Porovnání dostupných DAP do 150USD

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bacil2 18. 10. 2018 12:19

... musím zdôrazniť, že keď užívateľ absolútne netuší ako jeho DAP funguje, tak nech prednostne používa line-out ... pri nastavení hlasitosti na max. totiž v niektorých prípadoch môže nastať počuteľná napäťová limitácia - hlavne ak sa priamo v DAPe použiva ekvalizér, crossfeed alebo iné zvukové fičúrie. Na korektne zapojenom výstupe "line-out" by signál mal byť vždy nezávislý od všetkých takýchto "zvukových k u r v í t o k".
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos66 19. 10. 2018 14:39

Mňa najviac pobavila táto hláška.

NOWOCAYN_2 píše:VL-A5 mi zaplnia celu miestnost a budem ich citit rezonovst v celom tele
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 2. 11. 2018 14:54

Ti, co vlastní Walnut v2, zkoušeli jste line out s jiným přehrávačem? Já až teď s xDuoo x3 a plenue D, oboje zlepšení!
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 2. 11. 2018 18:02

Figut : oba prehravace musia mat line-out ? Mam totiz V2s a S5.
Mimochodom, uz mi zneje S5 lepsie ako V2s.

Milos66 : co sa smejes ? ... Malu izbu VL-A5 zaplnia... Akurat to s rezonovanim v celom tele som prehnal.
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Milos66 2. 11. 2018 20:22

Áno presne na tom brpte som sa smial.
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 2. 11. 2018 21:50

Milos66 : 2,4mx3,6m ... Co chces do tejto izby... 8" stredobas ??? Smejes sa z dovodu ze si "pomalsi" ? Lebo inak si to neviem vysvetlit. Mimochodom, ked si na VL-A5 pustim Titanic Soundrack, tak neverim vlastnym usiam, aky spodok dokazu VL-A5 zahrat... Vo svojej dobe (2010) to bola za svoju cenu doslova NAJLEPSIA kupa. Preto som ich kupil. Rovnako ako Benjie S5 je ZA SVOJU CENU najlepsia kupa, a rovnako ak KZ ZS5 (1.verzia) bola za svoji cenu NAJLEPSIA KUPA.
A ak ma mudrlanti zacnu napadat za moju istotu, tak mi napiste ake lepsie in-ear sluchadla a DAP kupite za 20Eur.
BENJSIE S5 JE ZAZRAK.
Nakoniec aa bud potreboval rozohrat (obvody), alebo ja neviem.... Hra to s VL-A5 cez obycajny sluchadlovy vystup lepsie, nez VL-A5 s Walnut V2s cez symetricky...
Vychutnavam si detaily pri KVALITNYCH nahravkach.... KTO BY POVEDAL, ZE TIE DETAILY MI UMOZNI DAP ZA 20EUR ???
DROPARED, ANDREJSVK, a ini vlastnici monitorov........zozente si BENJIE S5, napojte na vase monitory, a ULRIMNE napiste ci to hraje zle.... Nech sa Mrazikovo, _daRK, Akburt a ini ocitnu v realite... Lebo tvrdia, ze DAP (a este k tomu za 20Eur) musi byt s monitormi hrozne kombo... AVSAK NIE JE TO TAK.
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 11. 2018 03:21

Očividně máš problém chápat psaný text. Ty jsi cca před dvěma týdny hořekoval, že Se Ti nelíbí zvuk z přenosného přehrávače přes bedýnky. Já jsem pouze podotkl, že k tomuto použití nejsou přenosné přehrávače určeny. To, že teď se Ti zvuk líbí bude z velké části dáno i adaptací mozku na nový zvuk, což má mnohdy významnější vliv na vnímáni zvuku, než woodoo kolem zahořování obecně. Z toho plyne, že bude lepší dát tomu příště více času.

Závěrem bych Tě rád opakovaně požádal, aby si se nadále vyhnul jakýmkoliv narážkám na mou osobu, viz Tvůj příspěvek. Rád bych věřil, že jsi toho schopen.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 3. 11. 2018 08:13

Mrazikovo : ty mas teda riadne nafuknute ego... Pocit vlastnej dolezitosti LVL 90....
Pisal som, ze sa mi ten zvuk nepaci, lebo sa mi zdal ostry, a nie, zeby som pocul/vnimal ako sa k sebe DAP-y a MONITORY nehodia....
Ved ostry zvuk sa moze komukolvek zdat, aj ked pouzije svetle monitory so svetlym stolnym prehravacom, zosilnovacom. Mne sa zdal zvuk ostry, lebo VL-A5 v kombs s V2s malo zvyraznene len vyssie stredy, ale nie vysky. A Benjie S5 ma iny charakter. To ty vsak lises, ze akykolvek (aj drahy) DAP s monitormi ako kombo bude hrat vzdy onicom, lebo DAP je urceny na sluchadla. Lenze ty sa MYLIS, a vyrobcovia sa tesia z takych ludi ako si ty, lebo si kupis dva vyrobky za 2tis Eur, miesto jedneho za 1tis Eur... A to len lreto, lebo si myslis, ze DAP sa nehodi k monitorom.
Chalani, uz mu to niekto vyvratte vlastnou SKUSENOSTOU... Vy, co mate dlhe roky monitory.... Lebo mrazikovo je trochu namysleny.
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 11. 2018 09:26

Jestliže součástí tohoto fora jsou zakomplexovaní debilové Tvého formátu, kteří svými nesmysly zamořují vlákno po vlákně, neustále se uchylují k osobním útokům a správcům fora je to fuk, tak u toho už já být nemusím.
Naposledy upravil Nick Cave dne 3. 11. 2018 09:36, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 3. 11. 2018 11:18

mrazíkovo tak on si zase někdo jiný může myslet, že jednotlivá vlákna zamořuješ Ty. A správcům to jedno není. Jen vám dávají to, co je dlouhodobě uživatelstvem zde na fóru chtěno. Tedy volnost, bez rychlých zásahů vůči komukoliv. Nebo v běžné diskuzi, v reálném životě taky hned voláš o pomoc? Ano, chápu jak to myslíš, a chápu, jak to myslí ostatní. Z druhé strany... diskutující by měli být schopni unést protinázor, byť se jeho oponent může mýlit. Diskutující ho totiž může slušnou formou rozporovat. Ovšem pokud rozporuji něco jen kvůli tomu, že to napsal ten, či onen, taky to není zcela a úplně v pořádku.... to je obecné tvrzení, ne, že bych se vám zde chtěl plést do vašich odborností.

A druhá věc...
Když už hodnotíte osobní útoky, vulgaritu atp. u jiného uživatele, zkuste také objektivně vyhodnotit reakce na něj. Ty, které oněm pichlavějším výrokům předcházely. Ne vždy jsou zcela a úplně klidné, vyrovnané, neútočné...

NOWOCAYN_2 v minulosti jsi nám zamával a odešel. Měl jsi k tomu důvody. Nechápu, proč jsi zpět, když víš, jak je avmania.cz špatná a zlá. Vzhledem k tomu, že máš nastaveno schvalování příspěvků, přičemž jsi tedy stále pod určitou formou trestu, dost dobře nechápu, jak si můžeš dovolit poměrně ostře reagovat na další diskutující. Zřejmě Ti to neva. Ono Ti to neva dlouhodobě. Ať už tady na fóru, tak mám ten neutuchající pocit, že i na webu v diskuzích pod některými články. Až dostaneš trest definitivní, předpokládám, že se budeš divit. Tak se prosím nediv, já Tě dopředu upozornil. A jinak - jak mnozí zdejší tvrdí, jsem arogantní, takže o svých výrocích nemíním dlouze diskutovat. On si každý měl možnost za ten čas udělat obrázek sám. Minimálně já a moderátoři zde si ho již udělat stihli.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků