FiiO X1 Czech Preview Tour - podmínky a přihlášky

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pHp 13. 8. 2014 16:40

TOTO VLÁKNO PROSÍME NENAHLAŠOVAT JAKO "PORUŠUJÍCÍ PRAVIDLA" - JEHO EXISTENCE JE SCHVÁLENA VEDENÍM SUPERFÓRA.
ADMINISTRACE

Chtěl bych otestovat ve světě už zaběhnutou "PREVIEW TOUR". Dostal jsem od výrobce možnost nechat obíhat mezi místními přispivateli/zájemci nový přehrávač FiiO X1. Mělo by tak být cca měsíc před jeho uvedením na trh, tj. už koncem srpna.

Funguje to tak, že si účastníci Tour posílají přístroj mezi sebou dle sestaveného seznamu. Já to budu "koordinovat".

Originální podmínky jsou poměrně složité, takže pro tuzemsko jsem je trochu zjednodušil. Pravidla (mohou být ještě změněna):
- účastník musí být snadno a rychle dostupný na emailu
- přístroj byste měl/a mít maximálně 5 dnů (může být upraveno dle množství zájemců)
- přístroj posíláte na své náklady a zodpovědnost (pojištěná zásilka) dalšímu v pořadí
- účastník napíše alespoň krátkou recenzi (ideálně i s fotografiemi) dle svého "nejlepšího vědomí a svědomí"
- účastník se zavazuje nepoužívat v přístroji nelegálně získanou hudbu
- účastník se zavazuje používat přístroj pouze v situacích, které nevyžadují jeho pozornost (řízení a pod.)
- účastník se zavazuje, že z recence odstranní či opraví nepravdivé či nepřesné informace (rozhoduje o tom pořadatel a výrobce)

Máte-li zájem se tímto způsobem s X1 seznámit, ještě před jeho uvedením na trh, napište prosím jako Váš diskusní příspěvek:
1) jaká máte k dispozici sluchátka
2) jaké máte k dispozici přehrávače (vyšší kvality)
3) jaké máte k dispozici výrobky značky FiiO
4) psal/a jste-li již nějaké recence, dejte prosím na ně odkazy
5) souhlasíte-li se zasláním do zahraničí (jen Česko-Slovensko a vice versa)

Poznámka: přístroj bude k dispozici bez paměťové karty, tzn. budete potřebovat vlastní microSD kartu.

Budou-li učasníci souhlasit s vyššími náklady na dopravu, může se TOUR uskutečnit i jako Česko-Slovenská.

Celá akce se uskuteční na základě schválení výrobcem, bude-li dostatečné množství zájemců a bude-li úroveň tohoto vlákna taková jako je zvykem na Head-Fi.

Bude-li akce úspěšná, budu moci v budoucnu nabídnout tímto způsobem k vyzkoušení i další nové produkty.

Pro případné dotazy prosím použijte email gothic@gothic.cz nebo SZ, ať není vlákno zbytečně "znečisťováno". Bude-li potřeba, upravím tento úvod. Děkuji za přečtení.

TOTO VLÁKNO PROSÍME NENAHLAŠOVAT JAKO "PORUŠUJÍCÍ PRAVIDLA" - JEHO EXISTENCE JE SCHVÁLENA VEDENÍM SUPERFÓRA.
ADMINISTRACE
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2014 17:18

Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Bína 15. 8. 2014 17:23

Bohužel podmínka nepoužití nelegální hudby je pro většinu asi nepřekonatelná :)
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod akburt 15. 8. 2014 19:23

:kuk:
NAD C355b,NAD T517,NAD C425,BW 685,OPPO HA1,Chord Mojo, ,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Fostex TH-X00,Trinity Delta a Sabre,Senny HD800S,SONY MDR-1000X a MDR-XB70BT,VT audio T4,Noble Savant Wizard
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2014 20:18

Bína píše:Bohužel podmínka nepoužití nelegální hudby je pro většinu asi nepřekonatelná :)

Taky mě to napadlo. Hlavně že se mnoho lidí „cachá“ odborným náhledem, přehledem a výbornou, kvalitní, originální základnou hudby :-)

Taková FLAC předělávka z MP3 ve 64kbps, to je poslech :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod bacil2 15. 8. 2014 22:34

Bína píše:Bohužel podmínka nepoužití nelegální hudby je pro většinu asi nepřekonatelná :)

... podmienka nepoužitia nelegálne získanej hudby mi osobne nerobí vôbec žiaden problém 8-)
Bohužiaľ ale predstava, že budem niekomu (nech je to už ktokoľvek) vo svojom voľnom čase a na vlastné náklady „organizovane šaškovať“ v jeho "reklamnej kampani" vo mne pricipiálne vzbudzuje neprekonateľný nezáujem ;-]
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod boriscz 16. 8. 2014 06:38

Proč to hned vidět černě, pro mne i do budoucna přiležitost pravidelně se dostat k novinkám. Funkčně si je ošahnout. Pár řadek a plácnout foto je to nejmenší.

Disciplina a organizované šaškování? Nikdo nikoho nenutí.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 16. 8. 2014 08:03

boriscz: ja to vôbec nevidím „černě“ :D ... ja to len proste vidím trochu inak ako Ty
bacil2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 16. 8. 2014 08:49

MgX píše:Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)

Nic proti tomuto nápadu, ale řekl bych, že X1 je výrobek, který jde hodně mimo oblast zájmu "zvukovědců z řad sluchátkofilů"... Možná bogino by mohl mít zájem, ten rád testuje všechno možné i nemožné. :-) Já však zadarmo nebudu trávit týden času nad zařízením, které mě vůbec nezajímá a neměl bych pro něj žádné využití... Na portable poslech mi stačí smartphone.

Ať udělají Headphones.cz nebo kdokoliv jiný tour s nějakými kvalitními sluchátky... Pak milerád svůj pohled na ně v přímém srovnání s mými sluchátky napíšu. Zrovna čekám nový přírůstek/přírůstky do sbírky, takže by bylo s čím srovnávat (a na čem srovnávat taktéž).
DESKTOP: HP x2 210 G2 (Roon+Tidal) --> Modi MB --> Project Sunrise III / Valhalla 2 --> PMx2 rev2 / HE500
PORTABLE: HP x2 210 G2 (Roon+Tidal) --> Dragonfly Red --> PMx2 rev2
ON-THE-GO: Honor 8 (Tidal) --> Lenovo W520
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod equinoxe 16. 8. 2014 10:43

MgX píše:Koukám, že se nikomu nechce psát recenze na výrobek. Ani naši věhlasní „zvukovědci“ z řad „sluchátkofilů“ se raději nevyjadřují :-)
asi by si mal zacat ty, aby si ostatnych navnadil 8-D
equinoxe
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 16. 8. 2014 14:59

Moje přihláška:

1) Sluchátka: Noble 4, Lear-4, JH Audio 16, atd
2) Ibasso DX50
3) Fiio E17, E10
4) http://avmania.e15.cz/bina--frantisek
5) Na Slovensko bych raději neposílal
CIEM: AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: JOMO Samba|NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A, SHANLING M3s & M2s & M1

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod glassmoon 16. 8. 2014 15:15

prepokladam, ze podpora rockboxu asi nehrozi co?
I'm a quitter. I come from a long line of quitters. It's amazing I'm here at all.
glassmoon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 18. 8. 2014 20:46

Nu což,

1) Sennheiser HD 25, Sennheiser IE8, Etymotic hf5, q-jays, možná budu mít k dispozici Sennheiser HD800 a Beyerdynamic T1
2) Fiio X3, Cowon D2, domácí audio marantz nr1403
3) Fiio X3
4) nope
5) raději ne, ale pokud bude třeba, tak není problém
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod MgX 19. 8. 2014 22:04

equinoxe píše:
asi by si mal zacat ty, aby si ostatnych navnadil 8-D

Nepotřebuji nikoho vnadit, ani jít příkladem. Nejsem součástí této akce, ani ji nikomu nevnucuji/nedoporučuji. Jde to mimo mě. Jen jsem byl překvapen, že zájem, jak to vypadalo z nulového stavu příspěvků, není. Protože co vím, tak se často hovoří o chuti něco nového vyzkoušet, popsat názor atp. Zde, pokud se nepletu, je možnost něco zadarmo mít pár dnů doma a v klidu vyzkoušet (zadarmo, pokud neberu cenu za poštovné/balné a pojištění zásilky při posílání dalšímu).

Každého věc, ale to neznamená, že se nebudu divit :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Rada25 20. 8. 2014 06:16

třeba o přenosné audio takový zájem není...
což o to,nápad skvělý,ale pokud by se jednalo např.o sluchátka,věřím že by zájemců přibylo.sám bych se řadil mezi ně.tady souhlasím s MHOE.
pc,foobar 2000(wasapi.Sox resampler)
oehlbach dac xxl ultra,pro-ject pre box s2 digital,fiio x5
hypa1,fiio a5,chord mojo
kabeláž:rca atlas equator mk3,usb viablue silver cable
sluchátka:hifiman he500,trinity atlas,ath msr7,oppo pm-3
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mike H. 25. 8. 2014 18:01

Rad bych si nejaky přehrávač pořídil, takže bych to klidně zkusil:

1) Sluchatka: Hifiman HE-300, RE-400,Senheiser HD 515,Kipsch S4,Koss GT5
2) zatim nic
3) Fiio E18
4) ne
5) pokud to bude nezbytne neni problem
Sennheiser HD 650, Hifiman HE-300, Sennheiser HD 515, Koss GT5, AT MSR 7,Sony MDR-1000X, DUNU DN-1000, Klipsch Image S4, PHANTOM MASTER 4, Fiio X3 2 Gen, Fiio E18, ALO Audio PanAm
mike H.
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 2. 9. 2014 18:32

Tak už nikdo další? Smutné a ukazuje to rozdíl mezi Avmanii a fory v zahraničí.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 3. 9. 2014 11:47

No tak dobře...

1. Phonak audeo pfe 112, Sennheiser ie 80 fake, Yuin PK1, Heir Audio 4.Ai, AKG K701
2. Fiio X3, Cowon iAudio 9+
3. Fiio X3, Fiio E12
4. nemám
5. ne
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snejdy 8. 9. 2014 11:53

tak se taky přidám...

1. Sennheiser IE 80, Sennheiser HD 650, Sennheiser PX 100, Sennheiser MX 580
2. Hifiman HM-601, (další zdroje: Asus xonar essence STU, BV headamp)
3. nic
4. viewtopic.php?f=1711&t=1190729
5. NE
DOMA: Xonar essence STU (opamp mod), Sennheiser HD 650,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: Hifiman HM-601 (256GB, Rockbox), Clip Zip (Rockbox),
Sennheiser IE 80 (comply foam), Bose MusicMonitor, Bose soundlink III
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 15. 9. 2014 09:00

Děkuji všem za pozornost. Obzvláště pak přihlášeným za účast.

Testovací vzorek FiiO X1 prošel celnicí. Ještě tento týden poputuje k Bínovi. Pak dle pořadí, jak jste se přihlásili.

Prosím přihlášené o zaslání použitelné doručovací adresy jako SZ.

Dokud nebudou vzorky staženy výrobcem, je možné se stále přihlásit.
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 15. 9. 2014 10:32

Neni někdo z přihlášených z Prahy?
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Carabei 15. 9. 2014 22:13

Je, ten kdo je hned za tebou ;)
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod snejdy 16. 9. 2014 06:58

Já jsem z Prahy
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gavko 16. 9. 2014 08:07

Pridám sa :)

1- V-moda M80, Sony Mh1
2- Cowon D2, iPod touch 5G
3- Nič
4- Nič
5- Áno
FiiO X1 + 64GB + V-Moda V-80 / Sony Mh1c :)
gavko
Junior

Odeslat příspěvekod pHp 16. 9. 2014 13:47

Pokud si by chtěli Pražáci předat X1 osobně, upravil bych pořadí dle Vaší dohody.
Zatím:
Bína
Carabai
mike H.
Sinuhet1
Snejdy
gavko
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mike H. 16. 9. 2014 19:58

Taky z Prahy...
Sennheiser HD 650, Hifiman HE-300, Sennheiser HD 515, Koss GT5, AT MSR 7,Sony MDR-1000X, DUNU DN-1000, Klipsch Image S4, PHANTOM MASTER 4, Fiio X3 2 Gen, Fiio E18, ALO Audio PanAm
mike H.
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 17. 9. 2014 08:51

Já by byl určitě pro osobní předání po praze...
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod randomofamber 17. 9. 2014 15:00

Do testu se zařadit nechci, ale jestli mohu poprosit testery aby se nezapomněli podívat na některé vlastnosti:
1.) Jak se přístroj ovládá (hlasitost, přechod mezi skladbami případně skos ve skladbě zpět či vpřed) bez očního kontaktu, např. když je zima a máte jej v kapse nebo když prostě jen tak sedíte/ležíte se zavřenýma očima a jak je ovládání citlivé na náhodné stlačení.
2.) Pak prosím o otestování výdrže akumulátoru.
3.) Jako poslední věc by mě zajímalo, zda podporuje nějaký typ playlistu M3U, M3U8, PLS.

Předem mnohokrát děkuji.

Mimo jiné...
Nyní mám Cowon iAudio i7, ale už má nějaký ten pátek a pomalu a jistě se chystá do "křemíkového nebe"... a tak s předstihem, než se odporoučí, hledám případnou náhradu. Zatím se mi líbí nejvíc FiiO přehrávače, protože mají stále mechanická tlačítka, ale mají své nedostatky např. malá výdrž obecně (10 hodin oproti 60, na které jsem zvyklý. Pokud akumulátor nepůjde vyměnit tak těch 10 hodin časem spadne tak na 2/3 a to už bude na...), X5 je rozměrově obrovská, ale s novým firmware má zase něco navíc např. umí m3u(8). U X5 jsou tlačítka náchylná na náhodné stlačení, X3 je velikostně akorát, ale zase neumí playlisty a tak dál. X1 vypadá jako kompilát X5 a X3 a tak doufám v to nejlepší. Očekávám nedočkavě až X1 vyjde a s tím spojené recenze, které by mě odpověděli na otázky, které mě zajímají...
randomofamber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 22. 9. 2014 20:16

Omlouvám se, zapomněl jsem updatovat.

Přehrávač je od pátku u mě, za chvíle půjde k dalšímu v řadě.

Obrázek

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod weefaa 22. 9. 2014 20:44

Jsem zvědavý na tvoji recenzi Bína.
weefaa
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 26. 9. 2014 14:11

Jak je to s tim případnym upravenim pořadí pro pražáky..? jsme tu 4 co jsem četl...

jinak já se na recenze zatím netěšim, protože si je přečtu až budu mít napsanou svojí abych nebyl dopředu ovlivněn :-)
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod weefaa 26. 9. 2014 17:23

Mě tento přehrávač velmi zajímá, co jsem zavrhl Sansu Sport...
weefaa
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 26. 9. 2014 18:10

Tak X1 předána dál.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod pHp 30. 9. 2014 09:41

(Pokud by byl nějaký zádrhel s předávkou dejte mi prosím vědět. Jinak nechávám předání na domluvě zůčastněných.)
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 30. 9. 2014 19:30

Předám dál během čtvrtka nebo pátku.
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod nirvanahifi 1. 10. 2014 12:11

Mám také zájem vyzkoušet hudební přehrávat FiiO X1.
Zapojím se do předávky v Praze.
www.nirvanahifi.cz
nirvanahifi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanni 1. 10. 2014 18:45

Aj niekto napíše nejaké dojmy, postrehy,..... ?
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Flat Eric 2. 10. 2014 11:02

Jsem na "recenze" tohoto přehrávače čím dál více zvědavý. Tak šup šup! :)
Flat Eric
Junior

Odeslat příspěvekod Carabei 2. 10. 2014 12:00

Můžu napsat nějaké postřehy, ale otázkou je, jestli to nenechat až nám to všem projde rukama a slechama, aby nikdo nebyl ochuzen :-)

EDIT: Ve čtvrtek předáno dál.
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod mike H. 10. 10. 2014 11:42

Ahoj,

nepodařilo se mi kontaktovat snejdy (další pražák v řadě), takže jsem přehrávač poslal Sinuhet1. Děkuji za možnost otestovat tento přehrávač.
mike H.
Junior

Odeslat příspěvekod gavko 11. 10. 2014 19:18

Ďakujem za možnosť otestovať, ale kedže mi včera odišiel dotyk na D2+, tak som dnes objednal X1 v pondelok ho budem mať, s tým že ho možem vrátiť do 2mesiacov... Tak uvidím jak na tom bude. Z testovania/tour ma môžte vyradiť :D
FiiO X1 + 64GB + V-Moda V-80 / Sony Mh1c :)
gavko
Junior

Odeslat příspěvekod Carabei 14. 10. 2014 07:14

Porovnával jsem X1 i s D2 a myslím, že si X1 rád necháš :-)
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod kulhous 14. 10. 2014 09:49

Tak po pár měsících od odchodu mojí letité D2 do křemíkového nebe jsem se rozhoupal koupit Fiio X1 (pošlete mi PM, u mimozemšťana můžete po vložení kodu můžete koupit za 2800Kč-pošlete PM pro kod).
Testoval jsem zhruba týden Fiio X1 -> Fiio E11 -> Hifiman RE262 a Fiio X1 -> Hifiman RE262.

Po prvním poslechu jsem měl pocit těsnýho prostoru, což jsem četl hlavně v recenzích okolo. Po delším poslechu už ten pocit nemám, takže to možná bylo placebo.
Porovnání s D2 kterou jsem poslouchal roky, je určitě daleko víc detailů a lepší bas. U výšek mám pocit, že tomu trochu chybí cinkání, ale možná to bude mým zhoršujícím se sluchem:) Trochu tísně přeci jen znát je, binaurální nahrávky nezní tak prostorně, ale jinak to nepoznám...Pokud přidám E11, tak pocit prostoru je uplně v pohodě.
Baterka určitě neporovnatelná s D2 (50h), ale to je asi fuk, nejdůležijší na X1 je, že za docela málo peněz je daleko víc kvalitní hudby.
E11 zvuk zlepšuje, když na ní nakopnu basy tak to prdí docela solidně.
RE262 jsou 150 ohmový špunty, hlasitost mám zhruba 50-75 v závislosti na tracku, s E11 a line-out zhruba půl plynu bohatě stačí.
Na UI jsem si zvyknul rychle, screen působí hodně podobně D2, spokojenost. Zatím žádný crash. 192kHz/24bit nahrávka zní stejně jako 44,1/16bit flac - dle očekávání, bez šance rozpoznat změnu. Ještě zkusím OST k Pánu Prstenů, to je 96kHz/48bit, tak uvidíme.
Po nahrátí skladeb je třeba provést update databáze v přehrávači, trvá zhruba 2 minuty u mých 3000 skladeb a 32GB micro SD karty. S 128GB v budoucnu to už asi bude potřebovat dojít si na čaj:)

Shrnuto změna proti D2 je daleko více detailů, víc basu, více audiofilní projev. Kombinace Fiio X1->E11->RE262 je podle mě úchvatná, ale nemám moc s čím srovnávat.
iriver SlimX iMP-350->Cowon D2 (FW 2.12)->Fiio X1 (FW 1.00)
Koss UR-29->Koss Sporta Pro->Koss Porta Pro->Hifiman RE2->Hifiman RE0->Hifiman RE262
kulhous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snejdy 15. 10. 2014 22:03

Minulý týden jsem zrovna odjížděl na dovolenou a na diskuzi jsem až doteď nekoukal. V tom případě se zařadím asi až na konec fronty a pak přehrávač předám zpět tomu kdo ho zapůjčoval na začátku.
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 16. 10. 2014 19:41

Počátkem příštího týdne posílám Fiio X1 dál..akorát teď nevím komu..weefaa, nirvanahifi anebo snejdy?
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod weefaa 17. 10. 2014 15:23

Já ne... Další byl Gavko a ten se zřekl, takže předpokládám nirvanahifi?
weefaa
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 18. 10. 2014 00:32

když se nikdo neozve tak jsem připravenej... pokud jo tak mě klidně nechte nakonec...
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nirvanahifi 19. 10. 2014 05:57

Ano, jsem na řadě. Prosím, ať se mi ozve následující zájemce. Děkuji.
www.nirvanahifi.cz
nirvanahifi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 23. 10. 2014 13:56

Tak kdy se dočkáme nějakých dalších krátkých recenzí o X1?

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod snejdy 3. 11. 2014 19:05

Tak o víkendu došlo k předání od nirvanahifi mně, pár dní si budu hrát a poté odešlu zpět zapůjčovateli, neboť jsem poslední v řadě... to znamená že klidně můžete začít psát recenze, ted už není koho ovlivňovat :-)
Jinak se pokusím v rámci recenze udělat i nějaké základní měření decibelů a taky zachytit sílu a charakter zvuku přes mikrofony přiložené na HD 650 (v porovnání s clipem a hifimanem).
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snejdy 12. 11. 2014 00:34

omlouvám se, brutálně nestíhám...už to tu mám přes týden a mám jen základní poslech... naštěstí už za mnou v řadě nikdo neni
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 12. 11. 2014 08:11

a kde jsou ty recenze?
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 12. 11. 2014 16:40

pod jinym vláknem jsou dvě viewtopic.php?f=726&t=1221646
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 12. 11. 2014 19:44

tak to je vcelku slabý na to kolik to mělo lidí a každej měl něco sesmolit...
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 12. 11. 2014 22:22

nevim no... já ještě vytvářet budu, ale přijde mi že ti dva co už napsali, tak to bylo docela výstižný... on je to vážně celkem jednoduchej přehrávač kde se nedá až tak moc rozepisovat. Moje poznatky zatím jsou takový, že zvukově se to povedlo, na přehrávač za 3.000 to hraje fakt hodně dobře, baterka vydrží víc než jiné hi-fi přehrávače... já bych to s klidem doporučoval. Ale sám bych si to nekoupil, protože tam není rockbox :-D a hlavně origi firmware neumí přehrávat složky s podsložkami (v prohlížeči souborů) a neumí vytvářet vlastní playlisty (opět bráno v prohlížeči souborů, nevím jestli v knihovně ano). A já u přehrávače vždycky vyžaduju plnou podporu výhradního ovládání přes složky bez použití ID3.
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 13. 11. 2014 01:43

Jestli to neumí hrát složky, tak jako sorry. Ještě abych si to musel tagovat ne?
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snejdy 13. 11. 2014 13:18

Umí to procházet složky a spustit první písničku s tim že pak to hraje obsah tý složky ze který si spustil první song. Ale neumí to spustit složku jako takovou, tj složku s podsložkami atd... a nejde vytvářet ze složek playlisty. Alespoň jsem zatím nepřišel na to jak, zkoušel jsem ledacos...
Naposledy upravil snejdy dne 13. 11. 2014 13:43, celkově upraveno 1
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 13. 11. 2014 13:31

je mozny se jeste prihlasit do testovani nebo to uz je uzavreny?
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 13. 11. 2014 13:44

ještě jsem to nevracel zapůjčovateli a jsem poslední v řadě, tak asi je to možné, napiš SZ zakladateli vlákna...
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 13. 11. 2014 20:04

Jestli to koluje v Praze tak bych to taky zkusil, třeba mi bude hrát líp jak x3 :-D.
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 13. 11. 2014 20:28

snejdy pm
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 14. 11. 2014 11:43

Tak prý se máme domluvit mezi sebou nějak... tzn. já bych to mohl příští týden předat Figutovi v praze a on by to pak poslal Prezdikovi.
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nirvanahifi 14. 11. 2014 12:13

Figut - X3 hraje lépe než X1
www.nirvanahifi.cz
nirvanahifi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snejdy 24. 11. 2014 14:25

odesláno dalšímu (omlouvám se za to, že to u mně kvasilo tak dlouho ale jsem zavalen a vůbec jsem se k tomu nemohl dostat). Recenzi sepíšu snad do týdne...
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 29. 11. 2014 19:32

to nevim jak jsi to odeslal ale nic mi do vcerejska neprislo...
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 30. 11. 2014 22:03

Takhle jsem to posílal...
Přílohy
img181.jpg
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 30. 11. 2014 22:08

hmm, "adresát nezastižen"...ve schránce nic a na poště mi řekli, že tam nic neni. zejtra tam zajdu...
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod snejdy 30. 11. 2014 22:09

taky na to koukam teď... maj v tom bordel
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 30. 11. 2014 23:00

To je pohoda, Česká pošta :-D.
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snejdy 30. 11. 2014 23:39

pojištěný na cenu nákupky přehrávače to je, takže pohoda... :-)
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pHp 16. 12. 2014 14:28

Mám skromný dotaz: vrátí mi někdo obíhající přístroj?
pHp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 16. 12. 2014 14:48

pHp píše:Mám skromný dotaz: vrátí mi někdo obíhající přístroj?

prehravac mam ja, ve ctvrtek ho poslu, posli mi adresu do PM. dik
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 16. 12. 2014 16:44

A kdy se dočkáme nějakých dalších recenzí? :)

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Carabei 19. 12. 2014 14:05

Já se ztotožňuji s již napsanými. X1 si našla svou cenou a zvukem dobré místo mezi přehrávači, které jen tak neopustí, nenapadá mě nic co by nebylo zmíněno.
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Sumec211 3. 3. 2015 13:58

Což je velká škoda. Chápu, každý bere smysl preview tour jiným způsobem, ale pro mě je to příležitost přečíst si nadprůměrný počet recenzí jednoho produktu jak od zabehlých recenzentů, tak laiků. Přece jenom, audio je do velké míry subjektivní záležitost, a každý vlastní a je zvyklý na jinou poslechvou sestavu (to koneckonců určitým způsobem zajišťuje variabilitu dojmů z recenzovaného zařízení). V kontextu tohoto přístupu se mi jeví výroky typu ''Ztotožňuji se s již napsaným''; ''Co dodávat'' líné, a odrazující organizátora do dalších podobných projektů. Před třemi dny Fiio oznámilo preview tour druhé verze Fiio X3, a já si teda nejsem jistý, jestli výsledky posledního oběhu nějak motivují k další vnitrostátní posílačce.

PS: Uvědomuji si komerční a feedbackovej efekt preview tour, ale nějak jsem doufal, že fórum nadšenců bude k takové příležitosti přistupovat jiným způsobem než ''tak si teda vyzkouším přehrávač''.
Sumec211
Kolemjdoucí