XDuoo X10

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 8. 2. 2018 20:44

Také jsem nevedel,ale WIKI jo
Brick („cihla“) je označení pro spotřební elektroniku (např. smartphone, herní konzole, router, tablet), které není dále funkční vlivem svého špatného nastavení, poškozenému firmware nebo hardwarovému problému. Slovo je často používáno jako sloveso (anglicky to brick), kdy mluvčí sděluje, že provedl nějakou operaci, kterou zařízení trvale (nevratně) poškodil (u mobilního telefonu například nahráním nevhodného firmware).[1]

Typy bricku:

soft brick – zařízení vykazuje nějakou činnost, nelze ale jeho původní činnost obnovit (např. plně spustit operační systém, často zařízení uvázne v bootloopu)
hard brick – zařízení se v nadřazeném systému identifikuje (třeba PC připojený přes USB), není ale schopno pokračovat v žádné další činnosti
deep brick – zařízení nevykazuje vůbec žádnou činnost (lidově označováno jako mrtvé)
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod my.dre 8. 2. 2018 21:21

Dělal jsem aktualizaci fw a stahoval jsem nejnovější verzi z EN stránek Xdua (1.1), bohužel mi nedošlo, že v přehrávači se vyskytuje novější verze, než je na EN webu (1.12), tento fw se nachází pouze na CHI webovkách. To jsem bohužel nevěděl. Jinak upgrade fw jsem chtěl udělat z toho důvodu, protože se mi neuvěřitelně rychle vybíjela baterka (odhadem tak 4 – 5 hodin), tak dřív než bych měnil baterku jsem chtěl udělat sw restart.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenak1 8. 2. 2018 22:38

Ak sa Ti velmi rychlo vybijala bateria, tak si trufam povedat, ze bola pred smrtou...
Tiez som mal na druhej X10 tento problem a vnutri som nasiel nafuknutu bateriu.
Nastastie som mal dalsiu X10 s poskodenou doskou, tak som ju vymenil...
Radsej, keby nasadili cenu kludne aj o 50 eur vyssiu, ale vyrobili to kvalitne, ako
zabit taky dobry prehravac takymito problemami:(
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 8. 2. 2018 23:36

To tedy cucím,jaká je úmrtnost tehle prehrávaců.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 2. 2018 06:41

U mého prvního přehrávače vydržela baterka nějakých 8/9 hodin. Teď mám nový od vánoc a mám pocit, že v lepším případě jsem kolem 7 hodin. To mne dost štve. S těžkým srdcem jsem objednal jiný přehrávač.
xDuoo je taková zvláštní firma. Jejich produkty v mnohém drtí konkurenci, ale zákaznickým servisem a kvalitou výrobků nesmírně ztrácejí. Nějakou dobu jsem uvažoval o X20, ale poměrně negativní ohlasy na D3 mne definitivně odradily. Jsou trošku jako Trinity. Na jednu stranu dokázali vzbudit pozornost trhu a získat si řadu příznivců, ale na druhou vše zahodili hloupým přístupem k řešení elementárních věcí jako je kvalita a práce se zákazníky a tím začali/začnou své příznivce ztrácet.
Ad úmrtnost - nízká kvalita je daní za nízkou cenu. Tak to prostě je. Kvalita a nízká cena nejdou ruku v ruce, vždy je nutný kompromis na jedné nebo druhé straně. Je na uživateli do jaké míry a jak dlouho je ochoten kompromisy akceptovat.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 9. 2. 2018 11:09

Já byl třeba s X3 nadmíru spokojen, nikdy s ní nebyl žádný problém a rockbox beru jako třešničku na dortu. Ale s X10 podle mě přišlo výrazné zhoršení co se kvality výroby týče. Zvukově je X10 zlepšení, ale ve všem ostatním je to zhoršení. Kazivost X10 je opravdu vysoká a nedělá to Xduu dobré jméno. Ale jinak s tebou ve všem souhlasím. Ale co je to vizitka Xdua.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 9. 2. 2018 12:29

Tak nakonec při mě stáli všihni svatí a Xduoo povstalo z popela. Napsal jsem jednomu uživateli na head fi, který řešil podobný problém. Popsal mi podrobně, jak to mám vyřešit a ejhle ono to i přes mou skepsi zafungovalo. Už to není cihla. Chtěl bych se ještě zeptat, jaký typ baterky by seděl do toho Xdua? Protože nikde jsem nenašel přímo Xduoo battery..
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenak1 9. 2. 2018 12:55

Tiez som hladal original nahradu na X10, ale nenasiel ju. Jednoducho by som tam vyskusal dat bateriu s
podobnou kapacitou podla rozmerov povodnej baterie...
Ak si ho este neotvaral, tak na mojej boli tieto parametre:

- E584574-2400 mAh
+ 161212 3,7V 8.88 WH

dlzka 75mm
sirka 45mm
hlbka 5mm
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 23. 2. 2018 09:49

Ja teda za zhruba rok nemam ziadny problem.
Baterka - vydrzi menej (okolo 7 hodin) a na zaver pada strmsie dole
Nepouzivam ho mozno az tak vela ako ostatny co na to maju viacej casu ale ja som spokojny z kvalitou.
Co je ale pravda je nulova uzivatelska podpora, namiesto ladenia aktualneho vyrobku stale vydavaju nove produkty tiez z chybmi a pod.. Rozhranie je hrozne, nenastavitelne, ale akceptujem to zvukova kvalita je uzasna za tu cenu.
Mal som aj X3 s ktorou som bol tiez spokojny, ale X10 hraje urcite lepsie.
Za mna asi posledny vyrobok od XDuoo ale dufam, ze dlho vydrzi, alebo sa medzicasom zazracne zlepsia.
tony2008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 6. 5. 2018 13:59

Je tu někdo, kdo by byl schopen & ochoten za úplatu připájet na moji X10 nový jack? Přemýšlel jsem i o upgradu, ale zvuk X10 mi vcelku vyhovuje, jen mi nevyhovuje, že mi vypadává čím dál častěji jeden kanál. Kdyžtak pm. Díky.
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod d3ved 29. 9. 2019 15:38

Mám dobrou zprávu pro majitele X10, kterým odešla baterie - existuje alternativa, která má dokonce větší kapacitu než původní baterie a do přístroje se vejde (byť je trochu delší).

Osobně jsem to vyzkoušel na mém přehrávači - mám ho třetí rok a dopracoval jsem se do fáze, kdy po nabití vydržel hrát max 30 min. Po hledání jsem našel odkaz na podobnou baterii na Aliexpress, konkrétně je to tahle:
[url]https://www.aliexpress.com/item/32793523928.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4ddm0DbL[url]

Doprava se sice táhla 5 týdnů, ale po přehození baterie přehrávat funguje bez problémů.
K výměně stačí základní nářadí (kleště, pájka, smršťovací bužírka a oboustranná samolepící páska)!

IMG_20190928_081724.jpg
baterie1
IMG_20190928_081710.jpg
baterie2
IMG_20190928_081653.jpg
baterie3


D
d3ved
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hynex 29. 9. 2019 16:49

Díky za info, taky mě to čeká.
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hydrrra 29. 9. 2019 18:44

Me na tomto prehravaci znicehonic upadlo ovladaci kolecko. Je nekdo schopen ho pridelat zpet nebo aspon poradit jak na to? Diky
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 29. 9. 2019 19:42

Mě upadlo několikrát, vždycky jsem ho zpátky zacvaknul. Teď už jsem ho ale úplně ztratil, někde po cestě. Stejně jsem ho nikdy na nic nepoužil.
tajnik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iljic 12. 10. 2019 17:37

Mně také po pádu upadlo. Opatrně jsem ho prilepil aby fungovalo, ale stejně brzo upadlo. Tak jsem ho prilepil na hulváta a používám jen horní tlačítka.
iljic
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků