Externa zvukova karta do 100 eur

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sniper162 10. 1. 2019 19:57

Zdravim doteraz som vyuzival Asus Xonar U7, lenze po prechode na win 10 nastal dost velky problem. Reproduktory mi vo windowse sumia, ked su len zapnute a akonahle spustim nejaku hru, tak v hre nehra hudba ale pocujem len bzucanie, vyskusal som vsetky mozne ovladace, aj ine veci, ktore som si precital na internete a nic mi nepomohlo. Takze som sa rozhodol, ze po vyskusani snad uz vsetkeho, co som mohol kupim novu externu zvukovu kartu. Urcite chcem nejaky slovensky shop, najlepsie taky, ktory ma aj kamennu pobocku, kde to mam aj blizko, takze bud alza, datacomp, pripadne focus, aby som kartu mohol vyskusat, prípadne vratiť, ak by nefungovala spravne. Musi fungovat pod win pro 10 64 bit.K externej zvukovej karte potrebujem pripojit reproduktory Swissonic ASM5 a sub od Swissonicu. Radsej chcem externu zvukovku, aby mala aj regulator hlasitosti. Bude vyuzivana na pocuvanie hudby a aby fungovala bezchybne aj v hrach, kedze na sucasnej bude asi problem v ovladaci, ktory neviem dat dokopy. Najlepsie by bolo, ak to ma niekto vyskusane aj osobne pre 2.1 zostavu a pod win 10. Uvazoval som aj nad sluchadlami, lenze tie asi môj problem velmi nevyriesia, kedze by som potom aj tak nemohol pouzivat reproduktory. Potrebujem, aby sa reproduktory dali zapojiť do externej zvukovej karty cez RCA kábel. Odkaz na reproduktory https://www.thomann.de/gb/swissonic_asm5.htm tie neviem asi nijako pripojit do zvukovej karty, ktora je integrovana na zakladnej doske? Sub je tento https://www.thomann.de/gb/swissonic_sub10.htm za radu vopred dakujem.
Sniper162
Junior

Odeslat příspěvekod bottl 12. 1. 2019 15:53

Ahoj, Xonar U7 /echelon/ jsem vlastnil. Pod Windows 10 fungoval perfektně i bez instalace ovladačů. Ani po instalaci Asus ovladačů nebyl problém. Vyzkoušeno na minimálně 3PC s Windows 10 64bit. Je to super externí zvukovka a za 100Eur nic lepšího asi není.
Zkoušel jsi čistou instalaci Windows???
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sniper162 12. 1. 2019 19:39

Windows mám práveže úplne nový, keďže aj PC mám nové, chyba bude teda kde?
Sniper162
Junior

Odeslat příspěvekod bottl 13. 1. 2019 00:45

Myslím, že jsem to bzučení taky jednou na nějaké starší verzi W10 zažil. Dělal to nějaký Dolby program nainstalovaný ke zvukovce na motherboardu. Myslím, že stačilo deaktivovat Dolby nebo odinstalovat a nastavit Xonar jako default device.
Na čisté instalaci Windows by jsi neměl mít problém.
oblíbené audio:
ATH-MSR7,ATH-ADX5000, Focal Clear, HD660s, HD599, Sundara
Ibasso IT01s, ATH-E40
bezdrát: Sony WH-1000XM5 WF-1000XM5
Trust your own ears, no one else's.
bottl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sniper162 13. 1. 2019 19:56

Presne to som skúšal a nepomohlo to vôbec.
Sniper162
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků