý majú aj cez 2 roky (a aj viac) a celý kolotoč okolo DAPov ich nezaujíma a tak to chcem aj ja, je to ťažké pochopiť?
Čo mám s tými Etymoticamy? Evidentne sú to tvoje konečné IEM a nič lepšie asi u teba existovať nebude, ale ja ti to prajem, ver mi :) A k tomu skúšaniu - neskúsil si náhodou aj odo mňa Leary, ktoré si hneď predával? Okrem toho ťa tu už všetci dobre poznáme a Bína tiež nemá nervy na tvoje výlevy. Radšej sa brať "príliš" vážne, ako robiť zo seba šaša a tým pádom robiť zlé meno tomuto webu ;)
DAC: Chord Hugo 2
Headphones: Rosson Rad-O
Cable: AudioQuest Carbon
Murder_Inc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 14. 12. 2016 17:25

Asi by neškodilo to tady promazat a vrátit se k tématu a dojmům z Harmony.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 14. 12. 2016 20:28

Jedině souhlasím. Překvapivé, jak se někdo lehce nechá vytočit. Stačí málo. Ale lidi, nejde o život, tak neblázněte. Jsou to jen blbá sluchátka ;-). Ale jako ban by mi úplně nevadil. Co už. Nezblázním se :-D.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků