Internetové Radio LIDL

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Miki.31 1. 2. 2015 10:25

Ve čtvrtek se začíná v lídlu prodávat zajímavé internetové radio,zajímá mě vás názor na kvalitu.
Hlavně co se týče propojení Line-out na domací receiver,cena není špatná ale jak to asi bude hrát?
Taky zda mi bude fungovat Bluetooth modul do Aux-in co mám ted připojený na receiver pro přehrávaní MP3 z mobilu.
Bohužel se nepíše zda to z USB bude umět přehrávat Flac?
Děkuji všem za názor a rady.
http://www.lidl.de/de/silvercrest-stere ... io/p127848
Miki.31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 2. 2015 10:53

Taky jsem se na něj díval. Předpokládám, že FLAC nepůjde, není vyjmenován. Možná by to chtělo vidět návod.

Bluetooth... a nepůjde to přehrávat přes DLNA aplikaci z mobilu? Samozřejmě jestliže máš "chytrý mobil".

Mě by zajímalo, jestli nebude kompatibilita s nějakou online službou, jako je Spotify.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ansam 1. 2. 2015 11:19

Obrázek
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 1. 2. 2015 11:27

Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki.31 1. 2. 2015 11:34

Pravda pravda,ani jsem si nevšiml podpory DNLA,tak jeden problém vyřešen ,bluetooth není třeba.
Ještě mě napadá zda ten USB vstup zvládne externí 2.5 disk z MP3,většinou nestačí napájení a fičí jenom fleška což je na prd.No ale to DNLA potěšilo aby to ale běželo bez problému.
Miki.31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 2. 2. 2015 00:04

Je tam ale nějak málo paměťových míst pro oblíbené radiostanice. Nebo se to netýká internetových?
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki.31 2. 2. 2015 19:31

To snad né?To by byl teda fičák,3x10 jako že se pro každé radio uloží jen deset stanic a pak už nic,uff to by byl přístroj celkem k ničemu.Doufám že je to nějaká oblíbená nabídka a pak je třeba vybírat ze seznamu.
Miki.31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 2. 2. 2015 19:40

3x10-myšleno 3 favoritní skupiny,a v každé 10 stanic.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 3. 2. 2015 09:31

Ano, ale pokud je pro všechny typy signálů dohromady jen 30 pozic, je to celkem málo. Jedná se o běžný počet pro kdejaké autorádio.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki.31 3. 2. 2015 15:09

Podle mě to bude pro každé radio 10 stanic tzv. hvězdička takový rychlý výběr,často to tak bývá kvůli přehlednosti no a nějaký dlouhý seznam.Hele hodně napoví obrázky aplikace na obchod play na androidu,mimochodem podle toho co je tam vidět člověk fakt nepotřebuje dálkový ovladač,vypadá to opravdu dobře.
Stále ale řeším koupit nebo nekoupit,neřeším kvalitu zvuku těch repráků na bedně,chci to napojit na av.receiver.
Miki.31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leony5 3. 2. 2015 15:57

Nikde nevidím dig.výstup pro připojení k AVR a že to má vlastní D/Apřevodník pochybuju.

-- 3. 2. 2015 16:00 --

Dobré tak do kuchyně
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki.31 3. 2. 2015 16:30

Zde je přímý odkaz
http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=23808
Píšou tam
možnost propojení s domácí audio sestavou (Line-Out) a připojení externího přístroje (Aux-In)
tím sem pochopil že to můžu píchnout do AV Receiveru,nebo se pletu vtom případě to pro mě nemá cenu?
Miki.31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leony5 3. 2. 2015 16:41

Můžeš ale hrát to bude hrozně pokud to nemá vlastní D/A převodník.Což není uvedeno.

-- 3. 2. 2015 16:43 --

A opt.nebo koax.výstup nevidím
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miki.31 3. 2. 2015 20:13

OK přiznám se že s internetovým rádiem nemám absolutně žádné zkušenosti,pouze to co si pustím přes PC tak se zeptám,jak kvalitní může být zvuk internetového rádia? drtívá bitrate je 128Kb/s někdy lze nastavit 320,to je tak slušná MP3 ne?
Já od toho nečekám kvalitu zvuku CD,libí se mi ovládání přes mobil a integraci dalších funkcí,když to bude hrát na úrovni FM tak mi to bude stačit.
Chcete říct že ten Line Out bude tak špatně hrát?
Popřípadě navrhněte jiný přístroj třebaže vyšší cenovku,moc dík
Miki.31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 2. 2015 20:16

Leony5 píše:Nikde nevidím dig.výstup pro připojení k AVR a že to má vlastní D/Apřevodník pochybuju.

Keby to nemalo prevodnik, tak by to vôbec nehralo.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků