MP3 přehrávač s časovačem

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod suhajek 28. 9. 2016 18:23

Prosím poradil by jste mi někdo MP3 přehrávač s jack výstupem, ve kterém se dá nastavit v kolik se přehrávání zapne a v kolik vypne a aby při zapnutí bral hudbu náhodně? Díky
suhajek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 28. 9. 2016 19:02

Napadá mě mobilní telefon s androidem a s nějakým programem pro automatizaci telefonu jako je llama, AutomateIt, Macrodroid a podobně. Může to být starší telefon bez simky.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod suhajek 28. 9. 2016 23:24

Premyslel jsem o tom taky akorat mate zkusenost s nastavenim te automatizace?
suhajek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karminkotak 29. 9. 2016 12:39

Sony a modely NWZ mali časovač zapnutia aj vypnutia a okrem slušnej vydrze batérie aj kopec ďalších funkcií a s rozumným zvukom za faj peniaz... Skús pozrieť...
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 29. 9. 2016 19:04

Automatizace funguje dobře. Ty programy se liší ovládáním, ale jde tam toho nastavit spousta na základě různých podmínek. Myslím že Macrodroid by mohl vyhovovat. Já používám llamu a bez problémů, určitě to tam jde taky, akorát má takovou zvláštní filozofii ovládání a chvilku to trvá, než to člověk pochopí. Asi to bude chtít k tomu najít vhodný program pro přehrávání hudby.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků