Samsung S7 edge nebo S8?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dvorto2 2. 5. 2017 12:00

Dobrý den,
chtěl bych se vás všech zeptat jestli se vyplatí jít do S8. Už nad tím přemýšlím dost dlouho a ocenil bych i jiné názory než ten můj.
Předem děkuji za odpovědi :)
Naposledy upravil Nick Cave dne 3. 5. 2017 04:51, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Dvorto2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kalanis 2. 5. 2017 14:55

Zandi si do Samsungu a zkus si je.
Užívej si každého dne tak, jako by to byl tvůj poslední
Kalanis
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 5. 2017 15:35

Sel jsem z S7 Edge do S8 a vyplati se to ;)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubakkaja 2. 5. 2017 16:06

Pokud nemáš nic vem s8.Přechod bych asi nedělal.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod olda 2. 5. 2017 17:27

Já jsem přešel z S7 Edge na klasickou S8. Je to pěknější telefon, lépe se drží v ruce, o něco lepší foťák a pod. ale není tam takovej skok mezi S7 a S8, jsou to jen takové detaily navíc. Pokud bych ho nedostal, tak bych asi nepřecházel a počkal třeba na S9. Pokud však nemáš ještě nic, tak záleží na vkusu a na tvoji peněžence :-) Chybu neuděláš s žádným z nich.
olda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 2. 5. 2017 17:31

Klucí to shrnuli dobře. Pokud jsi hračička, člověk co pokukuje po novějším, když má něco staršího, jdi do S8. Je to nový standard do budoucích let. Pokud máš nižší budget, jdi do S7, ekonomicky se samozřejmě více vyplatí.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dvorto2 2. 5. 2017 17:32

Všem děkuju za rady :) Zatím žádnej nemám (teda mám prozatimní S3 mini :-D ) a mám ho dostat k narozkám a zbytek si doplatit. Každopádně jsem si je byl dneska osahat a S8 se mi o dost lépe držel v ruce.
Dvorto2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 2. 5. 2017 19:47

Na Chodově v Praze v Datartu je vystavený hned vedle iPhonů 7 a 7 Plus, a S8 se opravdu fantasticky drží v ruce a iPhony vedle něj prostě působí zastarale :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lordpcman 2. 5. 2017 20:10

To jsou mi fakt názory :-D Jak pojď na mě z boku. Jasně že s7 edge. Má tak rozměrově o 1000% praktičtější displej (je o 3 mm širší), nudle u s8 je úplně na HO*NO, tlačítka už nejsou pod displejem, ale dotyková na displeji - kravina na entou, čtečka otisků prstu na zádech - jako by nebyla, mizerná směšná kapacita baterie 3000mah (s7 edge má 3600mah a menší displej), atd. atd, ...
Lordpcman
Junior

Odeslat příspěvekod chuckymichal 2. 5. 2017 20:32

Súhlasím, určite S7E je v mnoho ohľadoch praktickejsia...
chuckymichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dvorto2 2. 5. 2017 20:51

Je pravda že ta baterie mě překvapila, ale myslel jsem že našli úsporu v novější generaci procesoru atd. Ale tedy nevím jak je to v praxi. Jinak umístění čtečky mi taky přijde nevhodné, ale tuto funkci jsem na mobilu v minulosti nevyužil, ale je pravda že s novým mobilem přichází nové zvyky :-D
Dvorto2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dvorto2 2. 5. 2017 23:04

olda píše:Já jsem přešel z S7 Edge na klasickou S8. Je to pěknější telefon, lépe se drží v ruce, o něco lepší foťák a pod. ale není tam takovej skok mezi S7 a S8, jsou to jen takové detaily navíc. Pokud bych ho nedostal, tak bych asi nepřecházel a počkal třeba na S9. Pokud však nemáš ještě nic, tak záleží na vkusu a na tvoji peněžence :-) Chybu neuděláš s žádným z nich.


Děkuji za odpověď. Chtěl bych se zeptat jak je na tom prosím S7 edge vůči S8 s výdrží? Předem mockrát děkuji :)
Dvorto2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod monthy22 3. 5. 2017 00:05

S8 mám z předobjednávky a rok jsem používal S7 Edge. Řekl bych, že s S8 jsem na tom o malinko lépe (zkušenosti po cca 13ti dnech požívání). Zapnuté GPS, mobilní data, Wi-Fi a Bluetooth + Gear S3. Nainstalované stejné Appky a stejná synchronizace dat.
monthy22
Junior

Odeslat příspěvekod szoustal 3. 5. 2017 03:38

Taky se mi zdá výdrž o trochu lepší u S8. Mohu porovnat protože v S7 Edge mám cca měsíc novou baterii.
Aplikace stejné, data jsem přenášel pres smartswitch.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 3. 5. 2017 11:25

Lordpcman píše:To jsou mi fakt názory :-D Jak pojď na mě z boku. Jasně že s7 edge. Má tak rozměrově o 1000% praktičtější displej (je o 3 mm širší), nudle u s8 je úplně na HO*NO, tlačítka už nejsou pod displejem, ale dotyková na displeji - kravina na entou, čtečka otisků prstu na zádech - jako by nebyla, mizerná směšná kapacita baterie 3000mah (s7 edge má 3600mah a menší displej), atd. atd, ...


- S8 se lépe drží, při psaní jednou rukou je praktičtější
- to že je nudle nepopírám, ale do budoucna to tak asi bude, viz. LG G6, iPhone (od dob pětkového modelu)
- čtečka na zádech je z technologického důvodu, sám mám raději čtečku vepředu, ale myslím že je to o zvyku (majitelé LG G2, G3, G4 apod. mi dají za pravdu, sám jsem G2 rok měl)
- kapacita baterie je možná menší, ale zapomínáš (a bylo to již zmíněno), že se snižují i nároky na baterii - opět ale nepopírám, že ten displej je prostě větší, otázkou je zda je na telefonu nastaveno rozlišení WQHD+ nebo nižší


Klasické hlody člověka, který telefony neměl v ruce, ale přečetl si specifikace na internetu a názor první recenzenta, na kterého narazil. :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků