XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michal744 6. 11. 2017 21:26

Já platil třikrát, ale dvakrát tam rýžojedi napsali vyšší cenu než je limit a jednou měl celník bystré oko. Po těch stovkách objednávek už to neřeším
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psot 17. 12. 2017 00:21

Tak Xduoo x3 dorazilo a už s ním mám technický problém. Při instalaci rockboxu se něco bůhvíco zvrtlo a stroj zamrzl s touto obrazovkou:

xDuoo X3 Rockbox Boot
Version d312ba8M-1603
Mounting disk....
Loading firmaware....
Error: File not found

Na SD kartě mám nahrané všechny potřebné soubory dle návodu. Problém je teď hlavně ten, že stroj nereaguje absolutně na nic, jen svítí těch 5 řádků. Nejde s tím dělat prostě nic. Na boční straně u vpustě reset jsem strčil tenkou tyčinku, vleze tam asi 1cm ale nenarazil jsem tam na žádný pohyblivý spínač...jen na nějaký tvrdý povrch

Bude někdo vědět co s tím ?
psot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenak1 17. 12. 2017 09:29

Vyskusal by som vybrat kartu s nahranym rockboxom z prehravaca a potom do dierky pichni ihlu...
Urcite tam je spinac a ucitis jeho zopnutie....
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod michal744 17. 12. 2017 12:25

Ten reset není centimetr hluboko. Musíš ho trefit, je to trochu nešikovné řešení. Jinak ta hláška je ok. Jen trefit ten správný soubor ve správném formátu.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod psot 17. 12. 2017 13:23

takže jsem to otevřel a hle...reset spínač odlomený a zapasovaný mezi dalšíma součástkama. Pomohlo mi odpojení a zapojení baterie. Jede v pohodě. Dalším krokem bude snaha napájet ten resetovací spínač zpět na místo, asi to bude jednodušší než řešit reklamaci v gearbestu...

Jinak pro info - Xduoo mi taky přes celnici prošlo bez problémů...
psot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenak1 17. 12. 2017 16:08

Aspon, ze si to vyriesil:) Ja uz sa na moju X10 bojim aj pozriet a pomaly hladam nahradu,len je to problem zohnat nieco ekvivalentne za podobnu cenu:( Ale to uz som off topic....
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 17. 1. 2018 18:29

zdravim,
mam dotaz zacatecnika s xDuoo X3, kdyz na kartu podle postupu nainstaluji RockBox, tak aby pak nasledne ten RockBox fungoval, tak je tam porad zapotrebi ona karta?
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 17. 1. 2018 19:35

Fyzicky to uz môže byť ina karta naformatovana na FAT32, ale musí tam na nej byt ten pôvodný adresar .rockbox a možno aj nejaké ďalšie súbory v roote, to uz si presne nepamätám.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dasv 17. 1. 2018 20:01

lprivate píše:zdravim,
mam dotaz zacatecnika s xDuoo X3, kdyz na kartu podle postupu nainstaluji RockBox, tak aby pak nasledne ten RockBox fungoval, tak je tam porad zapotrebi ona karta?


Ano musí. Ale klidně můžeš mít na jedné kartě rockbox i hudbu.
dasv
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lprivate 17. 1. 2018 20:57

ok, dik a i ten update.zip? lze se pripadne vratit k puvodnimu firmware?
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 17. 1. 2018 21:13

update.zip nepotrebujes

Navrátenie pov. SW (ale kto by to robil...) :
http://xvtx.ru/rockbox/manual.htm

To uninstall Rockbox and install Stock firmware please:
1) Download X3-V1.1.rar and unpack update.zip to the root of the micro SD-card;
2) Switch to original firmware and run firmware update;
3) Good luck with Stock firmware!
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod lprivate 17. 1. 2018 21:31

Takze pokud tomu rozumim. je tam nekde volba (v Rockboxu) pro nastaveni puvodniho firmware?
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 19. 1. 2018 12:30

Zdravim, jeste jedna otazka: lze sehnat nejaky manual/popis fungovani (puvodni firmware)? Prehravac prijde jen se zakladnim popisem klaves :-), a napr. jak se zapina/vypina tam neni. Pokud by jste me nasmerovali, byl bych vam vdecen :-).
Lada
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod lprivate 19. 1. 2018 15:19

jeste bych se chtel zeptat
umi puvodni firmware kontinualne prehravat root/adresar postupne po subadresarich, nebo se musi z adresare do adresare prejit rucne?
A jak je to v rockboxu?
Lada
lprivate
Junior

Odeslat příspěvekod zzzakaznik 31. 1. 2018 20:43

vážení, byl by někdo schopen a ochoten mi poradit?
po instalaci rockboxu do Xduoo X3...se při aktualizaci přístroj sekl...a zůstal s displejem s nápisem

xDuoo X3 Rockbox Boot
Version d312ba8M-1603
Mounting disk....
Loading firmaware....
Error: File not found

zmiňoval to tu v prosinci psot...ale tomu pomohlo odpojení baterie...vyzkoušel jsem a nic...vyzkoušel jsem samozřejmě i resetovací tlačítko....a taky nic...stalo se to někomu z vás a jak jste to vyřešili (kdyžtak prosím prosím vysvětlit postup jak malému děcku)

please help me...děkuji
zzzakaznik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků