iMod: o co jde a jak upravit?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod corny74 25. 4. 2013 08:36

Ja som za.. Urcite si zasluzi od nas troska odpocinku za tu pracu :-) Len je otazka ci by o to stal samotny Ohm..
Sony NW-ZX2 ►UM Merlin custom
corny74
Junior

Odeslat příspěvekod Murder_Inc 25. 4. 2013 11:44

Ja som tvrdohlavý a trval som na svojom, tak som mu poslal peniaze, aspoň symbolickú čiastku, pretože si myslím, že za komunikáciu a hlavne jeho šikovné ruky by mala byť nejaká odmena. Keď som pozeral aké malé čiastočky mi poslal naspäť, ktoré vypájkoval, ja som len "zíral" :shock: Šikovných ľudí si treba ceniť :-)
DAC: Chord Hugo 2
Headphones: Rosson Rad-O
Cable: AudioQuest Carbon
Murder_Inc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 25. 4. 2013 11:49

Jj ja mu vnutil alespon to, co jsem mel navic... ale stejne to bylo malo. Jen nevim pri jeho skromnosti jestli by se necitil divne neco prijmout...
Na ty malicke soucastky jsem taky dost cumel. To jsem nemel tuseni. Sice tady psal, ze jsou dost male, ale takove titernosti jsem neocekaval.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 28. 4. 2013 19:24

Narazil jsem na zajimavy problem, mozna vam vsem ostatnim dobre znamy? Pri kopirovani flacu do iModu pres Rockbox se to kopirovani casto sekne. Pokud prepnu na applovsky bootloader, kopiruje se vse o neco rychleji a bez sekani. V PC mam Windows 8, cely vikend jsem se s tim trapil. :)
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 28. 4. 2013 19:30

Pri Win7 som sa s tymto problemom nestretol.
Bezny problem Win8 je, ze po nainstalovani systemu je potreba este nainstalovat USB drivery, ak HW pocitaca podporuje USB3.0. Skus niektory iny USB port (niektore mozu byt len USB2.0 a tam by si nemusel mat problem), alebo skus aktualizovat drivery zo stranok vyrobcu pocitaca.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 28. 4. 2013 19:38

no jo, ale imho by se to dobre nekopirovalo ani v puvodnim bootloaderu... A nejelo mi to dobre ani v notesu. Zminuji to i tady http://forums.rockbox.org/index.php?topic=26869.0 , ale to jsem samozrejme nasel az po tom, co jsem na to prisel sam :D Ale ty drivery jeste zkusim...
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 28. 4. 2013 19:42

Kopiroval som viackrat cca 30 GB a naozaj som na Win7 nemal zatial tazkosti ... ale moj notebook nema USB 3.0 a nemam tam Win8. Pouzivam ale verziu Rockboxu z leta min. roka a nemam dovod ju menit - tam este nebola podpora pre multimedia mode kopirovanie suborov, co sa spomina na tvojej linke. Aspon teda o tom mode citam prvy krat, tak asi nebola. Cize alternativne mozes tiez skusit starsiu verziu Rockboxu.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nAscA 28. 4. 2013 19:55

USB 3.0 taky nemam... Ale neni problem, kopirovat pres ten puvodni. Ja jen, aby se treba nekdo nedivil. A jak tam pisou, nekomu to tak funguje.
Tu starsi verzi jsem taky zamyslel zkusit jestli to nahodou nebude lepsi.
nAscA
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ohm711 1. 5. 2013 17:18

Ona je přenosová rychlost v rockboxu nižší než v origo firmwaru. Dokonce i s původním diskem.
Moje CF karta je rychlejší než disk, ale v iPodu je pomalejší...
Ty tam máš SD kartu přes 2 redukce. Asi s tím má rockbox nějaký problém. Třeba jako 256GB mSata, který v tomto iPodu funguje, ale jen s origo firmwarem. S rockoxem ne...
Ohm711
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicolably 26. 5. 2013 13:34

tak a toto je moja "brutálna zostava" :D
ešte čakám na slim 30PIN a pravouhlý jack od Neutrik
zhora dole
iPod 5.5 30GB iMod , priamo bez kondenzatorov pure silver 0.3mm , nová case + bateria - iMod som zabudol odfotiť a nechce sa mi už rozoberať
baby stax SR-001 MK2 - modding
baterry pack 19600mAh - 4x18650 3.7V 4900mAh
ps: to modre su silikonove nadstavce do uší "homemade" :D
Přílohy
IMG_0077.JPG
cicolably
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 26. 5. 2013 14:54

Zaujimava zostava. :) Uz ti to hra, ale este si mozes polepsit kvalitou kabelaze. Ako si spokojny so zvukom?
Aku ma ten baby stax spotrebu?
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 26. 5. 2013 20:38

Safra, na co tolik el. kapacity? :-O
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 26. 5. 2013 23:18

Ono to su elektrostaticke IEM ... do vcera som netusil, ze aj take existuje.
Asi by som mal respekt strkat si do usi stovky voltov ... snad sa im tak lahko nepotentuje kabel ... Na bicykli by som ich radsej nepozival. :)
Ale verim tomu, ze zvuk maju uzasny.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cicolably 27. 5. 2013 15:21

Tak uz mi to hralo a hralo to super ,minuly cas-stale my blbo nahravanie aj kabel som kupil novy,skusal origo FW ci RockBox,nakoniec sa to ukazalo, HDD je v kremikovom nebi,takze rozoberanie ma neminie aj tak ale uz mam objednanu redukciu zif-CF nejake 32GB sa my tu motalo v sufliku tak ho vyuzijem
Na 2 tuzkove 2500mAh staxy vydrzali asi 1.5 - 2 hodinky,preto ta baterry banka,teraz to vydrzi asi ako iPod z RockBoxom
Kabel vymenim to je len provizorne,len na skusku,PureSilver kabel mam,30PIN konektor tiez,uz len ten Neutrik Jack nech pride a popajkujem daco :-)
No neviem este som nikde necital ze by to niekoho koplo :-) (je to supka,stolovy DIY elektrostat zosil ma raz tak kopol ,ze paraaaada - 580V ,ale moja chyba ) ale ak sa vytiahne konektor sluchadiel automaticky sa vypne zosilovac
A zvuk,no je to ine ,veci co som nepocul zrazu vychadzaju na povrch :-)
cicolably
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 27. 5. 2013 15:31

Nezabudni potom imod odfotit, az ho budes mat otvoreny. Moze ti to pomoct aj v pripade mozneho predaja niekedy v buducnosti.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků