SanDisk Clip Sport

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ansam 26. 3. 2017 08:24

Prístroj nedokáže prehrávať všetky skladby v poradí albumov a v poradí skladieb na danom albume. Takto prehrať dokáže iba JEDEN konkrétne zvolený album - v poradí ako sú skladby na albume. V prípade že zvolíte prehrať všetky albumy, tak ich prehrá jedine v poradí NÁHODNE, alebo v abecednom poradí podľa NÁZVU SKLADBY uloženej v ID3 Tágu MP3. Takže najskôr prehrá všetky „A“ zo všetkých albumov, potom „B“ až „Z“ zo všetkých albumov.

Vytvoriť playlist trvá presne 1 sekundu - kliknúť na súbor Playlist.bat, ktorý mám uložený v prístroji v priečinku "Playlists"
Tu je text príkazu pre vytvorenie playlistu pre dávkový súbor *.bat:
    @echo off
    dir /o:n /s /b *.mp3 *.wma *.wav *.flac *.ogg> Playlist.m3u

Z takto vytvoreného playlistu prístroj prehrá skladby v poradí albumov a v poradí skladieb na danom albume.

...Umí to ten player takto správně zobrazit a přehrát v rámci adresářového přehrávání (pokud ho má)? Včetně správného pořadí tracků v albu (čísla jsou součástí názvů tracků)? ...
Pokiaľ sa jedná o JEDEN jediný priečinok s hudobným albumom tak ANO.

Obrázek
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod laydak 22. 4. 2017 08:08

Ahoj, na doporučení zdejších uživatelů jsem pro sportovní aktivity taky koupil SD ClipSport.... Snad někomu v rozhodování pomůžou moje prvotní dojmy:

Velikostně je přístroj úplně akorát, zaoblenější krabička od sirek, je lehký a dobře se drží (i když toto asi nebude zásadní kritérium koupě). Displej je dostačující, klidně bych si vystačil s MP3 bez displeje nebo 1-řádkovým. Clip na zadní straně je dostatečně pevný, přístroj nesklouzne ani na funkčním tričku, které trochu "klouže).

Po zapnutí jsem nastavil Severní Ameriku (nebojte, jazyk se volí zvlášť). Na kartu (32GB) nahrál přibližně 1200 songů, přístroj asi 30 vteřin přemýšlel a načítal soubory. Potom jsem se trochu lekl, protože po výběru "Hudba" v menu se mi nezobrazil žádný. Přístroj má v menu zvlášť ikonu "Karta" a tam jsem všechny songy našel. Přístroj mě mile překvapil, že v Nastavení se dá "oholit" nabídka o nadbytečné funkce (radio, čtení knih atd.), takže jsem si v menu nechal jen "karta" a "nastavení", které je povinné. Super je, že se nemusím po zapnutí probírat v menu až k výběru "karta" a můžu přehrávat rovnou. To byla další věc, která mě překvapila, po zapnutí přehrávač ihned hraje :)

Jediné, co bych vytl jsou tlačítka, působí trochu chatrně a nejsou moc "pevná", což občas zapříčiní náhodné přepnutí písničky. Vím, že se dají zamknout tlačítka, ale to mi přijde zdlouhavé, když chci jen přepnout písničku, tak vzít přístroj, dívat se na něj, odemknout klávesy, přepnout písničku a pak zase uzamknout. To třeba při jízdě na kole, bez zastavení není úplně možné. Ale při vhodném připnutí přístroje se náhodné přepínání písniček úplně eliminuje.

Jinak zvuk je perfektní, poslouchám na SoundMagic E50, sluchátka jsou nová, kupoval jsem s přístrojem, hrají opravdu skvěle, jen se mi občas zdá, že se potřebují "zahřát", ze začátku jsou taková opatrnější a až třeba po 5ti minutách se rozehrají :). Jinak po nastavení Severní Ameriky je skoro nemožné poslouchat na úplně nejvyšší hlasitost (dlouhodobě :)).

Od přístroje jsem nic nečekal na nadmíru splnil mé očekávání :). Jediné co jsem chtěl, tak si nahrát do empétrojky oblíbenou muziku, zapnout jí, dát náhodné přehrávání a nechávat se překvapit. Toto splňuje na 100%, více jsem ani nechtěl.

BTW. jaké používáte nastavení pro equalizer? Zkoušel jsem "normal" a je to takové o ničem, tak si zkouším pohrát s vlastním nastavením, zatím pokus omyl, ale poměrně slušně to hraje na +3 +4 +2 +4 +3.
laydak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 8vasa8 9. 5. 2017 11:54

Ja nějaký rozdíl mezi plus verzí a bez? Nebo jde jen o velikost paměti? Díky
8vasa8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 9. 5. 2017 13:45

8vasa8 píše:Ja nějaký rozdíl mezi plus verzí a bez? Nebo jde jen o velikost paměti? Díky
SanDisk Clip Sport Plus:
https://www.sandisk.com/home/mp3-players/clip-sport-plus

PLUS :tleskani
- veľkosť vnútornej pamäte 16 GB
- vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth

MÍNUS :pozor
- neprehráva OGG
- nie je možnosť rozšíriť kapacitu pamäte - nemá "Memory Card Slot" pre vloženie microSD až 32 GB
- doba prehrávania je nižšia ako 20 hodín
- cena podľa mňa veľmi vysoká.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalkoo 25. 5. 2017 19:11

Caute, na SanDisk Clip Sport Plus mam taky mensi problem s updatom firmwaru, ak chcem spravit update, tak mi na displeji vyhodi hlasku Decryption Error
skusal som najnovsi firmware 2.12 ale aj starsie 2.09 a 2.02 a to iste
teraz mam verziu 1.38
nestretol sa niekto s rovnakym problemom?
michalkoo
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 26. 5. 2017 12:33

Najnovší (posledný) firmware pre SanDisk Clip Sport je 1.38:
Kód: Vybrat vše
https://kb.sandisk.com/app/answers/detail/a_id/14334/
Naposledy upravil Ansam dne 26. 5. 2017 15:06, celkově upraveno 1
Ansam
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Ansam 26. 5. 2017 15:10

OK. Neuvedomil som si, že mate prístroj "SanDisk Clip Sport Plus". Asi by si zaslúžil založiť novú (inú) tému. Asi ju aj založím.

Doteraz tu bola debata iba o prístroji "SanDisk Clip Sport", pre ktorý je posledným Firmware 1.38.
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod psot 12. 6. 2017 07:31

Ahoj,

do tohoto týdne jsem byl plně spokojeným uživatelem Sansy Clip zip, která mi skvěle sloužila zhruba 7 let. Koupil jsem ji tenkrát na ebay jako remanufactured verzi a po instalaci roxboxu - naprosto skvělá mašinka. Bohužel už vypověděla službu a žádný způsob k oživení nepomáhá, po připojení kabelu se pouze na pár sekund rozsvítí a pak zase zhasne, stihnu jen pochytit pár rozsvícených ikonek v horní liště.

Rozhodl jsem se pro novou sansu, na níž ale nejde instalovat roxbox...a proto se chci zeptat na pro mne jedinou podstatnou věc - kvalitu zvukového výstupu. Původní sansa clip zip začala hrát skvělě až po instalaci roxboxu, můžete mi někdo předat zkušenost jak je na tom sansa sport v porovnání se starší clip zip ??
psot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 6. 2017 18:17

Sport hra horšie. Na trhu je kopa lacnych, lepšich (aj ako Zip), činskych prehravačov, Sansu sa už kupovať neoplati.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků