[RECENZE] Fiio X5 2nd generation

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Trifidek 23. 5. 2017 08:35

Našel jsem fakturu, kartu jsem kupoval cca. před rokem a půl v e-shopu Plaza24 za 1700,- v době když stála jinde kolem 2500,- pamatuji si když přišla, že distribuce byla z Polska
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 20. 12. 2017 13:09

Ahoj,
malý dotaz na majitele X5 2nd. Je možné nějak nastavit, aby během přehrávání při vypnutém displeji tlačítka pro přehazování pisníček plnila svou funkci ? Přijde mně dost podivné, abych musel přidržovat nějaké tlačítko (zvlášť tlačítko hlasitosti), abych docilil přehození skladby :-)

Mám ho od včerejška s FW1.2. Dnes po práci nahraju nejnovější FW, ale nějak v hloubi duše mám jen malou nadějí, že by se to tím spravilo :hm

Děkují
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenak1 20. 12. 2017 13:43

Na Fiiu X1 , ktoru som vlastnil sa dalo v menu nastavit, ktore tlacidla maju byt aktivne pri
zhasnutom displeji. Urcite tomu tak bude aj na X5 II... (inak by to bol poriadny fail)
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod kostival 20. 12. 2017 13:51

zdenak1 píše:Na Fiiu X1 , ktoru som vlastnil sa dalo v menu nastavit, ktore tlacidla maju byt aktivne pri
zhasnutom displeji. Urcite tomu tak bude aj na X5 II... (inak by to bol poriadny fail)


.. to si řikám taky. Udivilo mne, že tato funkce neni ve standardu aktivní ... no nic, zkusim se večer ještě pohrabat v nastavení.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 20. 12. 2017 20:14

Tak vyřešeno, FiiO má v některých věcech hodně osobitý přístup :-)
kostival
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků