Kde získat zdarma VISA kartu?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 12. 2015 08:19

Kde se dnes dá získat VISA karta zdarma?
Kromě debetní ZUNO a kreditní SBERBANK mě nic nenapadá.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 12. 2015 08:46

Sberbank dává i debetní, alespoň ještě nedávno dávala (já ji mám), ale musel jsem si o ni říct, jinak standardně dávají MasterCard.

Mám ji k Optimal kontu. Jedna (jakákoliv) karta k Optimal kontu je zdarma. Pro bezplatné vedení účtu u Sberbank je potřeba dělat obrat 25 000 Kč na účtu. Lze i uměle systémem nalej-vylej. Je to vopruz, ale zase mám výběry v tuzemsku i zahraničí zdarma a vyšší úrok na spořáku, takže mi to za to stojí.

-- 31. 12. 2015 08:54 --

A mBank snad stále dává debetky VISA, ne? Ale je fakt, že se musí buď plnit podmínky obratu (500 Kč útrata), nebo mít úvěrový produkt. Ale stačí kontokorent (je zdarma). Nejspíš by to šlo obejít i tak, že si požádáš o kreditku (tím nemusíš platit za debetku) a kartu zrušíš (zablokuješ), ale nezrušíš úvěr jako takový. Tím pádem máš kreditní kartu (neplatíš za debetku), ale zároveň nemáš "ten plast", takže neplatíš ani za kreditku.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 12. 2015 09:07

Jo, mBank má volitelně debetku Visa nebo za jednorazový poplatek za vydání 100 Kč i elektronickou Visa debetku k eMaxu (u ní není třeba hlídat útratu 500 Kč). Podobně lze za poplatek za vydání 99 Kč získat Visu u Fio banky, ale jen Visu Classic. U RB si lze taky nechat vydat Visu, ale není standardně v nabídce, je třeba o i zažádat na pobočce místo standardně vydávané MC Debit.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 12. 2015 09:21

Tak ono jestli původní dotaz míří na akci CZC, tak pro takovou jednorázovou akci by bylo lepší požádat někoho v blízkém okolí, kdo VISA má..

Já sám mám VISA od ZUNO a mBank, a nehodlám je zatím rušit. Už v minulosti jsem dost hojně využil na Aukro.cz v rámci akce "Doprava zdarma při platbě kartou VISA", což letos proběhlo tuším dvakrát.
anonymni

Odeslat příspěvekod franko_cz 31. 12. 2015 09:39

Dotaz nemířil na czc akci, ale protože postupem času banky místo VISA karet cpou MC karty, tak mě zajímá, kde ji zdarma získat. Ideálně bez ofuků nalej-vylej apod.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 12. 2015 09:57

V tom pripade ZUNO. Zdarma a bez ofuku..
anonymni

Odeslat příspěvekod astrapa 31. 12. 2015 10:00

Omlouvám se za OT, ale co je důvodem tak prahnout po Visa kartě? Mezi Visa a MC přece není žádný rozdíl, co se týče vlastností, parametrů a způsobu placení.

Dobrá, nnnokiaE52 zmiňuje tu občasnou akci na Aukro, ale co dál?
astrapa
Přeborník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 12. 2015 10:04

Do zahraničí se hodí mít obojí. Občas narazíš na bankomat, co bere jednu a nebere druhou. Mně se tedy teď v prosinci v Sao Paulu (Brazílie) stal opak - na letišti 3 bankomaty, všechny braly jen MasterCard, ale může to být i případ, kdy zase nevezmou MasterCard a VISU ano.

-- 31. 12. 2015 10:06 --

Taková kombinace Equa (MasterCard, výběr za 9 Kč) a Sberbank (Visa, výběr zdarma) není vůbec špatná.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 31. 12. 2015 10:21

Teď se zrovna hodí mít Visa pro nákup v CZC.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Smurfik 31. 12. 2015 10:38

Není to sice úplně bez ofuku, ale zase je ke kartě cestovní pojištění:
http://www.kb.cz/cs/lide/obcane/embosov ... visa.shtml
http://www.kb.cz/muj-ucet/
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 31. 12. 2015 11:04

Tím bych si život nekomplikoval. Limit cest. pojištění 1 mil. je taky snad nejnižší, který jsem kdy viděl.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 31. 12. 2015 13:16

Sperbank mi nyní v prosinci při přechodu z BÚ start na aktiv na požádání bez problemu DK Visa vydala. (Akorát jsem tím přechodem přišel o svoji poslední DK Visa electron.)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 31. 12. 2015 13:55

Já měl taky rád neembsované Visa electron nebo Maestro. Kdyby to při cestování ukradli, tak se to nedalo prakticky zneužít.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod eR99 31. 12. 2015 14:08

Maestro mám ještě k BÚ G2 (lze mít také VISA) od KB. Ovšem v roce 2016 o Maestro nejspíše přijdu také (dosažení horní věkové hranice pro G2).
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 31. 12. 2015 14:12

eR99 píše:Sperbank mi nyní v prosinci při přechodu z BÚ start na aktiv na požádání bez problemu DK Visa vydala. (Akorát jsem tím přechodem přišel o svoji poslední DK Visa electron.)


Lze mít současně konto START i AKTIV včetně karet. Takže mám jak VISU Classic tak i Electron.
Havers
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků