Cowon i9+ pomoc s ovladáním a funkcemi

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sovička F1 9. 8. 2014 15:48

Koupil jsem tento přehrávač. Čekal jsem, že se pomocí manuálu seznámím s funkcemi a naučím se přistroj plně ovládat. K mému překvapení jsem zjistil že v tištěném manuálu je totální h o v n o :tleskani , což je tedy na pováženou za skoro 3500 peněz.

Zajímá mě:

1.) můžu nastavit nějakou tapetu na pozadí?
2.) jde vytvořit nějaký oblíbený seznam skladeb, nebo musím vytvořit takovou složku v pc?
3.) jak se nastavuje náhodné přehrání skladeb a opakování skladby?
Sovička F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uk99 9. 8. 2014 17:24

1.) If Defaults is selected, default wallpaper will be displayed.
If User is selected, the image set as Wallpaper in Picture mode will appear as the wallpaper. (Settings-Display-Wallpaper)
2.) našel jsem nějakou zmatenou informaci o symbolu + někde dole... kdo ví.
3.) when you are playing music.tap the top of the screen near the centre.this brings up 5 icons.if you touch the square symbol adj to the +symbol,this will then give you a further selection of symbols which will allow you to either shuffle,play all,repeat etc.
Fiio x3 Lineout > Yamaha HS8
Fiio x3 Headphone out> HiFiMAN RE-272 / k701
Audio-Technica PRO35 > Focusrite Scarlett 2i2 > Ableton Live
uk99
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sovička F1 10. 8. 2014 11:54

V podstatě k ničemu, ale díky za ochotu. Anglicky trochu umím ale nic jsem z toho nepochopil, nic z toho nejde. Ani ten blbej wallpaper.
Podpora a přístup Cowonu otřesný!
Sovička F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lumper 10. 8. 2014 17:08

Zkus pročíst tento návod,snad tam něco bude.http://www.neoxshop.cz/images/i9+_manual_1.0.2%20CZ.pdf
lumper
Junior

Odeslat příspěvekod Sovička F1 15. 8. 2014 11:06

Díky
Jinak co se týče odolnosti toho přehrávače tak dost ubohé. O přístroj jsem se staral jako v bavlnce, nikdy mi nespadl, nebo sem ho nepřisedl k nějaké tvrdé lavici a hle - prasklý displej :!:
To ho nemám ani 14 dní...ohromné
Jsem zvědavý na cenu opravy
Předtím jsem měl iriver S10 a ten byl bytelný...myslím že jsem se měl na nějaký Cowon v y s r a t :!:
Sorry že jsem sprostej
Sovička F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sovička F1 15. 8. 2014 15:33

Vyjádření prodejce:

"Dobrý den,
Obávám se, že oprava bude nerentabilní nebo nebudou od dodavatele díly. Nicméně samozřejmě, pokud žádáte mimozáruční opravu, zašleme k dodavateli."

Doprdele to je tedy dobrá sranda za 3200,- na 14 dní...
Dal jsem hranici 1500,- k výměně displeje a oni mi napíšou že oprava bude nerentabilní, nebo nebude mít dodavatel díly!
To je zlý sen...podpora mizerná, odolnost nulová, servis trestuhodný!
Tohle ať si přečtoz všichni majitelé těchto za sraných Cowonů!
Sovička F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flshman 15. 8. 2014 19:53

To je špatný,měl jsem spousty Cowonů a všechny měly výborné zpracování a nikdy jsem s nimi neměl jediný problém.i9 jsem nikdy neviděl,takže kvalitu a bytelnost nedokážu posoudit.
Nicméně,kde si player koupil a také kdy?
Od 20.5.2014 se o distribuci a servis stará firma Neox Group.
Pokud jsi player koupil od firmy,která není distributorem Cowonů a měla ho ze starých zásob,či nějak dovezený "na vlastní pěst",je možné že se u nich servis nevyplatí a nejspíš o něm taky nic nevědí.
Zkus napsat na tento mail:
Kód: Vybrat vše
reklamace@neoxgroup.cz

Jako autorizovaný servis budou snad mít displeje skladem a snad by ses večel i do toho 1000Kč.
Hodně štěstí ;-)

http://www.neoxgroup.cz/servisni-informace-pro-majitele-vyrobku-cowon-a-iaudio/
Cowon J3 + BRAINWAVZ Alpha Pro
Fiio E17 Alpen + Shure SRH440
Apple iPad Air + Cowon SP2
flshman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sovička F1 15. 8. 2014 20:06

Díky
Jestli tam nepochodím, zkusím se na ně obrátit.
Kupoval jsem ho v http://www.mironet.cz zhruba před 14 dny.
Sovička F1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 16. 8. 2014 06:38

Sovička F1 píše:Podpora a přístup Cowonu otřesný!

To nie je podpora a pristup Cowonu, ale firmy ktora to sem dovaza. To len aby sme boli korektni.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 25. 11. 2014 16:58

Mám Cowon iAudio 9 asi tak 3 a 3/4 roku. Nosím ho ven několikrát týdně, za každého počasí. Vždy ve vnější náprsní kapse. Přehrávač samotný mám ještě v tenkém pouzdru. Stále vypadá jako nový. Pokud přeleštím displej hadříkem, není na něm žádná známka ani náznak jakéhokoliv škrábnutí.
Skvělý zvuk, elegantní design, výborná výdrž u mě hodnocení 10/10 (v dané kategorii)
:-)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zimcol 25. 11. 2014 21:03

Tiež mám Cowon i9, cca 3,5 roka. Po celú tu dobu bez akéhokoľvek obalu alebo inej ochrany. Pár krát mi aj spadol zo stola, trošku tými pádmi odretý, ale inak bez ujmy funguje skvele. Display OK. Výdrž som meral niekedy zo začiatku používania, ale teraz vydrží okolo 20 hodín. Max. spokojnoť, výborný zvuk, ľahučký...
Keď to funguje a človek nemusí riešiť reklamácie, tak je všetko OK.
PHILIPS 65OLED707►Marantz SR-6011►Creek 5350SE►5.1.4 Q Acoustics 3050/3090/3020+Magnat Interior for Atmos; REL HT/1003
HRT MS II►C&C BH►HE-400i
FiiO X3 2nd►VISO HP50/Custom Art FIBAE 3
zimcol
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků