Existuje MP3 - FLAC prenosný prehrávač s nahrávaním?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod cupilupi 18. 12. 2014 19:12

Existuje (MP3 - FLAC -WAV) prenosný prehrávač s nahrávaním? Aby som si nemusel kvôli MP3ke kupovať kompjuter a srať sa s počítačom, ale všetko robil cez audio prístroje, napichol prenosný prehrávač priamo do CD decku a stiahol si do neho hudbu z CDčiek?
Yamaha CDS-470, JVC AL-E300, JVC DR-E300L, Meizu M3 Music Card, Calex 200L Zlaté Moravce
cupilupi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 12. 2014 10:57

Běžně nic takovýho není. Na CD máš jinej formát dat, než v jakým se zaznamenává do flash paměti přehrávačů, tudíž bez "pomoci" PC se jednoduše neobejdeš. Musíš s pomocí PC ty komprimovaný nebo i loss-less formáty buď stáhnout z netu, nebo překonvertovat z CD placek sám a pak teprve uložit do přehrávače ať už třeba na micro-SD, nebo přímo do vnitřní paměti přes kabel nebo BT přenos.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cupilupi 19. 12. 2014 12:33

Ale MD recorder také niečo tuším vie napriamo napichnúť bez PC.
Yamaha CDS-470, JVC AL-E300, JVC DR-E300L, Meizu M3 Music Card, Calex 200L Zlaté Moravce
cupilupi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perpeťák 19. 12. 2014 16:32

Existuje, ale jeho primární funkcí není přehrávání.
Tascam DR5. Dva mikrofony, mikrofonní a line in vstup a výstup. Zobrazení je spartánské, monochromatické, podporuje standardní adresářovou strukturu. Podpora micro SD nejméně 32MB. Výstup pro sluchátka 20+20mW, jeho kvalita by měla odpovídat kvalitě celého přístroje. USB 2.0. Napájení 2 tužkové baterie/aku. Výdrž cca 15 hodin. Cena pod tři tisíce. Mám ho vyhlédnutý pro digitalizaci analogových nahrávek. Jestliže koupím, podám hlášení.

-- 19. 12. 2014 16:36 --

Aha, potřebuješ z CD, no na to, pro odpovídající kvalitu je nejvýhodnější přes počítač. Exact audio copy. Zvládne každý notebook s mechanikou, od XP výš. Cokoli v úplném základu nebo z druhé ruky.
perpeťák
Junior

Odeslat příspěvekod cupilupi 19. 12. 2014 17:18

Ano chcel som bez PC cinčami napichnúť MP3 prenosný prehrávač do CD decku a nahrať si tam hudbu. Obyčajná triviálna záležitosť... Tascam nie to je asi mašinka na nahrávanie v teréne ako diktafón. Také niečo ako keby FIIO X3 tam mal tlačíko REC a nahralo by mi to hudbu cez kábel.
Yamaha CDS-470, JVC AL-E300, JVC DR-E300L, Meizu M3 Music Card, Calex 200L Zlaté Moravce
cupilupi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 12. 2014 17:50

Chápeš, že přes ty "cinče" jde z přehrávače CD ven už překonvertovanej čili analogovej signál, kterej ty chceš se všema dodatečnýma nedokonalostma způsobenýma DAC konverzí znovu digitalizovat do mp3 přehrávače?

Lidově řečeno, chceš se drbat levou nohou za pravým uchem...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cupilupi 19. 12. 2014 21:22

Tento fešák sa mi zdá také niečo vedel.
Přílohy
Sony-MZ-N707-MD-Walkman.jpg
Sony-MZ-N707-MD-Walkman.jpg (14.48 ) Zobrazeno 2353 krát
Yamaha CDS-470, JVC AL-E300, JVC DR-E300L, Meizu M3 Music Card, Calex 200L Zlaté Moravce
cupilupi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sam_sung 31. 12. 2014 02:14

Skús nejaký high-end diktafón od Olympusu. Napr. tento http://m.youtube.com/watch?v=2_WyUbXDf2M
Vie to nahrávať do mp3 a wav (24/96), možnosť pripojiť aj cez XLR. Kvalita prehrávania je tiež na vysokej úrovni. Niektoré modely vedeli dokonca fungovať aj ako DAC cez usb, tak snáď aj tento.
sam_sung
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků