XDuoo X10

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 11:55

A ty ostatní důvody?
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 9. 3. 2017 12:52

Skoušel jsem formátovat v přehrávači, na PC i Macu. Fat, Fat32, exFat a výsledek stále stejný. Mám pocit že znaky tečka podtržítko jsou označené smazané soubory v koši. Nevim přežít se to dá a když prohlížím přes id tagy tak je to v pořádku, teda tam zas prozměnu mám jedno album koupený na itunes při vyhledávání přes interpreta každou písničku zvlášt. To jsou ale drobnosti....
Hodně nepříjemný je, když hraje písnička a jdu přitom vyhledat jinou písničku, tak stačí chvilka nečinnosti (zaváhání) a z vyhledávání spadnu zpět na přehrávač. To teda jde obejít tím, že vyskáču až do hlavního menu a zpět na vyhledávání.
xDuoo X10, Beyerdynamic DT1350, iBasso IT03. AKG K701
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 13:07

:-) to je klasická bolest mezi MAC platformou a PC. To se děje i když například na flešce přenáším fotky z domova ( MAC ) do práce ( PC ) tak v práci potom vidím fantomové soubory. Asi tomu nemá moc cenu věnovat pozornost. xDuoo je háklivý na správné naformátování karty, jinak se zpomaluje načítání.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 9. 3. 2017 13:26

Možná je problém že jsem vždy kopiroval z Mac. Zkusím PC. Jinak jsem zustal u exFat, prijde mi nejrychlejší kopírování s ním. A odezva i se soubory .cue 24/192 rychlá.
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 13:44

Je potřeba zvolit formátování karty dle doporučení xDuaa, jinak se bude sekat. Myslím, že to je FAT32.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 9. 3. 2017 13:58

Podle manualu podporuje NTFS i exFAT, pouze z takto naformatovane karty nejde upgradovat firmware....
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 14:03

OK, já si to nepamatoval, tak to máš dobře.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 9. 3. 2017 14:23

A teda samozřejmě podporuje i FAT32, ve kterém formátuje přímo X10.
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 14:29

Já jen vím, že ze začátku jsem měl dva problémy:
a) měl jsem všechny skladby v jedné složce a pouštěl to náhodným výběrem => při přeskakování se sekal, pomohlo ponechat místo složky jedné, složky původdní dle alb
b) nenačetl mi všechno => pomohlo přeformátování

Teď už se jen občas potýkám s tím, že když použiju sluchátka s ovládáním, tak se mi občas seká. X10 to má podporovat, ale moc mi to nemaká. U normálních sluchátek bez ovládání, problém nemám.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 9. 3. 2017 15:03

K tomu ovládání na sluchátcích mě napadá že X10 podporuje jen standart CTIA. Nemůže být problém v tom?
xDuoo X10, Beyerdynamic DT1350, iBasso IT03. AKG K701
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 15:25

Jestli se nepletu, tak je to ten co funguje na Applu. Mám sluchátka, co na Applu fungujou ( zesílení, pausa, posunutí, prostě všechno ) a X10 se mi s nima seká. Spíš bude problém v provedení u xDuaa.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 9. 3. 2017 16:13

Podle CTIA je zapojení od spičky kolíku: levá, pravá, zem, mikrofon. Iphone to tak má, takže pokud se sluchátky na iPhonu fungovalo ovládání i mikrofon, je chyba v X10...
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 16:33

No však to píšu, že chyba je tam :-) Nicméně nedělá to pořád jen občas a jelikož jsou to jediný sluchátka s ovládáním co mám, tak mi to neva.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 9. 3. 2017 17:11

A nebude to problém jenom těch konkrétních sluchátek? Nebo se to děje i jiným uživatelům...
Já chvíli poslouchal s handsfree sluchatky od xperie, ale to bylo android ovládání a ok...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 3. 2017 17:17

Na telefonu fungují úplně dobře. Jinou X10 na vyzkoušení nemám.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků