XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ...drát 9. 7. 2016 13:22

alternatíva pre Xduoo X3

http://m.aliexpress.com/search.htm?keywords=Newsmy+G1

Samsung SD karty sú vynikajúce a spoľahlivé ,vyhni sa zn. Kingston
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kofola2 9. 7. 2016 13:39

Už mám Xduoo ale dorazil mi fake Sandisk ultra a je to nepoužitelné, při nahrávání to hází chybu, kopíruje to jedno album 2 hodiny atd. Tak chci nějakou co bude v pohodě právě pro tento účel a bude schopná relativně rychle přes čtečku karet možné na ni něco nahrát. Takže asi nejdůležitější parametr je rychlost zápisu malých souborů.
kofola2
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 9. 7. 2016 15:25

drát: podle použitých součástek, uvedených parametrů a funkcí to asi pro Xduoo X3 alternativa nebude.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dkdkdk 9. 7. 2016 18:28

Proč fake Sandisk? Kolik jsi na tom ušetřil, že ti to za to stálo?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kofola2 9. 7. 2016 18:41

dkdkdk: nejde o to kolik jsem na tom ušetřil. Jde mi o to co si koupit, aby to dobře spolupracovalo s FAT32 a bylo to při zápisu docela rychlé. A jelikož je hudba kopa malých souborků hledám kartu která má nejrychlejší zápis právě malých souborů. Myslím ne to co napíše výrobce ale zajímají mě konkrétní zkušenosti. Výrobci taky napíšou bůhví co a pak při měření se ukáže že to tak jednoduše není.
kofola2
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 9. 7. 2016 19:14

Mám už asi rok Sandisk Ultra 128MB a vzhledem k velikosti karty nemusím nějak často rychlost zápisu řešit. Dost možná je fake, protože je z Aliexpresu, ale zatím funguje spolehlivě. Album se mi ale dvě hodiny určitě nekopíruje.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 9. 7. 2016 21:23

U těch 128MB to věřím :mrgreen: .
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod whitewolf 12. 7. 2016 13:44

Koupil jsem do X3 Kingston 128GB z Bohemky (mám ji za rohem) a spokojenost. Z Ali určitě karty nebrat, jsou to fejky. Je formátovaná na exFAT a v pohodě.
whitewolf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hijk 12. 7. 2016 15:10

kofola2 píše: A jelikož je hudba kopa malých souborků hledám kartu která má nejrychlejší zápis právě malých souborů.
tak určitě
hijk
Junior

Odeslat příspěvekod duvsan 19. 9. 2016 23:55

Dovolím si vstúpiť do diskusie. Zvažujem solídnejší prehrávač na dlhšiu dobu a dosť som sa v tom zamotal. Tu napr. XDuu konkuruje Plenue D, ďalší hráč je Newsmy G1, ja som ich našiel niekoľko, napr. AGPtEK či Hidizs AP 100, takže ako nájsť cestu. Poznáte nejaké "pyramídové" rebríčky alebo niečo?
Ja si vystačím s mp3 (320 kbps), FLAC by potešil. Chcem to do kapsy, takže niečo menšie. Dôležitý je zvuk. Cena tak do 250€, radšej menej. Tak ak by niekto vedel...
Dík
duvsan
Junior

Odeslat příspěvekod michal744 21. 9. 2016 09:39

Xduo X3 je do kapsy v pohodě, proti Fiio X5,X3 nebo ibasso dx80 je to elfí přehrávač. Teď jsem ho na zkoušku vzal z čajny a testuju. Překvapuje zvukem za těch pár korun. Zkusil bych tam hodit rockbox, ale pak by se blbě prodával. Za jeho cenu nemá konkurenci, jesliže jde jen o zvuk.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod duvsan 21. 9. 2016 19:32

Vraj má podobné útroby ako FiiO X5. Ale skúsme pozrieť trochu konkurenciu. Ako by vedľa tejto dvojky obstál napr. AGPtEK H01?
duvsan
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 9. 2016 20:04

S tym tu asi nebude mat skusenost malokto, ak vobec.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 21. 9. 2016 21:48

Musím se k tématu ještě vrátit. Tahle mašinka hraje božsky, já ji asi neprodám, vždyť to hraje jak DAP za desítku.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 23. 9. 2016 13:14

Zdravím pánové,
Fiio X1 bych rád nahradil něčím jiným (lepším) a tato X3 by toho byla schopná ale prý nemá ve výchozím FW equalizer, což je pro mě nutná podmínka. Mám tuněné sluchátka AKG y50 a ty mám na fiiu pomocí equalizéru přizpůsobené aby měly +- rovnou charku. Otázka zní: Je v rockboxované verzi X3 použitelný equalizer?
Kolega pojede před vánoci do číny a jeden by mi tam kupil jestli by měl příležitost, tak zjišťuji co a jak.
Díky
Pixxel
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků