Pono Music hi-fi player z Kickstarteru

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 2. 2015 20:45

2 figut - neprominu nic, já to nechci hodnotit, hodil jsem to sem jen jako další názor "zvenku". Mám lepší uplatnění pro 400U$D než si za ně koupit něco, o čem jeho autor tvrdí, že to vyvinul "z trucu". Za ty samý peníze se můžu například 3 dny potápět s přístrojem v Rudým Moři - a neutrhne mi to kapsičku u košile...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Figut 6. 2. 2015 21:53

Jo, však já jsem to nemyslel jako shazování Tvého příspěvku :-).
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 2. 2015 22:06

To já taky ne - proto píšu, že není co promíjet, protože k ničemu prominutelnýmu nedošlo. Kupovat podobný produkty je podobnej snobismus, jako si kupovat Morgana jen proto, že má kastli vyrobenou napůl z jasanovýho dřeva...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Carabei 28. 3. 2015 07:20

http://www.innerfidelity.com/content/po ... -fulfilled

Tak tahle recenze mě poněkud nahlodala :D
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dobrak1 30. 3. 2015 22:14

dobrak1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xpow 30. 3. 2015 23:44

Přemýšlím o Pono nebo podobném přehrávači na domácí poslech přes zesilovač a sluchátka (variantně). Zaujala mě ta recenze, kde Pono srovnávají s CA DACMAGIC. Pono mi připadá šikovnější než steamovat hudbu přes ntb, ale nemám s tím moc zkušeností. Je to rozumný?
xpow
Junior

Odeslat příspěvekod marty63 31. 3. 2015 19:03

Asi bych počkal na FiiO X3 II - myslím, že bude lepší a levnější. Oficiální český distributor cenu předběžně uvádí 6 490,- vč. DPH.

Více tady:
http://www.headphones.cz/inshop/prehrav ... nd-gen.htm
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 1. 4. 2015 14:47

Pokud bych to bral parametrově, tak je PONO pořád napřed, DAC Sabre, možnost symetrického zapojení sluchátek a značně vyšší paměť jak Fiio X3 II
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty63 1. 4. 2015 17:45

No, ukaž mi přehrávač v této cenové kategorii, který umí nativně bez konverze přehrávat SACD formát (ISO i DSF soubory).
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 2. 4. 2015 08:37

Každé má své pozitiva, vzhledem k množství hudby v SACD kterou mám, to pro mě třeba není prioritou. Mít 128GB v základu je zase pro mě docela lákavé. Stejně tu věštíme z křišťálové koule dokud to neuslyšíme ;) podlouchám na první generaci X3 a jsem spokojen. PONO vidím spíš jako levnější alternativu pro AK přehrávače.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lithrai 1. 7. 2015 11:47

PonoPlayer mam od pondelka doma. Vdaka tvaru sa velmi dobre drzi a povrch je pogumovany. Je to vsak magnet na necistoty. Displej je pre mna tragediou. Nastastie sa da rychlo zvolit co chcem pocuvat.
Obrázek
DAP: iBasso DX240+Amp8MKII, Dethonray DTR1 Prelude, Audio-Opus Opus#1
IEM: Hidition New Tears 6, ThieAudio Monarch MKII, Alclair RSM Quad
Desktop: RME ADI-2 DAC FS, HPs: Mr.Speakers Aeon Flow Closed
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Oto Farg 9. 10. 2015 10:55

lithrai: muzes kratce napsat nejake dojmy z poslouchani, jaky je zvuk prehravace, mas nejake vlastni porovnani s jinym prehravacem, splnil tvoje ocekavani atd? diky
Oto Farg
Junior

Odeslat příspěvekod lithrai 9. 10. 2015 11:56

PonoPlayer po zvukovej stránke splnil moje očakávania. Dovolím si tvrdiť, že za cenu akú sa predáva, je to bezkonkurenčný prehrávač (ak zohľadňujeme iba zvuk). V USA sa dal dokonca v sieti predajní Fry's kúpiť za 260$ bez DPH. A keď uvážiš, že má internú pamäť 64GB a ešte k nemu je karta 64GB. Ak sa nemýlim, zosilňovacia časť je diskrétna a prehrávač je plne symetrický. Zamrzí, že sa nedá použiť ako USB DAC, aj keď prototyp to vraj umožňoval. Má mizernú výdrž na jedno nabitie. Neprehráva po priečinkoch, dokonca tu ani nie je folder view. Čiže hudobná knižnica musí byť veľmi dobre otagovaná. Ale inak sa dá zvoliť rýchlo čo chcem počúvať. Beží to na upravenom Androide. Teraz mám doma ešte FiiO X3 2nd Gen, PonoPlayer je na tom zvukovo lepšie.
lithrai
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Oto Farg 20. 10. 2015 13:02

Samé dobré zprávy. Snad poslední dotaz. Jaká je kvalita provedení těla přehrávače? Myšleno slícování, pevnost při zmáčknutí, nevrže atp. Systém je stabilní?nezamrzá? Kolikátá je revize FW? Je velký rozdíl ve zvuku při symetrickém zapojení sluchátek?(co je to za sluchátka?). HLedám náhradu za iPOD nano 6th gen., hlavně na akustický jazz. Aktuálně poslouchám přes HiFiMAN RE-400. díky
Oto Farg
Junior

Odeslat příspěvekod lithrai 20. 10. 2015 16:03

Prevedenie je veľmi dobré. Všetko pekne lícuje, nič nevŕzga. Iba krytka MicroSD karty vypadá, ako by sa to malo každú chvíľu zlomiť. Kartu som však vyberal už veľakrát a stále to drží. Ako som písal vyššie, tvar je geniálny. Oveľa lepšie sa mi drží Pono v ruke ako prehrávače klasického obdĺžnikového tvaru, pogumovanie je už iba čerešnička na torte (pogumovanie má iba čierna a žltá verzia, limitované edície nie). Displej sa natáča, takže keď si položíš Pono na stôl, aj displej sa otočí. V nastaveniach sa dá aj zamknúť v akej polohe chceš. Ja mám aktuálny firmvér, systém je stabilný. Je tu len päť obrazoviek, medzi ktorými sa posúvaš (Artists, Albums, Songs, Playlists a Settings). Keď si niečo pustíš, tak ťa to prepne do samostatnej obrazovky prehrávania. Displej nie je moc kvalitný a má nízke rozlíšenie. Ja mám Alclair RSM Quad a kábel Forza Audioworks Copper Series IEM Mk2. Mám takéto káble dva, len jeden je na symetrické zapojenie. Symetrické zapojenie u Pona mi dá lepší priestor, separáciu nástrojov. Hlasitosť nastavujem nižšiu, pretože tam ide väčší výkon ako u nesymetrického zapojenia. Utiahne to napr. Sennheiser HD 600. Len ta výdrž je veľmi zlá. Ja som si žiadne merania výdrže nerobil, ale u symetrického zapojenia to odhadujem na päť hodín maximálne. Pono sa dá pripojiť symetricky aj do predzosilňovača.
lithrai
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků