Nové přenosné audio do 7,5tis.

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LOPO_X 15. 2. 2015 18:23

Nevim jestli ma rozehrani vliv na tlakove měniče to je spiše o zvyku na ty sluchatka
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 17. 2. 2015 14:19

No, já měl před lety Sony MDR-EX85lp, na první poslech super pecka, na druhý už jsem věděl, že potřebuju něco jiného, lepšího. Co se týče detailnosti, tuhle věc jsem nikdy výrazně nepociťoval. I na lowend peckách jsem ty detaily slyšel, s lepšími sluchátky byly jen jasnější. V tomhle ohledu jsem nikdy žádný wow efekt nezažil. Rozehrání vc1000 asi nemá žádný efekt, stejně jako vc02, od začátku stejné. Tady má hlavní slovo brain burn :-) . Další věcí je navyklost, srostlost se známým zvukem. Jak jsem navyklý na zvuk jedněch sluchátek, mám problém adaptovat se na jiné podání. A pokud těch sluchátek mám pak několik, to je peklo a všechno hraje blbě a to už si pomalu trhám vlasy :D . Jinak pocit, že za vynaložené peníze to nehraje tak, jak bych čekal, to znám velice dobře. Pak už záleží, do jaké míry je pro každého důležitý zvuk/hudba/prestiž a má-li jiné koníčky, priority, zájmy, kam svoje úspory vkládat. Jestli s vcčkama nesrosteš, hodíš na bazar.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod philcol 17. 2. 2015 17:17

Jsem si potom ještě půjčil od ženy Sennheisery CX-150 a tam jsem ten kvalitativní skok poznal. Ty Senny byly něco tak otřesnýho - zahuhlaný, přebasovaný no prostě fuj. Budu si to vykládat tak, že zkrátka ty Sony jsou na svoji cenu dobrý sluchátka :-)
stereo: OPPO 103EU (Pro-Ject 1 Xpression)>NAD 356BEE>Dynaudio DM 3/7
sluchátka: NFB 15>AKG K7XX Massdrop
venku: Fiio X3 II>Fiio FH5
kino: Yamaha HRT-4065>Heco Victa Set 601
garáž: Ford Mondeo 2.2TDCi 147 kW
philcol
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adult Hilfer 6. 3. 2015 22:28

Jen na okraj, mám VC1000 a rozehrání je podle mě nutnost. Zpočátku mají hodně výrazné až nepříjemné výšky a zejména sykavky, po rozehrání (cca 100 hodin) už je zvuk vyrovnaný a podlě mě lepší. Neříkám že po rozehrání bude zvuk nějak extrémně lepší, ale určitě nebude stejný.
AKG K530 Ltd. na doma, IBasso DX50 + CustomArt Ei.XX na ven.
Adult Hilfer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MataPata 22. 8. 2016 10:27

Ahoj, tak jsem si objednal XUELIN IHIFI 770C, jaké máte zkušenosti?
MataPata
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků