XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 3. 2017 20:53

včera vysiel update rockboxu, konečne opravili to domotane používanie tlacitiek Back a Option
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dkdkdk 18. 3. 2017 20:58

Podle mě nebylo co opravovat
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 18. 3. 2017 22:07

Taky jsem si na to zvykl.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 3. 2017 23:36

ano, ak si človek zvykne, je jedno ako sa tlacitko vola. Vsimol som si, ze aj počítadlo stavu batérie uz neblbne (od 10% do 0% hral asi polovicu času ako 100%-10%).
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas.vlk 20. 3. 2017 15:19

Zdravím, koupil jsem si také XDUOO X3, ale mám problém, že display dle mě svítí dost slabě, v denním světle není téměř vidět, na youtube, kde tento přístroj předvádějí různí uživatelé doslova modrozeleně září, což i když mám contrast na 4 max tak se říci nedá, nevíte čím to může být?
tomas.vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dkdkdk 20. 3. 2017 18:27

Nemá někdo tip na náhradní baterii? Prohledal jsem aliex. a rozměrově nic nesedí. Vyčtené údaje:
E613773-2000mAh
3.7V
7.4wh
rozměr-74x36x6mm

Psal jsem i výrobci a evropským distribucím, no odpověď spíše nečekám.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod dkdkdk 21. 3. 2017 05:00

Díky za odkaz. Už je mi jasné, že budu muset hledat menší kapacitu. 2000mAh v přibližně stejném nebo menším rozměru už jdou více do tloušťky.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 11. 4. 2017 10:01

Ahojte.
Pred par mesiacmi sa mi pokazil notebook, na cez ktory som pocuval (cez externu zvukovku Tascam US-122MKII) hudbu pricom som pouzival monitory TASCAM VL-A5.
Zvukovku mam teraz pichnutu v maminom PC v obyvacke (ktory docasne pouzivam, a mozno este dlho...) kde nemozem preniest monitory (nie je tam na ne miesto, atd), a tak mam zatial monitory Tascam napichnute na....ClipZip.... :D.... Ide to prekvapivo nahlas, cize vykonom ai to sadne (hlasitost), ale priestor, cistota, dynamika a kontrola basov su samozrejme horsie ako ked monitory boli napichnute na zvukovke... Vadi mi to az tak, ze monitory pocuvam mozno len polhodiny tyzdenne...

Otazka znie : Ked si kupim Xduoo X3 a prepojim ho s monitormi Tascam VL-A5, mozem ocakavat znatelne lepsi zvuk, nez ktory monitory vydavaju ked su napojene na ClipZip ?
Druha otazka : nemam sajnu, ako si tento DAP "sadne" so spominanymi reproduktormi. Vykonom je vykonnejsi nez ClipZip, takze v tomto ohlade ziadny strach, a viem ze ma kazdy zvukovy parameter (zvukova scena, separacia, kontrola, detail, vzdusnost...) lepsi nez ma ClipZip, ale zas na druhej strane...co ak sa nebude s mojimi monitormi doplnat a vo vysledku bude zvuk mozno prilis agresivny a nezachrani to ani rockboxovy ekvalizer ?...
Shanling M1 by bola lepsia volba (uhladenejsi zvuk), ale to je uz o polovicu viac penazi...
Keby som to mal ako odskusat...
Xduoo X3 by som pouzival aj s mojimi "nic moc" sluchadlami (no v super pomere cena/zvuk), takze by som ho samozrejme vyuzival aj na to...
Ma ho niekto z vas (Xduuo X3)? Byvam v Kosiciach. Stretli by sme sa, do zalohy by som mohol priniest Superluxy, Crearive T20 II (su v zaruke, mam ich kratko), a nejakych 20Eur, aby mal clovek istotu, ze som seriozny (plnu sumu ako zalohu nedam, to zas aby som mal nejaku istotu aj ja... :D...)
Lebo neviem ako inak to zistit...
Xduoo X3 si totiz mozem objednat (ta cierna za 84 ci kolko Eur vo vyhodnej cene) len z Gearbest, ale v pripade ze by som to chcel vratit, tak to posielat spät, platit postovne...a cakat...atd...to sa mi nechce.
Alebo pripadne ze by niekto z KE kto ma Xduoo X3 mi ju pozical na doslova 10 minut (alebo ja cas kym by vypil kavu ci sa najedol) a zatial pockal v kuchyni...lebo moja izba je miesto, kde len tak niekoho nepustim... :D... Ja by som mal zatial na karte (ktoru by sme dali dnu do prehravaca) mal prichystanych par pesniciek, z kazdej by som si pustil tak minutku, a za 10 minut by bolo hotovo. Dotycnemu by som urobil kavu alebo jedlo za jeho ochotu.
Ci to zbytocne komplikujem?... Som v takych veciach opatrny...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 4. 2017 14:13

a zatial pockal v kuchyni...lebo moja izba je miesto, kde len tak niekoho nepustim... :D... Ja by som mal zatial na karte (ktoru by sme dali dnu do prehravaca) mal prichystanych par pesniciek, z kazdej by som si pustil tak minutku, a za 10 minut by bolo hotovo. Dotycnemu by som urobil kavu alebo jedlo za jeho ochotu.
Ci to zbytocne komplikujem?... Som v takych veciach opatrny...


No ty kokso... dotycny dobrak moze byt rad, ze ho neposadis na WC (s vcerajsimi novinami do ruk), ale ponuknes mu dokonca kuchynu :) Ale nesmel by sa aj tak na tom WC prilis hniezdit, lebo ho mas urcite novo osadene a este nesadlo... :)
"Vobec" to nekomplikujes... ale aspon si ma pobavil :) Pretoze som taky isty "pan opatrny", ale takto by som to asi nenaplanoval :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 11. 4. 2017 19:40

_daRK : asi prestanem kompikovať :D

All : Koľko ma vyjde poštovné z GearBest.com ? Xduoo X3 (strieborné) tam stojí 85€.Píše tam, že "free shipping to Slovakia", je to realita ako aj na Aliexpresse ? Na Aliexpresse ale nie je záruka. Na gearbest.com záruka (na Xduoo X3) je ? Ak áno, koľko ? Rok ? Dva ?
Ďakujem za odpoveď.
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saba32 11. 4. 2017 20:08

Ta káva v kuchyni byla fakt zábavná, nevím co políváš v pokojíku za květiny, že tam nechceš nikoho pustit, ale budiž:) Gearbest doprava zadarmo, tuším, že záruka je 1 rok, stejně jako Aliexpress, otázné je na kolik je domahatelná. Navíc nemáš jistotu, že ti objednávka projde přes celnici, tudíž hrozí navýšení ceny o 20 procent.
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod tomas.vlk 13. 4. 2017 17:40

Ahojte, RockBox na xduoo x3 udělalo nějakou chybu a hlásí "file not found". Nevíte co s tím? zkusil jsem nainstalovat zpátky předchozí firmware a pak zpátky Rockbox, ale udělá to poté znova.
tomas.vlk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 14. 4. 2017 19:17

Tomas.vlk: mas SD kartu naformatovanu na FAT32 ?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas.vlk 16. 4. 2017 09:02

Ano, jakmile se objevila tato chyba, formátoval jsem kartu FAT32 a zkusil rockbox nahrát zpátky, ale pokaždé to již udělá tu samou chybu. File not found

Edit: - už to mám, zapomněl jsem na SD umístit rozbalený .rockbox
tomas.vlk
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků