Telefon do 6k, velmi dobré fotky

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod luckilu 28. 8. 2017 16:59

Zdravím, sháním telefon do 6 tisíc, který dokáže vytvořit velmi pěkné, ostré fotky, a má dobrou výdrž baterie. Mám Huawei P8 lite a jsem s fotkami i vzhledem velmi spokojená.. Takže něco v podobné, nebo lépe v lepší kvalitě. :-)
Děkuji za rady
luckilu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 28. 8. 2017 17:47

Jestli jsi s foto "kvalitou" z P8 Lite spokojená, čemuž moc nerozumím, tak doporučuji logický krok na P9 Lite, také už by se měla za těch 6k prodávat.
Já např. přecházel kvůli systému z Lumia 950 na Galaxy S7...ale s tou kvalitou fotek jsem si pohoršil, pravda, v nějakých scénách je S7 obratnější, má lepší stabilizaci a rychlost závěrky.
Ono focení je hlavně o tom KDO fotí,... než čím fotí.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod luckilu 28. 8. 2017 18:06

Na P9 jsem se taky dívala, ale přemýšlela jsem třeba i o Honor 7 Lite, Honor 6X, Huawei Nova nebo Samsung A3..
Samozřejmě na tom kdo a hlavně jak to vyfotí záleží hodně, ale nechci si pohoršit v té kvalitě fotek, když je dám do PC..
luckilu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 8. 2017 18:15

Z těch jmenovaných Honor 6X, ale CZ distribuce je za 7k
https://mobilni-telefony.heureka.cz/hon ... -dual-sim/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luckilu 28. 8. 2017 18:26

To ano, ale např. tady https://www.cajnamobil.cz/p/1100/honor-6x-dual-sim-sedy je za necelých 6k a píšou že obsahuje 100% češtinu, a záruka i reklamační doba je stejná, jako u české distribuce, jediný problém vidím ten, že tam není český návod, ale ten popravdě stejně nikdy nečtu :) jinak se přiznám, že jestli jsou s tou distribucí jiný problémy, tak o nich nevím :/
luckilu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 8. 2017 18:41

já bych v těchto pochybných eshopech nenakupoval, nejen kvůli problémům s možnou reklamací ale jsou tam i jiná rizika..
bez obav v Datart, Euronics, EW, Okay ap.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod luckilu 28. 8. 2017 18:50

Dobře, je to fakt.. A kromě teda té P9 Lite, něco solidního? Přijde mi s tím co mám téměř totožná a ráda bych aspoň trošku změnu :)

-- 28. 8. 2017 19:56 --

Ještě mě padl do oka tento https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... e/#section

V podstatě mi je jedno značka, hlavně aby se rychle nevybíjel a ty fotky byly dobrý..
luckilu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 8. 2017 19:08

Taky dobrá volba, ale v této ceně nepočítej s kvalitními fotkami za šera a tmy
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondatra2222 28. 8. 2017 23:01

Za 6000Kč seženeš Samsung A5 (2016). Spoustu eshopů už hlásí že ho nemá, ale my jsme kupovaly v kamenném obchodě a sehnaly jsme ho bez problému. Foto hezčí než z P8 lite, 2GB op. pam. překvapivě dostatečné pro vše, asi náročné hry by dělali problém, jinak nic. Baterka totéž jako P8 lite nebo spíš lepší, foto má optickou stabilizaci,rychlé nabíjení, fHD SuperAmoled, čtečka která navzdory tomu co se píše u našeho kousku funguje vždy a rychle.
Měl jsem možnost vyzkoušet oba dva a musím říct, že Samsung je tady lepší v mnoha ohledech. Jen cena by mohla být ještě nižší, ale pro to nemají obchodníci ani Samsung důvod.
Telefon má Android 6 Marshmalow, po koupi by měla přijít aktualizace na 7 Nougat.
Ondatra2222
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků