Náhrada za Samsung S6 Edge + (za 11 000)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Waiden 2. 5. 2017 09:34

Dobrý den,

2 roky zpět jsem dostal Samsung S6 Edge + 64 gb, bohužel až postupem času mi velice začala vadit jeho velikost a tím pádem i nepraktičnost (špatně se nosí v kapse, špatně se drží a píše jednou rukou ... atd.)

Přemýšlím tedy, že telefon prodám a rád bych poradil náhradu (budget max 11 000)
- velikost displaye kolem 5, paměť 32-64 GB.
- chtěl bych hlavně kvalitní dotykový telefon s dobrým displayem, rychlostí, který mi nějaký ten rok vydrží.
- používám především na whatsapp, běžné focení na instagram/pinterest/facebook, čtení fór, poslech hudby a další klasické funkce, appky (vyšší výdrž baterie neuškodí)

přemýšlel jsem o Honor 8, Asus Zenforce a nebo Iphone SE (bohužel malá velikost), v tuto chvíli na trhu mobilů velice neorientuji ...

Děkuji za rady.
Waiden
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2017 11:13

Honor 8 Premium
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marseb 2. 5. 2017 11:22

A co takhle ten samý telefon, jen v menší verzi?
https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s6-e ... 362198&o=1
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod Waiden 2. 5. 2017 11:34

Nad tím jsem taky přemýšlel, ale ten svůj S6 plus neprodám za více jak 8000, takže bych 3000 musel doplatit za stejný telefon s menší pamětí ... Když už bych doplácel, raději bych nějaký ten upgrade, jestli je to vůbec možné.
Waiden
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marseb 2. 5. 2017 17:25

Pak jedine asi Honor 8, jinak me nic jineho nenapada.
marseb
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 4. 5. 2017 09:03

Hele co sehnat S7 (Edge), teď byly nějaký akce?

Klasická S7 je parádní.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kepajko7 4. 5. 2017 09:25

Dobrá voľba je aj Xperia x compact veľmi dobrý do ruky a 4,6 palcový displej.Minule som sa s ním pohral a tiež nad ním uvažujem mám iPhone se a chcem trosku väčší displej.Farba black je celkom elegantná.
Kepajko7
Junior

Odeslat příspěvekod Waiden 4. 5. 2017 12:50

Nad Samsung S7 přemýšlím taky, na mobilpohotovosti ho mají za 16000 (BONUS: 2500 cashback + 1500 příslušenství) a pokud tam prodám i ten svůj Samsung, dají mi za něj cca 9200. Takže reálně by mě stál kolem 2800. To asi stojí za to ne? Pokud ale víte o lepším místě, kde ho koupit, budu rád, za radu.

Sony xperia x compact je další varianta, ale vůbec se mi nelíbí ten spodní panel, kdyby alespoň ty navigační tlačítka byly na telefonu a ne v obraze .. :(
Waiden
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků