XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Figut 2. 11. 2016 17:03

Kdo chce šetřit, za ty prachy to hraje dost dobře. Zvukem mi to připadá jako taková levnější, o chlup horší alternativa Aune M2.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 2. 11. 2016 19:31

To mne docela zajímá. Měl jsi možnost přímého porovnání s ihifi 770c? Přemýšlím, zda jít do bazarového plenue, počkat na xduoo x10 nebo tohle. Popř. se znovu vrátit k 770c, svoji původní jsem už asi úplně zrakvil, ale myslím že je to super player, tedy stran ovládání. Proti colorfly c3 skok ve všech ohledech (ano i v ovládání :D).
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 2. 11. 2016 19:59

ihifi má měkký, hutný, dost analogový zvuk, správně? X3 je proti tomu pevnější a přesnější/rychlejší. Jestli ti plně vyhovuje jak hraje ihifi, tak by tě mohl zajímat i cowon plenue D, nějaké ibasso.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dasv 2. 11. 2016 20:18

Dovolím si pár subjektivních poznámek k výše uvedeným přehrávačům. Poslouchám hlavně metal a někdy málokdy rock a jednoznačně u mě vítězí xDuoo X3. Zvuk má přesný, basy pevné a výrazné tak akorát, středy a výšky taktéž, dynamický a živý přednes. Xuelin IHIFI 770c mě neurazil/nenadchl, v nouzi dobrý, ale přednost mu nedávám, většinu času leží v šuplíku. Z Cowon PD jsem zatím tak nějak mrzutý, zvukově jsem čekal víc, pro moje uši je jeho zvuk ve všech ohledech slabší než u xDuoo X3. Cowon PD dobrý, ale metal v tom nemá ten správný drajv.
dasv
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 2. 11. 2016 21:11

Díky vám oběma za rychlé užitečné info. Možná vyzkouším X3 a pokud se naskytne možnost tak i Plenue a porovnal bych. Ještě mne docela zajímá jak je to u X3 s šumem a dalšími zvukovými artefakty? Třeba v porovnání s 770c.

-- 2. 11. 2016 22:14 --

A ještě jedna věc: existují u X3 též různé verze s rozličnými vnitřními komponentami, jako je to u 770c?
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod strycekFrenk 3. 11. 2016 08:53

Mel jsem doma X3 i 770c najednou, v obou rockbox. Na folk/country/bluegrass je to v podstate jedno - zvuk se da s pomoci ekvalizeru dostat z obou prehravacu velice podobny, snad jen Xduoo ma o neco lepsi soundstage, ale kdyz si pustim crust, grind nebo metal tak tam je Xduoo jasne lepsi, jak pise dasv. Nenapada me duvod 770c kupovat, snad jen pokud nekdo vylozene nesnasi hardwarove tlacitka.
strycekFrenk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 3. 11. 2016 09:54

Díky to zní jako další bod pro xduoo. Paradoxně i když jediný fesťák na který jezdím je Brutal Assault, tak metalovou hudbu "na mrtvo" v podstatě vůbec neposlouchám. To raději elektroniku, trip hop, klasiku atd. Tomu všemu by mělo větší soundstage jen pomoci. Nevzpoměneš si náhodou jak na tom bylo X3 a 770c ohledně šumu?
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod strycekFrenk 3. 11. 2016 11:29

770c mi obcas sumelo v levem kanalu, proto jsem ho reklamoval. Ale jinak sum slyset nebyl, ani Xduoo mi nesumi. V tomhle mi prijdou na stejno.
strycekFrenk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figut 6. 11. 2016 23:31

Chtěl bych něco říct o tomto přehrávači, ale tohle to vystihuje...

Obrázek
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 7. 11. 2016 11:24

Já osobně si nechám po kolegovi, který je číně poslat x3 v stříbrné barvičce. Xduoo x10 uvolní do prodeje někdy na přelomu listopadu/prosince a než se to dostane k lidem a než poskytnou nějaké zkušenosti tak bude rok 2017. Navíc pro moje AKG Y50px bude x3 více než dostatečný přehrávač a dávat za zajíce v pytli o polovic více se mi zatím nechce:). Navíc X3 je odzoušený, rockboxlý, celkem pěkný a za 2350mincí asi dobrý kus hardwaru podle toho co čtu.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 7. 11. 2016 11:32

Já teda začínám mít z X10 mokré snění :D .
http://www.chinadap.com/2016/10/2016ak4490xduoo-x10shanling-m5.html
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 7. 11. 2016 11:54

Já to mám vymyšlené tak, že si teď koupím tak či tak silver X3 a pak později podle zkušeností když tak kupím tu x10 a x3 pošlu do světa. Kolega se bude vracet před 20.12. a do té doby se to může ještě 10x změnit:).
Když tak nad tím uvažuji, tak pro mé sluchátka za +-2,5k bude x3 více než dostatečná a rozdíl v x10 by musel být propastný abych ty peníze utratil za lepší přehrávač než za lepší sluchátka. Ono sluchátka za 2,5k (ikdyž upravené a vymazlené) a přehrávač za +5k není zrovna nejekonomičtější a nejefektivnější cesta za lepším zvukem.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 7. 11. 2016 13:38

Vcera mi dosiel, nahral som tam hned Rockbox. Povodny SW je mozne pustit v dualboote, ale neskusal som ho zatial. Ovladanie rockboxu je velmi tazkopadne, aj ked menu je podrobne a verim, ze si zvyknem. Do rockboxu som siel predovsetkym kvoli EQ, ale ... moje doterajsie zistenie je, ze pri vypnutom EQ mi Pink Floyd hra najlepsie :) Priame porovnanie s Raspberry Pi (+Hifiberry) a mobilom som este nerobil. Zatial pocuvane s ATH AVC500, Superlux HD681B, dnes dosli Rock Zircon, tak poskusam aj tie.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 7. 11. 2016 15:40

Na rockbox si zvykneš, pak ti to přijde intuitivní a jednoduché. Možnosti nastavení jsou super. Můžeš si vybrat z množství přehrávacích obrazovek, kdo potřebuje, velké možnosti ovlivnění zvuku, jako na starém Clipu :-).
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 7. 11. 2016 19:16

Kdo má zájem, tak na gearbest s kuponem "XDUX3RU" za 76 vdolků (1900kč). Hned bych do toho šel ale CLO mě odrazuje:)
Pixxel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků