Audio-gd R2R 11

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 4. 2018 18:53

dropadred píše:Takže mať dedikovanú sieťovú kartu, dve zvukové karty, dedikovanú grafickú kartu, dedikovanú video/capture kartu a neviem ešte akú dedikovanú je podľa tebá také šik, také moderné?
Mať viacero zvukoviek je konina roka, to si mám kúpiť druhé R2R 11 len pre repro?

Jo, mě to přijde úplně normální i "moderní." Co se tobě na tom nezdá a co ti vadí? Že zrovna tobě něco přijde jako hovadina ještě neznamená, že to taky hovadina je. Mě zas přijde jako totální hovadina mít zvukovku jen jednu, ale když ti to stačí tak je to tvá věc, co mě je do toho. Je to jen tvůj problém že nechceš využívat některý možnosti co nám dnešní technika nabízí.
Že ti řešení s více zvukovkama nemusí vyhovovat, z nějakýho důvodu se ti to nelíbí, nebo to prostě jen nechceš, ale neznamená že když má někdo jinej názor, nebo používá jiný řešení než je to tvoje, že na něj hned musíš mít nějaký sarkastický a ironický poznámky a tvrdit že je to konina. Já s klidem můžu tvrdit, že to mám řešený líp než ty, s jednou zvukovkou bych si nevystačil.
dropadred píše:to si mám kúpiť druhé R2R 11 len pre repro? Či ty máš reťazec, kedy ti ide do slúchadiel signál z reťazca za kombinovanú sumu 10000€ a na repro ti všakže vystačí aj integrovaná zvukovka? Veď kto by potreboval kvalitný zdroj aj do repro, no nie?

Proč bych měl mít jednu zvukovku na Sluchátka a druhou pro repro? Nějak jsi v tej svej snaze najít něco kvůli čemu by ses mohl hádat, nebo mohl zaútočit na protistranu, nedomyslel co píšeš za blbosti. A zjevně jsi vůbec nepochopil o co tu jde.

Já sice používám jinou zvukovku, ale přiblížím ti to na tom tvým R2R-11. To totiž bude ta "první" zvukovka s Asio připojená samozřejmě přes USB. V nastavení zvukových zařízení ve Windows je nastavená jako zakázaná. Ve Foobaru naopak jako aktivní.
Jak jistě víš (když máš to R2R-11 doma), tak na něm jde přepnout výstup mezi HP (Headphones), Variable (regulovaný výstup DAC Out neboli Pre Out) a Fixed (fixní DAC Out neboli Line Out). Tudíš ta tvá poznámka o kupování druhého R2R-11 pro repro, je právě jen nesmyslná "konina." Do jediného R2R-11 samozřejmě připojíš skluchátka i repro najednou a jediným stiskem tlačítka si vybereš co chceš zrovna poslouchat, ale to ti nějak nedošlo co?

Jako druhou zvukovku můžeš používat třeba zvukovku integrovanou na základní desce, na Youtube i zvuky z Windows (když už je musíš mít) to stačí. V nastavení zvukových zařízení ve Windows ji budeš mít nastavenou jako výchozí, tudíž všechny ostatní zvuky z PC (kromě těch programů ve kterých se dá nastavit konkrétní ZK jako Foobar, VLC player atd.) půjdou skrz tuhle zvukovku. Optikou připojíš k R2R-11 a voličem Input kdykoli přepneš z USB na OTP.
Takže tohle:
dropadred píše:Wolverine, to, čo popisuješ je milé, ale aj keď máš pauzu vo Foobare, tak pokiaľ fyzicky neprepneš výstup vo Foobare na DS alebo ho nevypneš, tak ti nepôjde nič iné, takže zapomeň na multitasking - je to otravné.

je vyřešený.
Tímhletím řešením přes dvě zvukovky, Foobar naprosto bezproblémů kdykoli obejdeš. A opět jen jediným stiskem přepínače. A do poslechu se ti nebude cpát nic co tam nemá co dělat. A to i když třeba při brouzdání po webu otevřeš nějakou stránku s ozvučenou uřvanou reklamou, což se i přes nejrůznější adblocky atd. občas stane, nebo si pustíš video na Youtube u kterýho nepotřebuješ nebo nechceš slyšet zvuk. Nemusíš tak ztlumovat prohlížeč ve win, ani to samotný video ani nic jinýho, ostatní programy budou fungovat správně a nebudou řvát a házet chyby že nemají přístup ke zvukovýmu zařízení, protože si ho zrovna nárokuje Foobar a Asio. Vůbec to nemusíš řešit. Když budeš chtít poslouchat cokoli jinýho než muziku z Foobaru, tak jen cvakneš přepínačem a tím přeskočíš z jedný zvukovky na druhou.

A případně jako třetí zvukovej výstup z PC používám třeba Já HDMI port na grafice (kterou tak jako tak v PC musím mít, protože moje základní deska nemá grafiku integrovanou). Ale i kdybych dedikovanou grafiku neměl, tak protože mám druhou reprosestavu pro domácí kino oddělenou od strereo/sluchátkový sestavy, tak vedu prostě a jednoduše zvuk i obraz po HDMI jedním kabelem místou abych tahal zvuk třeba optikou a obraz tím HDMI. Nic víc než filmy takhle nepouštím, takže žádný jiný zvuky z PC do AVR posílat nepotřebuju. Třeba ve VLC si nastavíš jako výstupní zvukové zařízení grafiku a hotovo, nemusíš nic přpínat funguje to samo od sebe.

Nevím co ti na tom přijde tak neuvěřitelný, divný nebo složitý. I kdybych nepotřeboval tři zvukovky, tak to řešení se dvěma mi odbourá jakýkoli nežádoucí zvuky co do muziky nepatří a mohli by se mi tam nějakým nedopatřením připlést. A to je přesně to co Já chci a potřebuju. Aby mi Win "pípal," "houkal" nebo mi posílal jakýkoli jiný zvuky do poslechu, to by mi ještě tak scházelo. Zvuky samotného Win se dají samozřejmě prostě vypnou, ale s webovým prohlížečem takhle nemáš problém a nemusíš pořád dávat pozor jestli jsi ho ztlumil nebo ne. A jeden pitomej optickej kabel co budeš potřebovat navíc, koupíš za pár šlupek.
Je to jen o tom co komu vyhovuje a co potřebuje, což je ti evidentně zatěžko pochopit, takže je mi jasný, že si tu pravděpodobně jen plácám játra, ale třeba ne, jeden nikdy neví.

Děkuju za pozornost.
anonymni

Odeslat příspěvekod MHOE 3. 4. 2018 19:46

Moc pěkně vysvětleno :-) Zcela identický setup (USB na přímou komunikaci mezi software přehrávačem a DACem, optiku na zbytek jdoucí přes Windows Mixer) jsem v minulosti vícekrát používal a funguje to bezchybně, vřele doporučuju.

Nejlépe to funguje třeba právě u Audio-GD zařízení, která mají HW přepínač na digitální vstupy (USB / optika) a stejně tak i HW přepínač na analogové výstupy (headamp / preamp).
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 3. 4. 2018 20:32

martas38 píše:zino: v linuxu bývá ten přímý vstup na zvukové zařízení označován např hw: 0.0 - USB Audio, hw: 1.0 ICE1724, hw: 1.1 ICE1724 IEC958 a pokud v přehrávači vyberu takto označené zařízení, tak systém pošle zvuk bitperfect v prvním případě např na Mojo, nebo jiný DAC připojený přes USB (pokud jich je připojeno víc současně, tak ten další má značení např. hw 2.0 - USB Audio). Ve druhém případě posílá zvuk na analogový výstup zvukové karty ESI Juli@, ve třetím případě na SPDIF výstup zvukové karty ESI atd. Nic se v tomto případě nepřevzorkovává. Pokud ovšem zvolím jako zvukové zařízení sysdefault:CARD=MOJO, dochází k převzorkování na 48kHz. Čili výstupy označené hw jsou bez převzorkování u těch ostatních se převzorkovává na 48kHz.Tyto výstupy se přepínají přímo v přehrávači. Je dost možné, že podobné značení jednotlivých zvukových výstupů zvukových zařízení bude i na MacOS.

Vďaka za info. V MacOS mám ale k dispozícii len tieto nastavenia, kde je možné v podstate len vybrať zvukové zariadenie a navoliť vzorkovaciu frekvenciu:
Přílohy
Snímka obrazovky 2018-04-03 o 21.29.31.png
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 3. 4. 2018 20:49

Takže všetku tú šlamastiku mám podstúpiť len preto, aby vo vašej veľkolepej múdrosti som si užil hudbu nie na 97% ale na 99%? To ešte pridajme to, ako hnusné a diktátorské je USB a už zrazu sa nič nedá počúvať, lebo ma plieskajú všetky digitálne rušenia sveta.
Zámerne si odrezať nohu a spraviť neriešiť nič len hlúpe prepínanie zdrojov vo Windowse, vstupov na R2R 11 a ešte výstupov na R2R 11? Tú schému som pochopil, až keď napísal MHOE.

Ja to chcem mať zapojené a nič neriešiť, ja nie som rádioamatér s potrebou všetko prekomplikovať. Pozrite, oceňujem vaše mysle šikulkov, rádioamatérov a vymyselníkov ale týmto rožkom by ste ma opili možno pred rokmi, kedy som bol audio-ucho a s MHOEm špekuloval ako by som si polepšil s aftermarket káblikom pre svoje HE-400.
Už som o pár rokov starší - ja nie som typ, ktorý ako rôzne zdroje používa PC (trebárs Foobar), mobilnú knižnicu na NTB/telefóne ako Tidal (osobne mám radšej Spotify) a ešte nekončiacu zbierku CD s dedikovaným CD prehrávačom a nehovoriac o phono.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 3. 4. 2018 21:36

dropadred: jsou lidé, kteří skrz ty dvě procenta utrácejí desetitisíce. Jinak systém více zvukovek používám podobně jak popisuje L.U.K.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 3. 4. 2018 22:23

"Šlamastiku" :-D evidentně skutečně nechápeš co jsem napsal, nebo možná spíš nechceš chápat, co?
dropadred píše:To ešte pridajme to, ako hnusné a diktátorské je USB a už zrazu sa nič nedá počúvať, lebo ma plieskajú všetky digitálne rušenia sveta.

Jako že z USB ti jde slyšitelný rušení? Tak to pro tede mám jednu informaci, ty "radioprofíku," máš někde něco blbě :-D.
dropadred píše:Zámerne si odrezať nohu a spraviť neriešiť nič len hlúpe prepínanie zdrojov vo Windowse, vstupov na R2R 11 a ešte výstupov na R2R 11? Tú schému som pochopil, až keď napísal MHOE.

Z mýho pohledu se zas Ty sám připravuješ o možnosti, ale tvrdíš, že s mým řešením si záměrně odřezávám nohu? No, Já to vidím přesně naopak.
A kdyby ses alespoň pokusil pochopit co ti píšu, tak by ti možná i došlo, že právě žádný přepínání zdrojů ve Windows se nekoná. Jednou nastavíš několika málo kliknutíma a používáš. Funguje to samo od sebe. Jo jo, děsná "šlamastika," fakt.
A že jsi to nepochopil i když ti to píšu polopatě? No to jsem si všimnul, ale to už není můj problém.
dropadred píše:Ja to chcem mať zapojené a nič neriešiť

Já to mám zapojený a nic neřeším. Co mi na to řekneš teď? Respektive co si vymyslíš?
dropadred píše:ja nie som rádioamatér s potrebou všetko prekomplikovať. Pozrite, oceňujem vaše mysle šikulkov, rádioamatérov a vymyselníkov ale týmto rožkom by ste ma opili možno pred rokmi, kedy som bol audio-ucho a s MHOEm špekuloval ako by som si polepšil s aftermarket káblikom pre svoje HE-400.

Já zas mám rád lidi co se snaží ostatní, ale především sami sebe, přesvědčit o vlastní odbornosti, neomylnosti nebo dokonalosti atp.
Označit způsob řešení nějakýho problému, který je prostě jen odlišný od toho mýho, za amatérský jen proto, že nejsi schopnej ani ochotnej připustit, že i někdo jinej by mohl mít pravdu a že k jednomu cíli se dá dojít několika cestama, k tomu je potřeba opravdu pořádná dávka sebestřednosti, jen co je pravda.
A že je to komplikovaný? Nic víc než jeden kabel navíc, to je komplikovaný? Když naoplátku díky tomu kabelu navíc získám přinejmenším jednu (pro mě zásadní) výhodu oproti tvýmu řešení s jedinou zvukovkou? :hm No jak myslíš.
Nikdo se tě tu přece nesnaží přesvědčit aby ses vydal jinou cestou. Dělěj si co chceš, když ti to vyhovuje, ale tvoje řešení prostě není nejlepší jen proto, že si myslíš že je nejednodušší, nebo že je to zrovna to tvoje řešení.
dropadred píše:Už som o pár rokov starší - ja nie som typ, ktorý ako rôzne zdroje používa PC (trebárs Foobar), mobilnú knižnicu na NTB/telefóne ako Tidal (osobne mám radšej Spotify) a ešte nekončiacu zbierku CD s dedikovaným CD prehrávačom a nehovoriac o phono.

Já zas nepatřím k těm kdo používají nějakej stream, ať už Tidal nebo Spotify či co. Tyhle služby považuju leda tak za vyhledávač hudby kterou neznám. Na poslech? Ne díky.
Ale když to někomu stačí, tak já mu do toho kecat nebudu a taky se tu o tom můžeme dohadovat, protože někdo se mnou určitě souhlasit nebude, ale co má tahle poslední věta společného s připojením ZK/DAC atd.?
martas38 píše:dropadred: jsou lidé, kteří skrz ty dvě procenta utrácejí desetitisíce.

Právě záleží jak se na to kdo dívá. Jsou lidi co za svý peníze chtěj ze svýho systému vymáčknout co nejvíc. Proč bych měl chtít provozovat svou sestavu na 97%, když z ní můžu jednoduchoučkým způsobem a prakticky zadarmo a bez práce, vytáhnout těch 99%?
anonymni

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 4. 2018 06:14

Todle to začína být hezká komedie :-D

Dropadred: Tak vidíš, někdy jsi na to šel dobře a nic Ti to nepřineslo. Co tady ještě děláš? Prudíš lidi? :-D

-- 4. 4. 2018 07:16 --

Tie posledné procenta někdy dají nejvíc, kdyby jsem na to měl, tak bez váhání jdu do toho :-)
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 4. 4. 2018 08:41

L.U.K. píše:"Šlamastiku" :-D evidentně skutečně nechápeš co jsem napsal, nebo možná spíš nechceš chápat, co?
dropadred píše:To ešte pridajme to, ako hnusné a diktátorské je USB a už zrazu sa nič nedá počúvať, lebo ma plieskajú všetky digitálne rušenia sveta.

Jako že z USB ti jde slyšitelný rušení? Tak to pro tede mám jednu informaci, ty "radioprofíku," máš někde něco blbě :-D.
dropadred píše:Zámerne si odrezať nohu a spraviť neriešiť nič len hlúpe prepínanie zdrojov vo Windowse, vstupov na R2R 11 a ešte výstupov na R2R 11? Tú schému som pochopil, až keď napísal MHOE.

Z mýho pohledu se zas Ty sám připravuješ o možnosti, ale tvrdíš, že s mým řešením si záměrně odřezávám nohu? No, Já to vidím přesně naopak.
A kdyby ses alespoň pokusil pochopit co ti píšu, tak by ti možná i došlo, že právě žádný přepínání zdrojů ve Windows se nekoná. Jednou nastavíš několika málo kliknutíma a používáš. Funguje to samo od sebe. Jo jo, děsná "šlamastika," fakt.
A že jsi to nepochopil i když ti to píšu polopatě? No to jsem si všimnul, ale to už není můj problém.
dropadred píše:Ja to chcem mať zapojené a nič neriešiť

Já to mám zapojený a nic neřeším. Co mi na to řekneš teď? Respektive co si vymyslíš?
dropadred píše:ja nie som rádioamatér s potrebou všetko prekomplikovať. Pozrite, oceňujem vaše mysle šikulkov, rádioamatérov a vymyselníkov ale týmto rožkom by ste ma opili možno pred rokmi, kedy som bol audio-ucho a s MHOEm špekuloval ako by som si polepšil s aftermarket káblikom pre svoje HE-400.

Já zas mám rád lidi co se snaží ostatní, ale především sami sebe, přesvědčit o vlastní odbornosti, neomylnosti nebo dokonalosti atp.
Označit způsob řešení nějakýho problému, který je prostě jen odlišný od toho mýho, za amatérský jen proto, že nejsi schopnej ani ochotnej připustit, že i někdo jinej by mohl mít pravdu a že k jednomu cíli se dá dojít několika cestama, k tomu je potřeba opravdu pořádná dávka sebestřednosti, jen co je pravda.
A že je to komplikovaný? Nic víc než jeden kabel navíc, to je komplikovaný? Když naoplátku díky tomu kabelu navíc získám přinejmenším jednu (pro mě zásadní) výhodu oproti tvýmu řešení s jedinou zvukovkou? :hm No jak myslíš.
Nikdo se tě tu přece nesnaží přesvědčit aby ses vydal jinou cestou. Dělěj si co chceš, když ti to vyhovuje, ale tvoje řešení prostě není nejlepší jen proto, že si myslíš že je nejednodušší, nebo že je to zrovna to tvoje řešení.
dropadred píše:Už som o pár rokov starší - ja nie som typ, ktorý ako rôzne zdroje používa PC (trebárs Foobar), mobilnú knižnicu na NTB/telefóne ako Tidal (osobne mám radšej Spotify) a ešte nekončiacu zbierku CD s dedikovaným CD prehrávačom a nehovoriac o phono.

Já zas nepatřím k těm kdo používají nějakej stream, ať už Tidal nebo Spotify či co. Tyhle služby považuju leda tak za vyhledávač hudby kterou neznám. Na poslech? Ne díky.
Ale když to někomu stačí, tak já mu do toho kecat nebudu a taky se tu o tom můžeme dohadovat, protože někdo se mnou určitě souhlasit nebude, ale co má tahle poslední věta společného s připojením ZK/DAC atd.?
martas38 píše:dropadred: jsou lidé, kteří skrz ty dvě procenta utrácejí desetitisíce.

Právě záleží jak se na to kdo dívá. Jsou lidi co za svý peníze chtěj ze svýho systému vymáčknout co nejvíc. Proč bych měl chtít provozovat svou sestavu na 97%, když z ní můžu jednoduchoučkým způsobem a prakticky zadarmo a bez práce, vytáhnout těch 99%?

Odkedy je rádioamatér amatér? Ty máš pocit, že definícia
https://cs.wikipedia.org/wiki/Radioamat%C3%A9r
znie ako že človek je amatér? Rádioamatér je v podstate také stelesenenie "DIY šikovníka s elektronikou".

To tvoje riešenie som z tvojho kilometrového príspevku (mám čo hovoriť, ja mám tiež rád a rád píšem kilometrové príspevky) vôbec nevyčítal, ako som písal, pochopil som ako to bolo myslené až od MHOEho. Ty si skloňoval int. zvukovku, optiku (prípadne koaxiál ale tie už na nových zvukovkách ani nie sú) si tam nespomenul.

Tá sarkastická poznámka s USB je veľmi dôležitá, lebo sa veľmi jednoducho ocitneš v inej debate (spomeň si potom na mňa), kde budeš riešiť niečo podobné, kde opíšeš takéto riešenie (dúfajme, že nabudúce len jednou vetou ako MHOE) s niekým ako "idem nadoraz" Tibormi, ktorý ti povie, že to je hnus riešenie, lebo optika má jitter (otázka implementácie na doske) a USB sú často (videl som to už párkrát, dávnejšie tu riešil chalan problém s USB a to mal Z370tku (rozumej už celkom aj prémiová doska pre najnovšie CPU) a aj tam USB nie sú kóšer - jednoduchým spôsobom si nemôže ani dovoliť používať tie USB --toť, prečo sa snažím na inom fóre dávať poznámku pre zostavy, že ak plánujú lepšie audio, tak skúsiť pozrieť skôr na niečo ako novšie GB dosky s "DAC-UP 2", kde sa snažia dať trošku pozornosti USBčkám (predtým to robilo aj MSI ale neviem ako sú na tom teraz)).

Tomu riešeniu rozumiem a je to omnoho menšia osina v zadku, teda pokiaľ:
- prevodník má viacero vstupov
- zdroj (PC) má možnosť takého rozsahu vstupov - ja by som to napríklad riešiť nemohol, na NTB optiku nemám, to by tam muselo ísť niečo ako myslím Hiface (USB>koaxiál a to do R2R11).
Otázka - nebude wasapi/asio s výstupomb blokovať windowsu sprostredkovanie ostatných zvukov, i keď obe smerujú na iný výstup (usb, coax, optika,..)?
Inak, jo, je to dobrý recept pre tých, ktorí sa chcú babrať - pre mňa to aj tak nie je ideálne - mne to príde také, že hovoríme o tom, že chceme "bitperferct" stream od zdroja ale potom rozmýšľam, že či to ľudia nezabijú tým, keď majú delta-sigma prevodníky, ktoré vo svojej podstate tiež robia dopočty a nezachovávajú originálne vzorky, takže ono tá puristická stránka veci nie je podľa mňa tak jednoduchá (z toho vychádza aj skepsa ohľadom celého toho babrania sa s wasapi/asio -- a znovu, R2R11 v tomto bude fajn ale nie stále majú prevodníčky viacero vstupov a nie stále majú vstupy, ktoré dokážu použiť pri spárovaní PC a tej krabičky).
Nie každý má po šuflíkoch Multibit(R2R) prevodníky.

A Tibor, úprimne, ja som len frustrovaný, ponoríš sa do hĺbky všetkých tých riešení, ktoré ti "majú" a "môžu" priniesť tie posledné "pofiderné" percentá "kvalitného" posluchu, kde buď minieš peniaze za pochybné zlepšováky alebo kutíš až kým sa vykutíš. A nakoniec ani nevieš, čo sa zmenilo ale proste z viery, že sa niečo muselo zmeniť tomu uveríš - trošku generalizujem ale všetci sme už boli svedkami takých "riešení". U mňa to bolo podobné s wasapi, kde jediný rozdiel bol v hlasitosti, a ako to býva, hlasnejšie väčšinou znamená lepšie, takže tam to porovnávanie skončilo.

A ešte sa čuduj, ako na teba reagujem pri tvrdení ako
tibormi píše:Dropadred: Tak vidíš, někdy jsi na to šel dobře a nic Ti to nepřineslo. Co tady ještě děláš? Prudíš lidi? :-D

LUK píše vyššie, že ako reagujem na iných riešenie, ty robíš to isté, vaše riešenie nie je o nič lepšie ako moje, prínos je často otázny. ;-]
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 4. 4. 2018 08:52

... ja neviem, že čo tu furt niečo riešite :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Žiadny normálne počujúci a aspoň priemerne technicky gramotný človek, ktorý chce mať pod kontrolou aj tie vyššie spomínané "posledné procenta", predsa nikdy nepočúva muziku cez PC! :pozor
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 4. 2018 09:31

Dropadred
No vidíš, teraz píšeš rozumne a nie krávoviny, teraz si rád podebatujem a nebudem ti odpisovať blbosti.
Asi je to pravda o tých delta sigma prevodníkoch, ale stále sa z nich dá vytiahnuť lepší zvuk, mne to ukázala Casea Aquila, ale je fakt pravda, že to čo dokáže ukázal zas až r2r prevodník.
No a žeby som mal pocit, že allo usbridge bola zlá investícia, tak to ani omylom. Ani ja som tomu niekedy neveril, ale proste správne načasovaný stream dát, už priamo z PC, ktorý je stavaný len na prehrávanie hudby a procesor sa nevyužíva na iné procesy, tak áno dostaneš z toho čistější zvuk.

-- 4. 4. 2018 10:33 --

Bacil2
Jasne, nezabudni že sme v kategorii mid-fi :-D
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 4. 4. 2018 10:34

tibormi píše: Jasne, nezabudni že sme v kategorii mid-fi :-D
... tomu nerozumiem ... to akože ten váš úžasný R2R aparát je mid-fi ?
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 4. 2018 11:01

A nie? :-D
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 4. 4. 2018 12:47

... no v podstate hej, ale neviem ako sa s takýmto zistením vyrovná dropadred :lol:
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 4. 4. 2018 15:17

Ako by som sa mal s týmto vyrovnávať? Čo je lo-fi? Čo je mid-fi? Čo je hi-fi? Čo definuje zariadenia týchto kategórií? Pomyselná segmentácia trhu? Ako ak niekto fancy tieto výrazy, tak v pohode, mňa to úprimne nezaujíma.

A to, čo napísal bacil je presne to, o čom som písal tu
Tá sarkastická poznámka s USB je veľmi dôležitá, lebo sa veľmi jednoducho ocitneš v inej debate (spomeň si potom na mňa).....

:-D
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 4. 4. 2018 17:06

LOL, ne, zvuk je definuje :-)
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků