XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 31. 1. 2018 20:59

Nechal si tu kartu, z ktorej si to instaloval v slote 1 ? Je ta karta naformatovana na FAT16/FAT32 ? Mas v roote tej karty adresar .rockbox ? Ak ti to nenabehne, stale mas moznost nabootovat do original FW tak, ze pred vypnutim ponechas pristroj zamknuty (vlavo hore myslim) a takto ho zapnes, po zacati bootovania mozes uz pristoj odomknut.
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zzzakaznik 31. 1. 2018 21:10

darku...můžeš mi to prosím Tě napsat jako malému děcku?

"pred vypnutim ponechas pristroj zamknuty (vlavo hore myslim) a takto ho zapnes, po zacati bootovania mozes uz pristoj odomknut"

jak ho vypnu, když je zamknutý?...

-- 31. 1. 2018 21:13 --

na displeji stále svítí

xDuoo X3 Rockbox Boot
Version d312ba8M-1603
Mounting disk....
Loading firmaware....
Error: File not found

a přístroj nereaguje....jen resetovacím tlačítkem se displej zhasne...
zzzakaznik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 31. 1. 2018 21:19

neni problem, prepinam do modu, ktory pouzivam v komunikacii s dcerou kazdy den :)
1. vypni pristroj a otoc ho displejom k tebe (a uz neotacaj)
2. prepinac ktory je na lavom boku hore, daj do polohy zamknute (myslim ze dohora)
3. zapni xduoo tlacitkom zapnut/vypnut na prednej strane vlavo hore
4. zacne ti nabiehat original FW ... vtedy uz mozes xduoo odomknutim prepinacom na lavom boku dole a pouzivat aspon s origo FW.
Zvysne veci popisat jednoducho neviem :) a tiez to pisem len po pamati, uz ho nemam peknych par mesiacov doma
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zzzakaznik 31. 1. 2018 21:38

zkouším přesně jak píšeš, ale žádná změna...originální FW mi nenabíhá....

-- 31. 1. 2018 21:48 --

má někdo zkušenosti s usb resetem??
zzzakaznik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zzzakaznik 1. 2. 2018 07:53

Problém vyřešen a pro využití dalších sem dávám postup, jak jsem na to sérií pokusů a omylů přišel:

Při vypnutém přistroji, přepínač HOLD na odemčeno, ksem zmáčkl a držel ON/OFF, připojil jsem USB a zmáčkl jsem resetovací tlačítko cca 20-30 sekund, na displeji se rozsvítil konektor připojení USB a vše zase šlape dál, zatím....
zzzakaznik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PaulPaul 9. 2. 2018 15:58

Objednáno asi před dvěma měsíci z Gearbest, balík ztracený někde ve vichřici, ale dorazilo to no :) Beze cla a DPH.

Klasická zkušenost s těmito čínskými křápy, 2x během půl hodiny se přehrávač zasekl při přehrávání skladby a byl slyšet jen šum na plnou hlasitost, pomohl jen tvrdý reset. Zkusím tam ještě nahrát Rockbox, ale jinak to je refund přes Paypal, zpátky to asi posílat nebudu. Kašlu na ně.

Edit: zjistil jsem v čem je problém, stačí mírně poklepat na zadní stranu přehrávače a celé se to zasekne.. alespoň nějakou minimální výstupní kontrolu by mít mohli :)
PaulPaul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lprivate 18. 8. 2018 14:32

zdar,
technicky dotaz - neobjednal jste si jiz nekdo Xduoo X3 II? ci jiz ma :-)
lada
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod c0d3r 9. 2. 2019 17:45

cau, stala se mi takova zvlastni vec.. chtel jsem si aktualizovat hudbu na xduoo x3 a tak jsem vsechno smazal na prvni karte (krom .rockbox ) a nahral znovu.. druhou sd kartu jsem zformatoval na FAT32 a nahral taky znovu .. kdyz ale zapnu xduoo x3 tak se to zasekne na tom bootloader a vidim jen logo ROCKBOX ...

napada vas cim to muze byt?


tak vyreseno: ac se to tvarilo jako FAT32 tak to nebylo ... pouzil jsem externi tool "MiniTool Partition Wizard" ... FAT32 - 4kb per section a slape to super ... uf :)
c0d3r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VitekVV 1. 8. 2019 14:16

Dotaz pro ty, kteří stále používají tento přehrávač:
Jaká uzavřená sluchátka s ním používáte bez dalšího zesilovače? Chci přejít ze špuntů na něco s potlačením okolního hluku...
VitekVV
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků