Hudební smartphone

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 10. 2015 16:03

Ako piše kolega vyššie. Ďaleko lepši efekt z hľadiska zvuku dosiahneš kupou lepšich sluchadiel a horšieho prehravača ako opačne. Kupovať X1 napr. k tym Soundmagicom je nezmysel. Radšej viac peňazi investuj do sluchadiel a prehravač nejaky lacny. Alebo to hraj z mobilu. Za 6-7 tisic už su telefony s celkom slušnymi vystupmi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Big Dick 5. 10. 2015 19:13

Pánové, já z toho fóra budu mít ještě větší dilema než předtím. :D Tak to udělám tak, že zajdu do toho obchodu, tam ozkouším přehrávač i svuj mobil se stejnýma sluchátkama a zkusim posoudit jestli se to vyplatí :D
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod Svenmeister 5. 10. 2015 20:29

Nevim, proc by nekdo mel mit dilema. Pokud se nepletu tak je to zde pomerne casta otazka, kdy nekdo chce kombinaci sluchatek a prehravace a je mu doporuceno dat vetsinu rozpoctu do sluchatek.
Svenmeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 5. 10. 2015 20:39

No, tak uvidíme jestli se k tomuto vláknu ještě někdo vyjádří. :) Jinak děkuju všem co mi byly ochotní pomoct. :)
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 10. 2015 21:26

Svenmeister píše:... je to zde pomerne casta otazka, kdy nekdo chce kombinaci sluchatek a prehravace a je mu doporuceno dat vetsinu rozpoctu do sluchatek.

... to že sa to stále dokola takto doporučuje ešte neznamená, že to musí fungovať ... primárny je vždy zvuk konkrétnej kombinácie ako celku a nie dozblbnutia opakované nejaké dogmatické pravidlo ;-)
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 6. 10. 2015 00:31

Přesně tak, kolikrát najdu kombinaci kdy zdroj (přehrávač+zesilovač) je několikrát dražší než sluchátka a ty sluchátka vytáhne úplně neskutečně což by laciný zdroj neudělal
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod karminkotak 6. 10. 2015 01:19

Aj tak by som vzal kľudne tú X1tku a do budúcna robil upgrade slúchadiel ak bude treba. Základ budeš mať celkom solídny práve v prehrávači... A naozaj niekedy z obyčajnejších slúchadiel išiel vďaka nemu solídny zvuk.
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boldricus 6. 10. 2015 07:40

Vždycky záleží na osobních preferencích. Znám lidi, kteří prostě odmítají nosit s sebou další hračku, když mají mobil. Takže bych zašel do krámu a vyzkoušel co mi bude vyhovovat.
Někde sem zaslech, že poslední founy od Sony hrajou dobře, ale pravda, nebyl to telefón za 8k ale hi-end :/
Přesto si myslím, že když koupíš sluchátka dejme tomu za 4k a přehrávač za taky kolem čtyř, tak to bude pro tebe z pohledu zvuku řádnej mazec, oproti telefónu za 8k.
Jsem BASShead a zvuk prasím ekvalizérem :D

Venku: Cowon Plenue D + Sennheiser IE80, FatFreq Maestro Mini
Doma: Sony Walkman ZX300 + Audiosense T800
PC -> FiiO E10 + Beyerdynamic DT 990 Pro, Sennheiser HD 598, Superlux HD681 EVO, Fostex TH-X00
boldricus
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 6. 10. 2015 12:08

Nevim ale slyšel jsem z3c a nic moc zatimco třeba LG spirit od mladé za 4500,- hraje lépe než moje LG G2.. Celková prostorovost a celistvost zvuku je na dobré úrovni a to tam je soc snap 410 což neni nic extra a ten telefon je plečka posekana. Bylo by nejlepe pochodit nějaké obchoďáky se sluchátky a pozkušať nějaké ty smartfony naživo jinak potom už jak tu psali výše tu sansu a třeba ty GR07 tudle kombinaci jsem kdysi měl a hralo to za ty prachy výborně.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 6. 10. 2015 15:08

Osobně by mi navadilo sebou tahat další věc, ale zkrátka mobil budu potřebovat tak jako tak, takže za sluchátka a přehrávač 8 tisíc dát nemůžu. Každopádně mám dost času na rozmyšlenou, mezitím si to ozkouším Audigu a snad tam i poradí. :D
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 27. 7. 2016 10:29

Tak mám tu teď půjčený LG V10, prý jeden z nejlépe hrajících telefonů. Uvidíme, jak obstojí proti přehrávačům. Teda hned po tom, co se mi podaří po posledním recenzentovi odemknout ten zablokovaný telefon!! Hahahahahahahah
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kychtax 27. 7. 2016 11:40

Taky sem přidám. Mám krátce Huawei P9. Připojil jsem k němu Fostexy TH X00 a překvapilo mne, jak to solidně hraje. Máte někdo podobnou zkušenost s Huawei?
ATC SCM 40, Primare A32, RME ADI 2 Pro AE, kabely kychtax
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Fhyryy 3. 11. 2016 18:31

Trochu oživím tohle vlákno ... Mám Hifiman RE-400 a poslouchám přes telefon Lumia 550. Jaký telefon asi do 6000 by pro mě znamenal podstatnější zlepšení v kvalitě zvuku ? U té lumie mám problém také s hlasitostí, kdy musím mít obvykle hlasitost na maximum a ještě zvýšený ekvalizér.
Fhyryy
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 3. 11. 2016 18:46

Lumia 930 nebo 950.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků