Kde vyzkoušet přehrávač?

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 6. 12. 2008 13:17

Zase zdravím,
napadlo mne stvořit topic, kde si budou uživatelé sdělovat, kde lze jaký přehrávač vyzkoušet.
Protože často je požadována nejlepší možná zvuková kvalita mezi mp3 přehrávači a na fóru se toho stejně nedovíte tolik, jako když si jdete přístroj vyzkoušet. ;-)

Uveďte město, přístoje (co si zapamatujete :) ), které tam lze vyzkoušet, prodejnu, případně další věci (ochota personálu apod.)

Začnu tedy:
  • Plzeň - výjezd na Prahu, Electroworld - už je to déle (cca 6 měs.) - Sansa View, E260, Cowon D2, Cowon A3, Sansa Clip, Emgeton M7. Pozn. ochota typu najděte si mne, ale Vám to nemusí vadit, protože si je můžete drze vyzkoušet sami - váleli se tam konektory na nabíjení, tak jsem si je tam přepojoval...
  • Ústí nad Labem, Elektrowolrd - dnes, Sansa View, Fuze, Clip, iRiver E100, Apple iPod 4g Nano, Classic, Samsung "vajíčko", Sony A820, Creative X-Fi, iPulse ("shuffle"). Ochota obsluhy dobrá, sice se v tom moc nevyznal (spíše ve sluchátkách, o tom někdy jindy).

Připomenu, že je to znovu undercontruction, můžeme to zase někam posunout. ;-)
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bína 6. 12. 2008 20:22

Praha: Florenc, ta nejnovější pasáž s Albertem. Prodejna Samsungu, kde se dají vyzkoušet všechny jejich přehrávače a i telefony. Obsluha jako v jiných speciálkách všímavá a nápomocná.
CIEM: AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: JOMO Samba|NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A, SHANLING M3s & M2s & M1

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod cumel30 23. 12. 2008 07:39

Na Slovensku nič :-/ :-\ ]:-< :twisted: >:-( :grr: :-[ :eh :-- :-( :-S :'( 8-S :-l :kuk:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 12. 2008 09:10

Ale no! Nay, Datart, Elektroworld, Tesco. Ako v Košiciach, tak aj v Prešove (vlastna skusenosť). Žiaden problem.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod cumel30 23. 12. 2008 21:57

Ryan Giggs píše:Ale no! Nay, Datart, Elektroworld, Tesco. Ako v Košiciach, tak aj v Prešove (vlastna skusenosť). Žiaden problem.

No dobre,v Tesku to musí byť dojímavé,skúšam prehrávač a pozerám na pokazené mäso ou jé. :-*
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 12. 2008 11:21

No bože, otočiš sa chrbtom, alebo zatvoriš oči. Nejaky ďalši problem? 8-P

//xxxdvorixxx: chápu, že jsi ho nezačal, ale prosím o konec OT. Tohle téma pak ztrácí na přehlednosti. ;-)
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod kolda55 22. 2. 2009 08:39

Potřeboval jsem si vyzkoušet Cowon D2 ale ani v jednom z Electrowordu v Ostravě ho nemají :-l
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Balda_87 22. 2. 2009 09:17

je to tak, lepší přehrávače moc k ozkoušení nejsou. Jinak electroworld v Brně kde jsou vystavený i Sandisky a ZEN pak nějaký nonamy... tam je všecko vybitý. Datart taky vystavuje, tam se mi povedlo zapnout jednoho sonáče ale po chvilce low battery a čůs..
Zvukomol, elektrožrout, čilautář a spontánní kreativec, jenž procit ve stadiu repetativ.

iPod classic 160GB (rockboxed).
└> Sennheiser IE8 + Denon AH C551
+ ZoomH4n - mrštný lapač kmitů

Canon 1100D + Canon EFS 17-85mm
Huawei P8
Balda_87
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.David 22. 2. 2009 10:16

Praha-Náměstí republiky v palladiu,je to v posledním patře elektro Euronics.
Viděl jsem tam všechny sony přehrávače zapnuté(byl jsem tam na vánoce).
Mr.David
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mofo 9. 3. 2009 22:09

Zdravím, připojím se taky, nevíte někdo, kde se dá v Brně podívat na iAudio 7? I když na druhou stranu, po přečtení threadu o servisu Bell technology mě skoro přechází chuť... Každopádně díky za info.
mofo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 3. 2009 23:00

Hradec Králové, sobota 7.3., nákupní centrum FUTURUM (bývalý CARREFOUR), pasáž, prodejna DatArt - měl jsem "vlek", zájemce o sluchátka. Na věšácích asi 10 typů, povětšinou výrobce KOSS, mimo to bezdrátová PHILIPS (IR přenos). Všechna v zavařených blistrech. Vyzkoušet (poslechnout) nelze ani jedna, prý z "hygienických důvodů".
Ano, jsem trochu OT - ale jsem jednáním tohoto obchodu znechucen, že jsem si nemohl pomoct.

Opačná situace pak byla v ElectroWorldu (Hradubická, u TESCA), kde mají "k naposlechnutí" asi 5 nebo 6 typů Sennheiserů naprosto k volnému použití přímo v regále - včetně těch dražších, jako HD 485 nebo 555.
chce se mi blejt, velebnosti, jdu chcípnout někam do lesa...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 3. 2009 11:02

Ano, v každom Elektroworlde (v ČR aj SR) sa daju Senny vypočuť.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod mofo 23. 3. 2009 21:43

Ahoj, zeptám se ještě jednou, nevíte někdo, kde se v Brně dá na podívat na Cowon iAudio 7? Pár obchodů jsem prošel a zatím nic... Chtěl bych ho vidět v reálu, než si ho případně objednám.
Díky moc za info.
mofo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zuzkys 27. 5. 2009 11:00

Nevíte někdo kde v Praze se dá najít Sandisk Clip na podívání v černé barvě? Všude mají jenom červený, modrý, ale černý nemůžu najít. Případně kdyby měli černý a stříbrný na srovnání, bylo by to nej. Nevíte někdo?
zuzkys
Junior

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 28. 8. 2009 13:31

V prodejnách iStyle (byl jsem v Praze a v Brně) obvykle nebývá problém vyzkoušet iPody a to i s celkem kvalitními sluchátky, které o zvukovém výstupu leccos prozradí :-)
RedeeMrd
Junior

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor