Na velikosti záleží? 3 sluchátkové zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marpa11 8. 5. 2018 22:34

Schvalne jsem nadhodil tak stupidni nazev. Ale je pravdivy k tomu, na co se chci zeptat.
Nadhodim tri sluchatkove zesilovace, ktere jsem nasel v jedne recenzi a pry by si mohli odpovidat. Radit je budu od nejmensiho po nejvetsi:
- Chord Mojo
- iFi Micro iDSD Black Label
- Audio-GD R2R11.
Nechtel bych spustit diskusi na tema, zda si odpovidaji, ale uz vicekrat jsem narazil na to, ze mensi byli nekdy lepsi. Jak je tohle mozne? Cekal bych, ze ve vetsi bedne se vyrobce bude moci vice odvazat...
Naposledy upravil Nick Cave dne 8. 5. 2018 23:44, celkově upraveno 2
Důvod: doplněn název tématu
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 5. 2018 22:41

OMG :oboze

P. S. V prvom rade su to hlavne DAC/amp, nie iba sluchatkace. Alebo chceš riešiť čisto ampy v nich?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 8. 5. 2018 23:16

Marpa11 píše:... Cekal bych, ze ve vetsi bedne se vyrobce bude moci vice odvazat...

... áno, to je skutočne geniálna úvaha ... veď čím väčšia škatuľa, a navyše za menej peňazí, tým viac hnoja sa do nej zmestí :lol:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 8. 5. 2018 23:26

Tak jsem to nemyslel, ale kdyz chces, tak si z toho delej srandu.
Rikal jsem si jen, ze mala bedna bude vice omezovat napr. v trafu
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 9. 5. 2018 08:05

... no keď chceš skutočne porovnávať nejaké rozmery, tak aspoň porovnávaj tie DAC/Ampy rovnakej koncepcie ... aký má podľa teba zmysel porovnávať veľkosť dvoch "portable" gerétov na baterky s jedným "desktopovým" hebedom so sieťovým napájaním?
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků