Hudební mobil

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod madmax1000 22. 4. 2018 11:05

Zdravím.Potřeboval bych poradit s výběrem hudebního mobilu podle vašich zkušeností protože z recenzí se prd dozvím a samostatný DAP nechci.Ted používám Xiaomi Redmi Note 4 kvůli 2 sim ale už jsem to sjednotil do jedné tak nepotřebuji, kromě toho hrozný zvuk a katastrofální nástavba.A na hudbu mám HTC M8 kvůli APTX a DAC.

Požadavky:
Bluetooth APTX
DAC převodník
3,5mm sluchátkový výstup
display 5,5 palce a více
baterie 3500mAh a více
Distribuce CZ
Cena do 13000kč pevná včetně zánovních

Foták mě nezajímá na to mám foták :D

Předem děkuji za konstruktivní tipy s osobní zkušeností.
madmax1000
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 4. 2018 11:07

LG V30
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 4. 2018 16:44

madmax1000

Zkus kouknout sem třeba tě tam něco zaujme je to trošku starší ale za pokus to stálo :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod madmax1000 22. 4. 2018 18:16

Děkuji Nick Cave to bych musel manželku ještě ukecat ale jinak bezva tip.

Děkuji zumzumzum ano podle tohoto tématu jsem vybral HTC M8 a je tam potvrzeno že LG a HTC jsou v tomhle na špici.LG V10 jsem chtěl ale možnost bootlopu mě odrazuje.
Ještě mě zaujala řada Hauawei Mate ale i na GSMAréně mají v těch popiscích bordel a nejsem si jistý že mají DAC i Aptx a uživatelé furt žvaní o fotáku a o zvuku nic.

Ještě dodatek-vynechte Sony.Já nejsem dizajnový purista ale to je hnus ten dolní a spodní okraj-kdyby tam dali aspon 3 pásmový repro tak OK. :D
madmax1000
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 22. 4. 2018 21:53

jasně že mluví o foťáku a všem okolo, protože dobrý zvuk zajímá tak 0,1% lidí a to jsem možná ještě přehnal ...mobil s hardwerovým DAC a aptx (popř. LDAC ) bude asi v současné době problém najít...
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků