Zvuk: iP 4 vs Samsung G S2 + další debata o smartphone

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Damianus 21. 7. 2011 23:23

Androidi telefony na to z vetsiny HW nejsou pripraveni. Je jen par modelu co podporuje plny usb host ;-) sw na to je pripraveno jen par telefonu a SGS II zrovna ano :-) dokonce skrze to usb dokaze s redukci pustit HDMI
Damianus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kartan 22. 7. 2011 06:27

Tak radši Samsung Galaxy S2 s iPhonem nesrovnávej.Má proti němu, hlavně k vůli Androidu tolik výhod, že už bych iPhone zatím nechtěl.

-- 22. 7. 2011 07:27 --
kartan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ptth 22. 7. 2011 12:45

zlatej LG optimus 2x :)
ptth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrackonoS 22. 7. 2011 12:46

kartan: Proboha co sem cpes nejake vyhody Androidu. Resi se tu zvuk, ktery leze z te tve Androidi perly vs iPhone.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod javak810i 22. 7. 2011 13:09

Jak zlatej optimus 2x :D vzdyt ten je na tom hur jak sgs2. Ovsem na Sensation mema no
javak810i
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Damianus 22. 7. 2011 13:15

tak rovnou udelame pomyslny zebricek androidu :-D šrot > htc > lg > SE > samsung perla :D
Damianus
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patprom 22. 7. 2011 13:19

Zajimalo by mne, jak je na tom SII se snimanim zvuku. Mam iP4 a je to prozatim jediny mobil, ktery snima zvuk (i na koncertech ve velkem hluku) bez zkresleni. Jednoduse receno, tam kde zaznam z ostatnich pristroju jen chrci, z iP4 je krasne cisty.
Nejake poznatky? Dekuji.
patprom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod javak810i 22. 7. 2011 13:33

Apple>Samsung=Nokia>Sony Ericsson>LG>Htc>cinsti vyrobci Takhle nejak ;)

Jinak co se snimani zvuku tyce, moc mobilu v tomhle dobrych neni. Vzdyt nahravka koncertu byla hrozna i na mem Panasonic Lumix TZ10. V mobilech je na tom dobre jeste Nokia N8. Galaxy S2 na tom neni taky nejhur, ale v zakladu nahrava jen 64kbps Aac. S modem na 192kbps je to mnohem lepsi.
javak810i
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Broslowski 22. 7. 2011 14:30

Applaci maju domakany mikrofon, to som pozoroval aj ja. Kludne nim nahras konferenciu ci prednasku vo fajn kvalite :-)
Beyerdynamic dt990 PRO
Broslowski
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 7. 2011 14:45

S výpomocí XDA dev fóra se dá docílit, že SGS2 nahrává velice slušně. Ale i přesto to podle mě nenahrává tak dobře jako mikrofon v iPhonech...
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zwick 22. 7. 2011 15:51

Včera mi akorát přišel Samsung G S2, po 3 letech jsem ho nahradil za můj iPhone 3G. První co mě zaujalo, že to hraje lépe a hned jsem se přátelům poděloval o tento pznatek. Po přečtení týhle diskuze sám nevím ,jestli jsem teda tak nahluchlej, nebo kde je problém. :D
Na to si zvykej.... :D
Zwick
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod javak810i 22. 7. 2011 16:11

Myslim, ze tvuj sluch bude v poradku ;). Ono by to chtelo nejaky profi test s merici technikou, avsak zadny takovy jsem zatim nenasel. Tim padem zatim je to jen o subjektivnich pocitech danych lidi.
javak810i
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 7. 2011 17:04

Na gsmarena.com testuju aj kvalitu audio vystupu telefonov. Je to sice len okrajovy test, ale lepši ako nič.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod javak810i 22. 7. 2011 17:30

Tak, tady je maly testik v tabulce, vcetne iphone 4. Jak vidite, sgs2 je na tom dobre. http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_g ... -597p8.php
javak810i
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 7. 2011 18:57

javak810i píše:Myslim, ze tvuj sluch bude v poradku ;). Ono by to chtelo nejaky profi test s merici technikou, avsak zadny takovy jsem zatim nenasel. Tim padem zatim je to jen o subjektivnich pocitech danych lidi.

Ono jde taky o připojená sluchátka. S mými IE 8 prostě zvuk nesedl...

javak810i píše:Tak, tady je maly testik v tabulce, vcetne iphone 4. Jak vidite, sgs2 je na tom dobre. http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_g ... -597p8.php

Naopak je na tom po připojení sluchátek SGS2 docela špatně. Ono se to nezdá, ale každý i malý nedostatek se pak celkově projeví do zvukové kvality :-)
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků