Schiit stack 3

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 2. 2019 13:39

weefaa: ešte stále porovnávam, ale prvé dojmy sú, že počutelný skok dole alebo hore to nie je. Ako som písal, toto som ani neočakával, zvuk patrí do rovnakej kategórie ako Dragonfly Black, Allo Boss... snáď o pidikúsok viac detailov a basov, ale nie je to rozdiel na prvé počutie. Možno je Allo trochu "hladší", Dragonfly trochu živší, ale nemám možnosť A/B porovnania, tak sa môžem aj mýliť. Modi 3 som však nekupoval s cieľom zvukovo si polepšiť, ale z iných dôvodov - chcel som vyskúšať zapojiť do stacku a Modi 3 poskytuje USB vstup cez OTG, tak je viac možností pripojenia.
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200
Schiit Modi3+Magni3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori)
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; Shanling M0 ► iBasso IT01S, Dragonfly Black, Sony WH-1000XM2

PREDAJ: Whizzer Kylin (A-HE03),q-Jays II
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrasheq 15. 2. 2019 13:49

_daRK píše:Zatiaľ to kŕmim cez OTG z mobilu/Tidal a Shanling M0

M0 jde připojit k DACu aby sloužil jen jako transporter?
Tidal, M0 -> Topping D30 -> JDS Labs Atom -> HD 600, DT 770
ondrasheq
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 2. 2019 13:54

Ano, ide, zatial skor pouzivam SGS7+OTG kvoli Tidalu, ale Shanling M0 funguje v pohode, treba zapnúť v nastaveniach prepínač USB/DAC na USB. Modi3 má možnosť externého napájania, takže nečerpá batériu zo Shanlingu, len treba myslím Modi zapnúť ako prvú.
Nemôžem rozchodiť to, aby som do M0 posielal z mobilu Tidal cez LDAC a M0 potom použil vyššie uvedeným spôsobom ako USB transport, neviete niekto poradiť ?
SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200
Schiit Modi3+Magni3 ► Hifiman HE400i (ZMF Ori)
Fiio E10K 2 ► iBasso IT01; Shanling M0 ► iBasso IT01S, Dragonfly Black, Sony WH-1000XM2

PREDAJ: Whizzer Kylin (A-HE03),q-Jays II
_daRK
Pokročilý

Předchozí stránka