DAC-AMP k Hifiman HE-400i (cca 200-250 Eur)

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kostival 18. 12. 2017 19:57

_daRK píše:Tak to si ma zneistil teraz... lebo bacil pisal "zosík v Pro-Jecte je na HE400i dostatočný" a to beriem za axiomu :)


Mně ve starším vlákně radili podobně (nic ve zlým :-) ) a podle mne dostatečný teda není :-))

Ale koupě nelituju, je to moc talentovaná krabička. Akorat ten můj Hi-Fi setup teď vypadá trochu jinak, než jsem původně zamýšlel :-D :hm
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 18. 12. 2017 20:41

_daRK píše: Tie Schiit nemaju skladom v Holandskom eshope, mas tip, kde by sa to dalo este zohnat ?

Anglický distributor - https://schiit.eu.com/
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 12. 2017 20:42

Mám k HE400i Schiit Magni 2 což je slabší a méně vybavená verze než Magni 3 a ty sluchátka to utáhne úplně s přehledem.Zdroj mám FiioX5,DAC je v plánu.Schiit můžu jen doporučit.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 18. 12. 2017 20:50

The Wolverine píše:
Anglický distributor - https://schiit.eu.com/

Na této stránce nemají ve výběru zemí kam zasílají ČR.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 12. 2017 20:52

Ale SR ano a Magni 3 s dopravou je skoro za stejně jako v Audigu,Modi 2 Über je výrazně levnější,ale stejně ho nemají.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 18. 12. 2017 20:56

Já jsem se v jejich Terms and Conditions dočetl toto:
European Orders
Each item sent to any of the EU countries listed below European orders usually arrive within 5 to 10 working days.
*Available to the following destinations: Albania, Andorra, Austria, Balearic Islands, Belarus, Belgium, Bosnia Herzegovina, Bulgaria (EU), Canary Islands, Channel Islands, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland (Rep), Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta (EU), Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland (EU), Portugal, Romania (EU), San Marino, Serbia, Slovakia (EU), Slovenia (EU), Spain, Sweden, Switzerland, Ukraine.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 18. 12. 2017 21:01

Ja ich momentálne kŕmim len cez Dragonfly 1.2. Hrá to veľmi fajn, ale pri vyšších hlasitostiach sa stráca kontrola a zvuk sa začína mierne zlievať. Teraz je otázka, či je to vlastnosť slúchadiel. Ak by amp dokázal udržať kontrolu pri väčších hlasitostiach a trochu pridal na basoch, potom by to boli skvelé slúchadlá, ktoré by sa u mňa asi dosť dlho ohriali. Hrajú veľmi príjemne. Je to iné ako pri klasických meničoch. Neviem to popísať. Je to také hladkejšie.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 18. 12. 2017 21:10

Při objednávce se ale musí vyplnit země a ČR v tom jejich výběru prostě není.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 18. 12. 2017 21:23

Super, že je tých obchodov v EÚ viac, snáď sa nájde nejaký, kde to budú mať oboje :) Ale nejako mi to nehorí, Schiit mám ako zálohu, stále ešte hľadám dáke to zariadenie, čo bude DAC/AMP s kvalitou ako Pro ject, ale silnejším zosilňovačom, veď ak by to aj na tie Hifimany stačilo, človek nevie pri čom skončí.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kostival 19. 12. 2017 10:06

Nepřemýšlel jsi o tomhle ?

https://www.l-e.cz/sluchatka/pro-ject-h ... OX+DS#1649

.. určitě má lepší zesik než Pre-Box S2 Digital a převodník vypadá docela slibně. Podle mne je toto rozhodně lepší All-In-One "krabička" pro velká sluchátka :-)
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 19. 12. 2017 10:21

Dik moc za tip, pravdupovediac, na toto som pri patrani fakt nenarazil, moc vzhladna teda nie je, necham si ju urcite do zalohy. Ano, zosilovac je o nieco lepsi, aj ked ovela slabsi ako ten v Magni3.
Zatial mam v merku ten Audio GD 11 / Schiit stack / O2-ODAC / prip. bazarovy CambridgeAudio DAC Magic+ (ale sanca, ze bude v bazare je mala). Skoda toto Pro-Jectu S2, moc "pekna" krabicka :(

@all: asi som tu dolezitu info "pochoval" v texte, ale mozem sa spytat, ci to cele ma zmysel pre mna, ak mam 95% nahravok len v 320kbps MP3 a par 16/44 FLACoc ? DSD a ine riesit nebudem.
Naposledy upravil _daRK dne 19. 12. 2017 10:22, celkově upraveno 1
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 19. 12. 2017 10:22

kostival píše:Nepřemýšlel jsi o tomhle ?

https://www.l-e.cz/sluchatka/pro-ject-h ... OX+DS#1649

.. určitě má lepší zesik než Pre-Box S2 Digital a převodník vypadá docela slibně. Podle mne je toto rozhodně lepší All-In-One "krabička" pro velká sluchátka :-)

Do tohoto bych určitě nešel, vypadá to na "starej krám".
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kostival 19. 12. 2017 10:29

_daRK píše:@all: asi som tu dolezitu info "pochoval" v texte, ale mozem sa spytat, ci to cele ma zmysel pre mna, ak mam 95% nahravok len v 320kbps MP3 a par 16/44 FLACoc ? DSD a ine riesit nebudem.


MP3 320 kb/s jsou v pohodě, o FLAC-u ani nemluvim - celkově je důležitější kvalita masteringu, než format/datový tok.
kostival
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 19. 12. 2017 20:40

Tak jsem to nevydržel a Pro-Ject rozbalil. Síla zesilovače mě velmi příjemně překvapila, moje nejžravější sluchátka (HD 650) utáhne jako nic. Kostivale, nevím co máš s těma Shure :) . Zvuk je opravdu perfektní a koupě zesilovače se odkládá.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 19. 12. 2017 20:45

_daRK píše:@all: asi som tu dolezitu info "pochoval" v texte, ale mozem sa spytat, ci to cele ma zmysel pre mna, ak mam 95% nahravok len v 320kbps MP3 a par 16/44 FLACoc ? DSD a ine riesit nebudem.


Často poslouchám i spotify, a znát to i tak je, takže neboj.
Co, ale vzít to ti neporadim, bez poslechu to neni ono. Ale v zásadě si myslim, že je jedno co vemeš :-)) spíš bych být tebou vzal něco co se ti líbí podle sympatií či co je populární aby se to dobře prodávalo kdyby náhodou si to chtěl jednou střelit, což např. ten Project digital momentálně docela je. Ozkoušet nějaký zesilovač k tomu můžeš vždy.
Pak je otázkou jak by hrál např. hodně levný DAC alá O2 plus třeba Hypa1 proti tomu, ale zase by si potřeboval k tomu nějaký kabely cca dvojka trojka navíc.
Pak třeba populární Shiit, Audio-gd, Chord proti tomu. Nevim no mě to nikdy nelákalo, např. to řešení s Hypou mě přijde univerzálnější je to dobrej zesilovač.
Bez poslechu, ale takto těžko radit jen spekulace.
HE400i by měly být jedny z mála sluchátek co jsou určeny k all in one zařízení, osobně si myslim že ten Project by měl být naprosto v pohodě a vypadá to i moc dobře.
Když jsem zkoušel na mém Brooklynu HE560, LCD3, LCDX. Tak nejlépe dopadly LCDX dobrá dynamika vše, u ostatních to nebylo tip ťop tam bych si oddělený zesák dokázal představit. HE400i je podle specifikace podobný typ sluchátek jako LCDX.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků