Hudební smartphone

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Big Dick 4. 10. 2015 14:51

Zdravim. Název asi není moc výstižný, hledám mobil do cca 6000-7000Kč s co nejlepším zvukem. Jde mi o to aby to byl android a měl nějakou tu slušnou kapacitu (2 dny výdrže při mírnějším používání). Budu poslouchat hlavně ze špuntovek, kvalita reproduktorů teda u mě nehraje takovou roli. Sluchátka také žádné nemám, tak kdyby jsme mi mohli nějaké doporučit, byl bych vděčný. Poslouchám od všecho trochu, ale hlavně rock a metal. Mám rád bassy, ale zase by to nebylo přehnané a výsky a středy nebyly úplně v pozadí.
Co říkáte na tento telefon, máte někdo s tím zkušenosti?
http://mobilni-telefony.heureka.cz/alca ... -ot-6045y/
Jsou k němu i přibaleny sluchátka od JBL, tak bych možná nemusel ani jiné kupovat zvlášť.
Děkuji za rady. :)
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 10. 2015 15:57

alcatel nebrat pokud chceš tel. s dobrým zvukem tak nejlépe iphone pak už má smysl jen nějaký pořádný přehrávač
A mimoto bude lepší když se zeptáš tady http://forum.mobilmania.cz/forum-2/Jaky ... ml?style=6
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 4. 10. 2015 16:08

Dobrá, dal by se najít nějaký hudební přehrávač do cca 3000Kč? Telefon si budu kupovat tak jako tak, takže za něj nemužu dát více.
Díky.
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 10. 2015 16:31

Kolem 3000, - fiio X1 pořad dokola se to tu omílá
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 4. 10. 2015 16:42

Ok, dík za tip. :)
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod karminkotak 4. 10. 2015 17:19

Tiež som radšej zástancom že smart na telefonovanie a komunikáciu ďalšiu a na hudbu mp3 samostatný...
X1 mám tiež a aj keď to zatiaľ "šetrím" tak som nadmieru spokojný a kúpu neľutujem :)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 4. 10. 2015 17:27

Ok, díky za tip. Nevěděl bys náhodou o nějakých dobrých špuntovkách, které by využily kvalitu toho přehrávače? :)
Díky.
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod karminkotak 4. 10. 2015 19:52

Niečo by som snáď poradiť vedel :)
Len do akej sumy chceš ísť... Lebo X1 mi v pohode rozohrá aj náročné dj slúchadlá tak aby som mohol poradiť...
Mám aj obyčajné okolo 15€, aj trošku vyššie a drahšie modely, momentálne ho mám v robote so slúchadlami VSonic GR06. A spokojnosť velikánska :D
S nimi som sa naučil aj zaspávať pri hudbe, keďže mám maximálne dementných a protivných susedov :|
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 4. 10. 2015 20:22

Tak za sluchátka bych dal tak 1000Kč (cca 35€). Koukal jsem se na ty Vsonic a zdá se že jsou kvalitní, ale nabízí je u nás jen 1 obchod a už jsou rozbalené, tak tomu bych se radši vyhnul. :D
Tak nějak jsem přemýšlel o Xiaomi Piston 3 nebo Soundmagic E10, ale pokud máš nějaké nápady, rád je uvítám. :)
Big Dick
Junior

Odeslat příspěvekod karminkotak 4. 10. 2015 20:37

Rozbalené radšej neber... Bohvie kto to mal v ušiach ;)
Ak by sme boli pri lacnejších ale dobrých, tak pozri Sony MDR EX50, veľmi dlho vydržali a krásne sa rozohrali po čase. Ak Xiaomi, tak sa odporúčajú Piston 2, len treba kúpiť originál a nie také :|
Alebo by sme mohli ostať pri značne VSonic a veľmi sa odporúča model VSD3...
Takže nejako takto by som to videl...
A ak aj nejaké kupiš tak určite nezabudni potom experimentovať s nadstavcami. Veľmi ich výmenou môžem ovplyvniť podanie zvuku... A z lacných slúchadiel dostaneš dospelý zvuk :)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 10. 2015 20:55

Sluchátka do 1000 moc smysl k tomu přehrávači moc nemají to už je můžeš rovnou provozovat z toho smartfonu. Sony EX50 se výhni ty jsou už pěkné zastaralé pokud máš rád basy tak pak Vsonic VSD3
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 4. 10. 2015 21:42

... podľa mňa X1 nebude až taký zázrak, aby sa k nej nemohli v pohode používať aj štuple za menej než cca 1000 českých ... napr. Sony XBA-C10, Philips SHE 3590, Sennheiser CX1.00 ... :D
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karminkotak 4. 10. 2015 21:46

Ešte ma napadol model PL30 od Soundmagic...
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Svenmeister 5. 10. 2015 15:21

Nechci tady rozšiřovat blbosti, ale dle mého názoru se lepšího zvuku v tomto rozpočtu dosáhne, že větší část rozpočtu by měla jít do sluchátek a ta menší do přehravače. Např. koupí GR07 a Sansy Clip dostanu lepší zvuk než koupí VSD3S a k nim X1. Koneckonců ony ty sluchátka hrají dobře i s mobilem - navíc myslím, že v dnešní době mobily zavedených výrobců nemají vyloženě špatné zvukové výstupy. Dost často mobily se stejnými SoC hrají velmi podobně, rozdíl je ve většině případů na úrovni softwaru.
Svenmeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Big Dick 5. 10. 2015 15:36

No... vidim to tak, že pujdu do obchodu Audigo.cz a tam si to osobně vyzkouším, to bude asi nejlepší. :D Nevim jestli jsem to zmiňoval, ale byly mi doporučeny Soundmagic E10. Ty si tam vyzkouším. :D
Big Dick
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků