Sansa Clip Zip

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hanni 27. 9. 2013 06:49

Bohužiaľ, s výdržou Sony sa to porovnať nedá. Reálna výdrž batérie je cca 8-12 hodín, v závislosti od toho, v akom formáte počúvaš hudbu. Mne vydrží približne 10 hodín pri MP3 320 kbps.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahoj1234 29. 9. 2013 22:34

Používám už 5 let Phonak Audeo, dříve s iPhonem, teď jsem si koupil Clip Zip a nějak se mi zvuk nelíbí. Jaké mají zkušenosti uživatelé této kombinace? Přijde mi, jako by clip sluchátka nedokázal pořádně vybudit
Nelíší se nějak 4GB verze od vyšších?
ahoj1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karminkotak 30. 9. 2013 00:03

Ta vydrz je fakt brutal mala, ale aj tak ma tom nieco laka... Mozno ten Rockbox, mozno to, vyskusat, ako taka malinka a lacna vec moze mat tak velky zvuk :) Aj keby kupim len zaklad, 4gb, voci tomu, co mam (2gb) je to riadny skok, teraz do plejera cpem hudbu a mazem kazdy druhy den, lebo vsetko uz mam napocuvane :D
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 30. 9. 2013 10:52

ahoj1234 píše:Používám už 5 let Phonak Audeo, dříve s iPhonem, teď jsem si koupil Clip Zip a nějak se mi zvuk nelíbí. Jaké mají zkušenosti uživatelé této kombinace? Přijde mi, jako by clip sluchátka nedokázal pořádně vybudit
Nelíší se nějak 4GB verze od vyšších?


Zvuk sa ti nepáči preto, lebo iPhone je na tom zvukovo podstatne lepšie. Ten Zip zase nie je žiadny zázrak, ale v pomere cena/výkon nemá konkurenta. Všetky verzie majú rovnaký zvuk, líši sa iba kapacita internej pamäte....
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod varta 30. 9. 2013 21:55

zaujimalo by ma, ci je niekde hranica, odkedy je iPod lepsi od Clip Zipu -> tzn. su vsetky iPody (od shuffle (ci ktory je najlacnejsi) az po Touch) vsetkych generacii lepsie ako Clip Zip, alebo je niekde hranica kde pod ktorou to tak uz nie je? Hladam totiz nejaky slusny prehravac ktory utiahne aj moje Superluxy HD669 (mimochodom odporucam ;)) a z iPhonu to znelo dobre (ten vsak nemam) tak by som bol zvedavy ako to s tymi jablkovymi prehravacmi vlastne je...
Dakujem.
varta
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 30. 9. 2013 22:55

mam touch 4g a nejde řict že je lepši než clip zip ... ma meně prostorny přednes a trochu vice basu ale zase takove pevnějši a výšky trošku horši ale jen o kousek ... ale zase pohodlnějši ovladani
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 1. 10. 2013 13:15

ot:iPhone hraje líp než touch..4g sem měl a rozdíl byl docela velkej..
Metal/HC/Punk
Galaxy S23 Ultra
Elysian Annihilator 2023, Empire Ears Odin, TIMSOK TS-316, Westone 4R, iBasso DX320/AMP14, iFi Go Blu, Shanling M0 Pro, FiiO Btr3k
flatliners
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 1. 10. 2013 23:00

o to si pravě řikam že než se radši shanět po přehravačich tak dat pryč clipa a touch 4g a vzit radši iphone a mit vše po kupě
Fiio btr5 + Fearless s8f
Samsung galaxy buds pro
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod smates 3. 10. 2013 16:43

Jak se bezpecne zbavim Rocboxu?Pres Rockbox utilitu nebo stahnout origo firm.hodit do Zipa a preinstalovat?
smates
Junior

Odeslat příspěvekod ahoj1234 3. 10. 2013 19:35

A když už jsme OT, jak hraje iPod touch 5, iPod nano poslendí generace? Clip nehraje dobře, sorvnávejte s iPhonem...
ahoj1234
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Regrez 8. 10. 2013 08:27

Zmaž zložku .Rockbox z rootu Zipu
Regrez
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod smates 8. 10. 2013 10:59

To samozrejme nepomohlo to jsem udelal jako prvni.Nakonec jsem musel najit navod na zahranicnich forech.
smates
Junior

Odeslat příspěvekod Tomáš Dobeš 23. 10. 2013 18:02

Ahoj,
Chci se zeptat jestli bude v clip zipu fungovat 64 gb sdxc karta.

Díky za odpověď
Tomáš Dobeš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ansam 28. 10. 2013 08:57

Na ich oficiálnej stránke:

Kód: Vybrat vše
http://www.sandisk.com/products/music-video-players/clip-zip/


píšu že iba max 32 GB:

Obrázek
Ansam
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Dobeš 28. 10. 2013 11:55

Tak na konec jsem koupil 64 gb sdxc a funguje.
Tomáš Dobeš
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků