Panasonic X700 - da se poridit?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RodneyM 23. 2. 2018 15:11

Zdravim
Nejprve chci objasnit, ze opravdu pisu v roce 2018 a ptam se na telefon z roku 2004, nemel jsem 14 let koma. Jde mi o to, ze uz jsem otravenej modernima plackama co vypadaj jedna jak druha. Telefonama co vypadaji jako kdyby vyrobci vubec nemeli oddeleni designu a tak jsem si zavzpominal nad telefonama co jeste design mely (do roku 2006). Vzdycky se mi libil Sonyericsson t68i a Nokia 8850, ale ani jeden nema Javu, takze na ne nejdou nahrat ani ty nejprimitivnejsi aplikace. Proto moje otazka zni:

Da se v dnesni dobe sehnat renovovany Panasonic x700? Hledal jsem na ebay a aliexpress, ale nikde ani tuk. Vim, ze existuji jiste cinske stranky kde prodavaji stare, renovovane telefony, ale nemuzu je najit
RodneyM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod twain 23. 2. 2018 16:50

Dobry den, urcite se poridit da. Sbiram telefony a tusim, ze jeden takovy mam... Telefony vsak ted u sebe nemam, ale ke konci pristiho tydne bych to mohl overit. Nejspis nebude mit cestinu - ale anglictinu by mel mit. Pokud by byl nejaky blizsi zajem, dejte vedet. Mam taky napriklad Panasonic vs3.

Domansky
twain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RodneyM 23. 2. 2018 19:37

Vs3 jsem kdysi mel, ale ten me tak nezaujal. Ta anglictina by samozrejme nevadila, s tou i pocitam
RodneyM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod twain 23. 2. 2018 19:40

v tom pripade pak muzu poslat fotky telefonu, az se k tomu dostanu, pokud byste chtel
twain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RodneyM 23. 2. 2018 21:58

Urcite poslete. Muj email je rodneym@seznam.cz
RodneyM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 2. 2018 23:04

Dá. Mám ho pár měsíců. Jak nový. Jen hledat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 24. 2. 2018 07:53

Hmm tenhle skvost jsem mel stejne jako motorolu V500. Krasne telefony, nicmene dnes si to uz neumim predstavit. Sveho casu jsem mel Asus P525, taky krasny kus HW ale cihla jak blazen. Na outdoor, disco a pod. hruza, tak jsem k nemu koupil samsung U600. Provozoval jsem to par mesicu a samsung pak prodal. Proste to neslo, udrzovat dva telefony vzdy mi neco chybelo, kdyz se nekam jelo mit 2 nabijecky... Dnes je to jeste horsi, provazanost s internetem, whatsup, navigace, geocaching, foceni bez dedik.fotaku...atd. Takze pro mne nepredstavitelne ale proti gustu...navic symbian je uz mrtvy. Jako telefon na hrani jsem mel N8 a vetsine uzitecnych apek uz dosla platnost certifikatu.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod RodneyM 24. 2. 2018 16:13

Je to fakt skoda, ze dnes uz se tak hezky telefony nedelaji
RodneyM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 24. 2. 2018 22:50

diky ale za tohle tema, rano jsem si jen tak z nostalgie projel mobily tradicnich i tech tenkrat mene znamych znacek co jsem mel anebo chtel :D v pondeli zkusim kolegu vim ze mnel motorolu MPx 220 jestli ji jeste nema. Je to fakt skoda ale takovy je dnes mobilni svet. Za ty nudne mobilni placky platime jak za nadupane notebooky...priority se zmenili.
kultus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků