TABLET---TASCAM US 122MKII---TASCAM VL-A5

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 2. 8. 2015 15:50

Ahojte.
Chcel by som počúvať hudbu na svojich reproduktoroch Tascam VL-A5, cez zvukovú kartu Tascam US 122MKII bez toho, aby som musel zapínať hučiaci notebook...
Dalo by sa niečo také prostredníctvom tabletu s OS WINDOWS, alebo OS ANDROID ?
Pokiaľ viem, moja zvukovka asi nebude podporovať Android, šlape mi na Windows 7. Kebyže zapojím zvukovku cez USB (zohnal by som si redukciu z USB na mikroUSB) do tabletu s OS WINDOWS, tak mi bude prehrávať hudbu cez spomínanú zvukovku ?
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď... :oboze
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 3. 8. 2015 08:24

Odpovie mi niekto ? :P ...
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 4. 8. 2015 16:43

To mi nik neodpovie ?...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vonvichousch 4. 8. 2015 18:55

Být tebou, otestoval bych, jestli tvůj dac spolupracuje s programem USB Audio Player PRO. http://www.extreamsd.com/index.php/prod ... player-pro .Podporuje nativní přehrávání z tabletu až do rozlišení 32-bit at 384kHz i DSD. Já ho používám a spokojenost.

Edit. na propojení tabletu s externím zařízením, nemůžeš mít obyčejnou přechodku, ale OTG kabel.
TThorens TD-280Mk2 s Pro-Ject Pickit MC 1 ,Pro-Ject Tube Box S,Advance Acoustic X-i60,Q-acoustics 2020i
ProJect Head Box II - Beyerdynamic DT 770

Sansa Clip Zip - Klipsch Image One II + Klipsch image s4
vonvichousch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 4. 8. 2015 20:57

vonvichousch : Znamená to, že ten program "USB Audio Player PRO" mám nainštalovať na tablet ktorý fičí na Androide (sestrin, ja zatiaľ žiadny nemám, ale chcem si kúpiť) a pomocou OTG redukcie skúsiť, či ten tablet bude spolupracovať s mojou externou zvukovkou ? Ak bude treba nainštalovať zvukovku na tablet, tak en probram "USB Audio Player PRO" si vytvorí na to inštalačku ?
Ďakujem pekne za odpoveď.

EDIT : verzia toho programu "USB Audio Player PRO" je len trial. Foobar vo windowse je zadarmo, rovnako iné programy....Nechce sa mi platiť...hmm...niet z čoho :lol:
Na doma : zvukovka Tascam US 122 MKII + monitory Tascam VL-A5, príručné repráčiky Creative T20 II, slúchadlá SuperLux HD681 EVO
Do postele : KZ ZS5, Clip ZIP (RockBox)
Na zvuk hovoreného slova pri sledovaní YT z mobilu : SE MH1
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farnell 5. 8. 2015 07:30

Pokial sa nemylim tak na Google Play mas moznost akukolvek aplikaciu po zakupeni do hodiny "vratit" a peniaze za nakup by Ti mali byt vratene.
Je to preto, vraj aby si ludia mali moznost vyskusat aj premiove funkcie ktore su bezne v tych free nedostupne.
Nemam to odskusane ale dakde na diskusnom fore venujúcemu sa androidu som to cital ,ze by to malo takto fungovat.
Navyse by si si mal dohladat na webe kompatibilne zariadenia k USB Audio Player PRO pretoze nie kazde USB zariadenie musi byt kompatibilne a odskusane.
Dost mozne ,ze ten tvoj tascam tam medzi nimi nebude a tak by si vlastne zbytocne tu aplikaciu zakupoval hoc aj len na tu hodinu.
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod vonvichousch 5. 8. 2015 07:44

Nic si nebudeš muset vytvářet, ten program má všechno v sobě obsaženo. Seznam podporovaných zařízení na jejich webu, není konečný, prostě jakmile někdo zjistí, že to na jeho převodníku funguje, pošle o tom raport a ten se zapíše do seznamu. Takže to, že tam tvoje zvukovka není, neznamená, že ji to nebude podporovat, musíš to vyzkoušet. Ten trial je plnohodnotná verze, akorát omezena na (myslím) týden na vyzkoušení, pak přestane fungovat.
Co se týká ceny, tak necelé 2 stovky Kč, mi připadají směšné, na to co umí z tabletu či telefonu vytáhnout (a na telefonu wokna fakt nechci).
TThorens TD-280Mk2 s Pro-Ject Pickit MC 1 ,Pro-Ject Tube Box S,Advance Acoustic X-i60,Q-acoustics 2020i
ProJect Head Box II - Beyerdynamic DT 770

Sansa Clip Zip - Klipsch Image One II + Klipsch image s4
vonvichousch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 5. 8. 2015 12:24

Dik za upresnenie. Potom nema fakt NOWOCAYN o com spekulovat.
Akurát len mat spravne vykonny tablet pretoze DSD ma tiez svoje limity hlavne co sa hardveru tyka. Ci?
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků