Zishan DSD

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pixxel 14. 10. 2016 10:23

Obrázek
Zkušenost jednoho človíčka: http://www.head-fi.org/t/720512/obscure ... t_12917005

Obrázek

Měl by mít AK4495SEQ a měnitelný OAMP. Existuje i nějaká mini verze, na které by měl fungovat i Rockbox.
Jinak cena za velkou verzi je okolo 150$, za mini verzi 110$. Jinak tělo ostré, cihlovité, výstupní výkon prý devastující, USB DAC, v porovnání s xduoo x3 je prý lepší...
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lapsi 11. 6. 2017 20:20

Zishan Z1 DSD za 28 usd na aliexpresse,za tuto cenu zaujimavy prehravac
Obrázek

Product Brand : DIY Zishan MP3 Music Play
Product Model : Z1
Product Type : Professional MP3 HIFI Music Player
Luxury Metal unibody, Fashion Aluminum alloy casing
High Quality Audio : 16 bit 192KHz
Support Music Format : WMA MP3 etc.
Display Size: No Screen
Max Support :256GB TF/Micro Card


Z1 support lossless format, 192k 32b vocal, 5.1DTS WAV multi-channel without conversion, the latest DSD music, support CUE track, support DSD ISO, folder operation; independent audio crystal + independent ES9023 DAC program, the real Lineout output, Amp can replace the op amp design, fever capacitor, indicators up to HIFI, big thrust; life 15 hours
lapsi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 20. 7. 2017 09:11

Proti Ořechu hrá pevněji, "techničtěji". Na první poslech, může se zdát, že i dokonce lépe. Někomu možná. Vlašák, sice ne tak výrazný, pro uvolněnější, delší poslech (několik alb). Hodnotím dle ER4S (jiná neposlouchám, SR déle leží v šuplu). Toliko super stručná recka :-).
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 20. 7. 2017 09:53

Figut píše:Proti Ořechu hrá pevněji, "techničtěji". Na první poslech, může se zdát, že i dokonce lépe. Někomu možná. Vlašák, sice ne tak výrazný, pro uvolněnější, delší poslech (několik alb). Hodnotím dle ER4S (jiná neposlouchám, SR déle leží v šuplu). Toliko super stručná recka :-).


Hmmm :hm

V první řadě má jít přece o tu muziku. Ono je asi potřeba žít i něčím jiným, než pročítáním x stran HF o ho_ně a řešením, jestli tahle kombinace co mám, je dobrá, nebo ne. To pak začne nejednomu z toho v hlavě pěkně m_dat a začnou se řešit řádné pí_oviny. Pokud někoho baví točit ty krámy několikrát do roka, asi už to hraničí se závislostí, ale s poslechem hudby jako takové už to ztrácí spojitost. Na avforum čumím ze zvyku a pro pobavení se při recenzích nebo popisování toho, jak co hraje :-D.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 20. 7. 2017 10:41

Co tím chtěl "básník" říci? Ty dvě krabičky jsou tak levné, že po poslechu ořešáku jsem do obou ty drobné dal. Poslech inicioval v prvé řadě vzhled. Zrovna ty aby ses toho nechytil :-D. Kdyžtak to rozviň, ať vím, na co se s vysvětlením zaměřit :-D. Jo, ještě dodám krásný bonmot: Nobody's perfect, but metal. Ou jé :-P.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 20. 7. 2017 12:28

Ne, jen se mi líbí to pokrytectví. V jednom tématu moralizuješ, jak to má být o hudbě a né o "jestli tahle kombinace co mám, je dobrá, nebo ne", že sem jen chodíš se bavit nad popisky jak co hraje.

A pak tě tu máme řešíc úplně to samé, točíc několik přehrávačů do roka, popisujíc, jak to hraje.

Jen s klasickým argumentem "levné a kvůli vzhledu", takže mě se ten problém vůbec netýká...
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 20. 7. 2017 14:06

Někdo by možná mohl cítit jemný rozdíl v částkách utracených za těch několik laciných věciček za pár set proti desetitisícovým hračkám. Koment typu "závist" není na místě. Nepožaduji odpověď. Je mi to šumák. Ale ze zvědavosti sem furt čumím :-D.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lapsi 23. 7. 2017 12:43

Vyšla 2-ka...

Obrázek

The Different with Zishan Z1:
1. DAC upgrade to AK4490, million level AK38O is also using the DAC.
2. DSD upgrade to hard solution, DSD64 \ 128 \ 256 are hard solution
3. Upgrade to an independent OP275 LPF circuit
4. Upgrade the op amp power supply system is plus or minus 13V, a total of 26V power supply.
5. Upgrade the amp amp as LM4562NA

Z2 support lossless format, 192k 32b vocal,DSD hard solution, DSD ISO, folder operation; independent audio crystal + AK4490 DAC program, the real Lineout output, plus or minus 13V high pressure ear Can be replaced with op amp design, fever capacitors, indicators HIFI, large thrust; life 8 hours
lapsi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 23. 7. 2017 13:09

Mozná,ze jsou opravdu dobrý,ale pro mne je absence displeje nutností.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 24. 7. 2017 08:10

akburt píše:Mozná,ze jsou opravdu dobrý,ale pro mne je absence displeje nutností.


V tom pripade ich teda zober rovno dva... :D
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků