XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dkdkdk 6. 6. 2016 17:13

Předpokládám, že s hlasitostí při použití 38ohm sluchátek nebude problém?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 6. 2016 17:52

Hlasitosť je v prvom rade o citlivosti.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 8. 6. 2016 16:42

Aha, takže stejně jako vždy bude nejlepší koupit, vyzkoušet a kdyžtak vrátit.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 6. 2016 18:40

Nemyslim si, že by mal mať X3 s takymi sluchadlami problem. Väčšina tych s nizkou impedanciou ma vyššiu citlivosť. Pokiaľ ti to hra dosť nahlas z PC či nejakeho telefonu, mp3, tak X3 s tym rozhodne problem mať nebude.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod whitewolf 13. 6. 2016 15:08

Dnes mi došel xDuoo X3 a už jsme zaznamenal jeden problém, při pokusu přehrát soubor 395 MB (415 141 472 bajtů, Bedřich-Smetana---Má-vlast.flac ) přehrávač vytuhne. V PC soubor hraje v pohodě. Upgadoval jsem firmware a problém trvá.
Setkal se s tím někdo?
whitewolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod my.dre 13. 6. 2016 18:42

Zkus nahrát RockBox, třeba to pomůže.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hynex 13. 6. 2016 19:10

Zkoušel jsi to načíst přes cue soubor ?
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod whitewolf 14. 6. 2016 16:33

RockBox jde použít jako firmware do xDuoo X3? CUE k tomu balíku nemám, zkusím ho pohledat. Díky.
whitewolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod my.dre 14. 6. 2016 18:48

Jo, RockBox funguje na xDuu bez problému.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod whitewolf 17. 6. 2016 09:02

Nejsem sice úplná lama. ale prosím o nakopnutí s instalací FW do xDuooa. SW nenajde připojení přehrávač a v seznamu RockBoxu není. Dělám něco špatně?
whitewolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lo-fi 17. 6. 2016 10:01

http://xvtx.ru/rockbox/manual.htm - čti: "For first time manual installation follow this steps".....
"Rename update-to-rockbox-xxx.zip to update.zip" - nepíšeš "zip", to je skrytá přípona....pokud instaluješ v sedmách, musíš být přihlášen jako administrátor, kartu zformátovat na FAT32 v nějakém prográmku....
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod kofola2 20. 6. 2016 19:17

Ahoj chci si pořídit Xduoo X3 chtěl bych se vás zeptat zda jediný EU obchod který Xduoo nabízí je:

https://headphoniaks.com

nebo je i nějaká alternativa. Propásl jsem dobu kdy byla doprava zdarma a cena 142 Eur včetně dopravy se mi zdá už trochu mimo. ať se dívám jak se dívám, tak z EU obchodů jsem našel jen headphoniaks.

Díky za radu.
kofola2
Junior

Odeslat příspěvekod whitewolf 21. 6. 2016 07:16

Děkuji za pomoc. Už to jede. Ještě poslední dotaz. Displej je i na nejvyšší hodnotu jasu poměrně tmavý a na slunci téměř nečitelný, máte to taky tak nebo je to chyba/vlastnost mého kusu?

-- 21. 6. 2016 08:18 --

Kupoval jsem xDuoo X3 na Ali. Cena 92$ doplatek při doručení cca 780,- Kč (DPH plus výpalné pro poštu)
whitewolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lo-fi 22. 6. 2016 20:10

to je bohužel standard, je to problém příliš tmavého plexi..... řeší se to výměnou za světlejší, údajně se dá koupit někde na Aliex....
lo-fi
Junior

Odeslat příspěvekod kofola2 9. 7. 2016 11:51

lo-fi: a nenarazil si na to plexi někde, já se na aliex díval ale nenašel.

Jinak chci se vás zeptat jakou micro SD kartu k tomuto přehrávači používate. Uvažuju o nějaké té 128GB, ty ceny zase nejsou tak strašné. Většinou se na malé soubory doporučuje Samsung EVO, máte nějaké zkušenosti?
kofola2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků