[Polemika] Od kdy jsou Hi-fi přehrávače nutností?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Petrčan 4. 2. 2016 14:51

Mňa jak Hi-Fi amatéra uchvátil zvuk mobilu Xiaomi Mi2s v kombinácii s Viper4Android a Xiaomi Pistons2 a neni to žádný HighEnd za x-tisíce. Stačí si to vyladit jak sa Vášmu uchu lúbí a dá sa počúvat aj na lacnejších prístrojoch ;)
Petrčan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Iamc00l 4. 2. 2016 14:53

no názory na tomhle fóru fakt poslouchejte, si hodně pomůžete
Iamc00l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ronnies 4. 2. 2016 18:08

Vďaka za inštruktáž. Nejaký ten piatok používam WD My Cloud. :-) ;-)
ronnies
Junior

Odeslat příspěvekod Mr. Datel 4. 2. 2016 20:03

Překvapivě - zkusil jsem nové ineary (Philips SHE5150 - nekupe to za 250, když začínaly na šestinásobku) - co mne potěšily na Fiio X1 - zapojit do Lumia520, tatáž nahrávka, 320 kbps.
AIe užasl jsem - větší detail, čistší podání, širší prostor, k neuvěření. Investice do sluchátek má asi doopravdy větší smysl než do zdroje signálu (dejme tomu od Sansa jako spodní meze) - ovšemže pokud sluchátka nemají impedanci nad 32 Ohm, ošvežme. Budovat si kapesní minivěž (doporučeno tvrdý zdroj, DAP, zesilovač a třetinooktávový ekvalizér, dohromady půl kila a min tisíc Kč za dekagram) pro mne (nikomu neporoučím) pro mne nemá cenu ;o) zdar Mr. D
Mr. Datel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 7. 2. 2016 20:34

F.Bína-Věřím, že Mojo je špičkové a nejspíše se vyrovná a i předčí mnoho přenosných přehrávačů(a na netu se dojde dost lidí, kteří Mojo používají s A&K přehrávači sloužícími pouze jako transport). Bohužel je to další krabička a z vlastní zkušenosti musím říci, že i mohutný přehrávač se v kapsách nosí pohodlněji než sestava dvou zařízení. Výjimkou je jen dementně obrovský Hifiman :)

Kdyby rozměry nebyly problémem, bral bych Mojo raději než přehrávač podobné ceny

Más pravdu,zkusil jsem to a s batohem poslouchat se fakt nedá.Ted pripravuje FiiO nový DAC/AMP
(Q5) a co jsem procítal,nemuselo by to být vůbec spatné.Navíc i cena na úrovni cca 300 US je velice príznivá.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků