Sluchátkový zesilovač s DAC do cca 7000kč

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bleys. 28. 9. 2018 09:19

Prosím o doporučení sluchátkového zesilovače s DAC do cca 7000 kč k sluchátkám Shure 1540. Poslouchám všehochuť. Hlavně přes Flac. Mám rád basy, ale nechci žádné dunění. A mělo by cenu si připlatit za Pro-Ject Pre Box S2 Digital? A má někdo s tímto DAC zkušenosti? Děkuji za vaše rady
Naposledy upravil Nick Cave dne 28. 9. 2018 09:24, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu na výstižnější
Bleys.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 9. 2018 09:37

Ak to chces hlavne ako sluchatkovy zosilovac, zrovna by som ten Pro-Ject velmi nevyberal. DAC v nom je dost chvaleny, ale vykonom nemusi stacit vsetkym sluchatkam a potrebam vsetkych pouzivatelov. Ak zosik nebude stacit, vies ho doplnit, ale to uz budes cenou inde. Skus pozriet Audio GD R2R alebo NFB 11.28, to sa tu furt omiela. Este sa zmestis aj do comba Shiit Modi2(aleboVali2) a Magni3, ale kvoli cene treba objednavat z UK alebo Holandska. Co z toho sa hodi k tym Shure, netusim.

Pozrel by som aj v tomto vlakne
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bleys. 30. 9. 2018 15:18

Děkuji za odpověď. Nakonec jsem to vyřešil a koupil Aune X1S a jsem zatím velmi spokojený. S notebookem se spojil velmi rychle a soubory Flac a nejen ony teď znějí o mnoho lépe.
Bleys.
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků