CustomWorks Hypa1

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Marpa11 13. 12. 2017 00:39

Zdravim. Mam dotaz ke CustomWorks Hypa1. Jaky je rozdil mezi stavebnici a kompletni sestavou? Myslim to z pohledu dilu. Komplet je za 18400 Kc a sestava jen za 3590 Kc. To je celkem razantni skok, kdyz to na prvni pohled vypada, ze chybi jen sasi. Nebo je k zakladni stavebnici treba dokoupit jeste rada dilu, aby z toho byla Hypa1 full?
Dekuji za rady.
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 13. 12. 2017 23:54

Bazar 8k ;) mozna min....
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 14. 12. 2017 07:47

Neptam se na cenu bazarovych kousku, ale chtel bych pochopit rozdily v provedeni.
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 14. 12. 2017 08:18

Marpa11 píše:Zdravim. Mam dotaz ke CustomWorks Hypa1. Jaky je rozdil mezi stavebnici a kompletni sestavou? Myslim to z pohledu dilu. Komplet je za 18400 Kc a sestava jen za 3590 Kc. To je celkem razantni skok, kdyz to na prvni pohled vypada, ze chybi jen sasi. Nebo je k zakladni stavebnici treba dokoupit jeste rada dilu, aby z toho byla Hypa1 full?
Dekuji za rady.


Zakladni stavebnice, ta za 3 590, je jen za hlavni desku s audio obvody. Samozrejme teda chybi krabice, konektory, kabelaz, zdroj(ten dualni), prepinac vstupu, ridici modul. K tomu si pripocti praci na poskladani a oziveni techto modulu, namontnovani do krabice. A drobnosti neni ani zaruka a celkovy zakaznicky servis.

Teda "chybi jen sasi" je ponekud neuplny pohled.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 14. 12. 2017 08:25

Bylo mi jasne, ze nechybi jen sasi, jen jsem nevedel co vsechno chybi. Diky moc Franto.
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hijk 14. 12. 2017 12:14

Ahoj,

předzesilovač se dle mého stavět nevyplatí. Pokud by sis vystačil s verzí headamp, tak v principu potřebuješ jen modul zesilovače. Zdroj si můžeš udělat vlastní, nepotřebuješ duální, ale otázkou je jak kvalitní. Pěknou krabici s panelem třeba z modushop a quickpanel.sk počítej tak 3k.
Stavěl jsem si Hypu 17 a tam jsem byl v nákladech myslím na 21k bez započítání mojí práce. Bral jsem to jako zábavu a mám ze stavby dobrý pocit.
hijk
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků